Greitas kreditas – kodėl verta išmėginti

Kaip galėjote suprasti iš straipsnio pavadinimo, šiandieną padarysiu greito kredito apžvalgą, kurioje pasistengsiu įrodyti, jog bent jau išmėginti šią paslaugą žmonėms, kuriems trūksta pinigų, tikrai verta. Tikriausiai niekam nenuostabu, kodėl ši paslauga tapo tokia populiari – mano žiniomis, pagrindiniai greito kredito tiekėjai atliko jau virš 2 milijonų transakcijų. Žmones visuomet žavėjo greiti, lengvi pinigai, net ir viduramžius prisiminus – žmonėms net protas kartais aptemdavo.  Kad ir kaip bebūtų, kad ir kaip bežavėtų ši paslauga, negalima „nerti“ į šios liūną, neapsvarsčius paskolos grąžinimo galimybių – tikriausiai, jog girdėjote istorijų, kai žmonės šiaip ne taip išsikapstydavo iš bėdų, kurias patys susikurdavo imdami kreditus neįvertinę visų aspektų. Tačiau grįžtant prie pagrindinės ir svarbiausios šio straipsnio esmės – įrodymo, jog iš tiesų, bent jau pamėginti šią paslaugą žmonėms, kuriems trūksta pinigų, tikrai verta.

Greitas kreditasVertėtų pradėti konstatuojant faktą, jog imant kreditą, neturint pastovių pajamų, yra mažų mažiausiai beprotystė. Žinoma, greitas kreditas gali būti puiki paspirtis pradėti individualų verslą, kažkokią kitokią individualią pelningą veiklą, tačiau, be jokių abejonių, reikia turėti atsidėjus bent jau mažą sumą pinigų, kuri leistų bent jau pratęsti greitojo kredito grąžinimo terminą.

Tikriausiai nesumeluosiu, jeigu teigsiu, kad greitas kreditas žmonėms asocijuojasi su rizika. Na, dalinai galima sutikti su šiuo teiginiu, tačiau pakeiskite požiūrį, žmonės, juk tai iš tiesų gali būti puiki pradinė investicija! Žmonės, linkę prie požiūrio, jog lengvų pinigų nėra ir niekas jų už dyką nedalina – teisūs, tačiau čia taip nėra – kiekvienas privalo atlyginti „nuostolį“ – uždarbį, kurio nusipelnė.

Greitas kreditas, žinoma, ne tik yra šaunus dėl to, jog tai yra puiki pradinė investicija. Apart to, tai gali būti išankstinių pinigų „rezervavimas“, kaip mėgstu sakyti – tokiu atveju, turite būti tikri, jog per terminuotą laikotarpį Jūs sugebėsite surinkti pakankamai lėšų, jog atlygintumėte paskolą bei palūkanas. Kalbant kiek plačiau apie pačius greitus kreditus – šiuo metu, praktiškai visos kompanijos teikia pirmąsias paskolas visiškai be jokių palūkanų – nematau geresnės progos pasinaudoti paskola ir patikrinti, kaip veikia ši niša.

Žinoma, reikėtų visgi atsukti kitą „žandą“ ir aptarti trumpai minusus, kurių kiekvienoje veikloje galima įžvelgti. Tiesą sakant, aš jų čia daug nematau ir tai, jie yra paprasčiausiai verslo nustatytos formos, kurias privalu vykdyti – kitokiu atveju, niekas nesiūlytų šios paslaugos, nes ji tiesiog neapsimokėtų. Apart nemažų palūkanų, sunku būtų sugalvoti minusus, būtent kalbant apie pačią pirmąją, dar kartą pasikartosiu, nemokamą paskolą.

Jeigu vis dar svarstote, aš išmėginti, ar nereikia, ar paimti ir surizikuoti ar, visgi, užteks pinigų, kurios turiu – pasakysiu tik tiek, jog versti Jūsų imti paskolą, žinoma, niekas neverčia, tačiau, šiuo metu, tai yra puiki proga susipažinti su nauja niša, įžvelgti jos turimus pliusus ir tiesiog juos pasiimti. Nors ir sakoma, jog, kas nerizikuoja, tas negeria šampano, tačiau, tiesą sakant, žvelgiant į greitus kreditus, teigčiau: „Kas ims greitą kreditą – tikrai gers šampaną.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *