Federalinis bankas mus prieš rbi

Dabar klausimas čia yra, jei Anglija dalyvavo JAV ir vadovavo Indijai apytiksliai 100 metų, kaip padarė mes išvengiame Privačios Centrinės Atsargos ir paskolos internetu turime vyriausybinį Atsarginį Banką, kurį mes išdidžiai kviečiame kaip Atsarginis Indijos Bankas.

Ši revoliucija įvyko todėl, kad vaikinas pateikė savo filosofijos daktaro disertaciją vyriausiajam ekonomistui Jungtinės Karalystės tuo laiku su pavadinimu jo tezės kaip Problema Rupijos, Problema ir Sprendimas, ir šio asmens vardas yra daktaras Bhimrao Ramji Ambedkar.

Atsarginis Indijos Bankas buvo įkurtas pagrindu sprendimo punktų, duotų daktaro Ambedkar jo filosofijos daktaro disertacijoje.
Dauguma Europos šalių dabar yra ekonominėse bėdose dėl jų bankų sistemos. Bankai, skolinantys lauke pinigus žmonėms, kurie negali atsilyginti. Šiame procese Bankas uždirba naudą, kad jie nesirūpina, jei šalis nukrinta ekonominėse krizėse.

Atsarginis Indijos Bankas greiti kreditai buvo įsteigtas 1935 m. balandžio 1-ąją, kad atsakytų į ekonomines bėdas po Pirmo Pasaulio karo. RBI buvo suvoktas pagal nurodymus, dirbantį stilių ir perspektyvą, pristatytą daktaro B R Ambedkar kaip rašytas jo knygoje "Problema Rupijos – Jos kilmė ir jos sprendimas." prieš Hilton Jauną Komisiją. Bankas buvo įkurtas pagrįstas pagal rekomendaciją 1926 Karališkosios komisijos ant indų Valiutos ir Finansų, taip pat žinomų kaip Hilton-jaunimo Komisija"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Federacija laiko Federalinės Rezervų Sistemos Sistemą "nepriklausomu centriniu banku todėl, kad jo pinigų politikos sprendimams neturi pritarti prezidentas ar daugiau nieko vykdomosiose ar įstatyminėse vyriausybės paskolos nuo 18 metu šakose, tai negauna finansavimo, paskirto Kongreso, ir Valdytojų tarybos narių terminai apima daugialypius prezidentinius ir kongreso terminus."

Tai aiškiai sako, kad Federalinė Rezervų Sistema neturi nieko bendro su Amerikos Govt. ir Įstatymais. Jo operacijos yra visiškai nepriklausomos, ir jie neturi paklausti nieko, jei jie nori pakeisti naudojamą politiką. Jei jie nori, kad jie galėtų liautis skolinti paskolas Amerikos Govt. bet kuriuo metu, neduodami jokio paaiškinimo niekam.

"Bendras vadovavimas ir RBI kryptis yra patikėti su 21 narių Centrine Direktorių valdyba: Gubernatorius (daktaras Raghuram Rajan), 4 Atstovo Gubernatoriai, 2 Finansų ministerijos atstovai, 10 vyriausybės paskirtų vadovų, kad atstovautų svarbiems elementams nuo Indijos ekonomikos, ir 4 vadovams, kad atstovautų vietinėms valdyboms headquartered Mumbai, Kolkata, Chennai ir Naujajame Delyje."

Direktorių valdyba apima strategą, pavadintą kaip Gubernatorius ir FINANSŲ MINISTERIJA. Nėra jokio privataus RBI tarpininko, ir jis veikia su šalies ekonomikos plėtros tikslu. Vienintelis Federalinės Rezervų Sistemos tikslas gauna naudą privatiems tarpininkams, kur yra RBI tikslas, yra ekonomikos plėtra nacijos ir ne naudos.

Aš neturiu jokios minties apie visus sprendimo punktus, duotus jo, bet sudarymo centrinis Govt. Atsargos (RBI), kad kontroliuotų šalies valiutą yra vienas iš jų. Yra dar kažkokia informacija ant priežasties ir privačios centrinės atsargos padarinių.

Pirmas prezidentas Suvienyto, Išdėstyto, kuris beveik atsikratė nuo privačios Federalinės Rezervų Sistemos, buvo Andrew Jackson. 1832, Jackson valdė prezidento rinkimams su devizu "Jackson, ir jokie Bankai" Jackson kalbos dalis yra duota apačioje:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

" Tai nėra mūsų savi gyventojai tiktai, kurie turi gauti mūsų Vyriausybės dosnumą. Daugiau kaip aštuoni milijonai šio banko akcijos yra laikyti užsieniečių… Ten joks pavojus nėra į mūsų laisvę ir nepriklausomybę banke, kuris jo gamtoje turi tiek nedaug, kad surištų tai prie mūsų šalies?

Mūsų valiutos kontrolė, gaudama mūsų viešas pinigines sistemas ir laikydama tūkstančiai mūsų gyventojo priklausomybę… būtų grėsmingesnė ir pavojinga negu priešo Karinė jėga."

Ambedkar gerai žinojo Anglijos Banko ketinimus. Anglai žinojo, kad, net jei jie praranda savo taisyklę Indijoje, jie vis dar sugebėtų kontroliuoti šalį prie valdymo jų ekonomika, tokiu būdu daranti naciją ekonominis vergas. Jei jie vadovauja ekonomikai, ir mūsų nacija buvo užpulta, mes turėtume pasitikėti anglais Pinigams, kad finansuotume karą. Jei jie vadovauja bankui, atsisakė paskolinti lauke pinigus į Govt., mes buvome įpareigoti pralaimėti karą.

Ambedkar apsvarstė tai, jis nelaukė tiktai demokratinės laisvės savo žmonėms bet taip pat ir ekonominės laisvės jos gyventojams, kad mūsų nacija būtų laisva nacija teisinga prasme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *