Blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos ir jūs

Blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos gali būti surastos asmenims, ieškantiems finansinės pagalbos, bet negali turėti teisę reguliarioms finansinėms paskoloms todėl, kad jie nepatenkino būtino kredito reitingo. Jūs buvote tos pačios situacijos viduje?

Tai yra palengvėjimas suprasti, kad jūs surasite, kad skolinančios kompanijos pasiruošė pigiausias kreditas išplėsti finansavimą į rinką. Taip, jūs galite tikėtis paskolinti kompanijoms pagalbai dėl visa ko, jūs turite nunešti finansavimą, kad turėtumėte nenumatytą blogiausią atvejį.

Gautos ir Negarantuotos Paskolos Blogam Kreditui
Paskolos blogam kreditui gali ar būti gautos ar negarantuotos. Pavyzdžiui, jei jūs esate būsto savininkas, jūs turite panaudoti savo namą kaip įkeistą turtą finansiniam įsipareigojimui gauti greita paskola internetu žemesnę normą. Gautos paskolos apskritai neša žemesnes palūkanų normas kadangi jiems garantuoja, naudodami paskolos gavėjo turtą. Tokiu būdu, dėl visa ko finansinių įsipareigojimų nevykdymo paskolos tiekėjas gali panaudoti skelbtą įkeistą turtą, kad užmokėtų už atsipalaidavimą nuo finansinio įsipareigojimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip apie negarantuotas paskolas? Kadangi joks įkeistas turtas nėra būtinas šiai paskolos rūšiai, paskolos kompanijos skiria didesnio intereso normą, kad pakeistų pavojumi. Tačiau, skolininkams, kreditai internetu kurie nevaldo kokybių, kurios gali būti panaudotos kaip įkeistas turtas, negarantuota paskola yra iš tikrųjų laukiamas pasirinkimas.

Blogos Kredito Paskolos ir Normos

Tipiškai, asmeninės paskolos privalo vežti didesnes normas negu standartinės finansinės paskolos. Vis dėlto, tai nereiškia, kad jūs turite būti patenkintas finansinėmis paskolomis su nepaprastomis sąlygomis ir terminais. Tiesiog todėl, kad jūs turite blogą kreditą, ar blogas kredito reitingas ne būtinai reiškia, kad jums turi duoti mažiau orumo paskolos kompanijos. Kad sutrukdytumėte grobuoniškoms paskolos kompanijoms, kurios gali pabandyti padaryti daugumą jūsų aplinkybių, jūs turite išleisti kažkurio laiko darbo tyrinėjimą ir palyginimą.

Jūs galite iš tikrųjų gauti gerą normą nepaisant blogo kredito gavimo? Iš tikrųjų, tai yra. Pirma, pažiūrėkite į savo kreditingumo ataskaitą, tokiu būdu jūs žinosite tiksliai, koks jūsų kredito reitingas yra. Kai kurios paskolos kompanijos gali pasakyti jums tik, kaip jūs turite žemesnį kredito reitingą, negu yra jūsų pranešimo viduje. Tokiu būdu, tikrinimas jūsų kredito reitingo prieš naudojimą bet kokiai paskolai apsaugos jus nuo tokių paskolos kompanijų.

Jei jūs atidengiate klaidas savo kreditingumo ataskaitoje, nesumiškite taisyti juos nedelsiant, tiekdamas disputo laišką į biurą, kuris išleido jūsų pranešimą. Jūs galite norėti laukti maždaug keturias to biuro savaites, kad įvykdytumėte jo analizę ir deramas klaidos jūsų pranešime. Tačiau, pataisytų asmenų klaidų gavimas gali leisti jums tučtuojau pagerinti jūsų kredito reitingą. Jūsų kredito reitingo prie tiesiog poros punktų pakėlimas gali laimėti geresnę palūkanų normą jūsų paskoloje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ieškodamas asmeninę banko paskolą, įsitikinkite, kad jūs elgiatės su įstatymine vidaus paskolos kompanija. Neužsisakykite paties pirmo pasiūlymo. Net kai jūs turite blogą kreditą, tai vis dar gerai ta pastangų verta prašyti galimą paskolos tiekėją bet kokios žemesnės palūkanų normos palyginti su pradiniu pasiūlymu. Neskubėkite tam, kad padarytumėte pasirinkimą. Praleiskite kažkokį laiką ir palyginkite trijų potencialių paskolos kompanijų minimumą. Kai jūs esate įsitikinęs, kad jūs suradote geriausią pasiūlymą, tai yra laikas, kurį jūs turite pateikti paraiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *