Į cosign ar ne į cosign – kodėl jūs turite galvoti dukart apie tai, ką jūs skolinate

Kadangi bet kas, kas kada nors buvo tėvas, seneliai, ar geriausias draugas žino, kažkokiame punkte jūsų gyvenime, mylimas paprašys jūsų greitieji kreditai internetu pinigų. Iš tikrųjų, tai turi būti pridedama prie to sąrašo neabejotinų dalykų gyvenime, greta mirties ir mokesčių. Jei jūs negyvenate savo viso gyvenimo kaip atsiskyrėlis Ozarks – ir šiandienėje signalizuojančioje ekonomikoje, tai pradeda atrodyti žaviau – kažkas jūsų gyvenime galų gale ketina paprašyti jūsų gryniesiems pinigams.

Kadangi bet kas, kas kada nors buvo tėvas, seneliai, ar geriausias draugas žino, kažkokiame punkte jūsų gyvenime, mylimas paprašys jūsų pinigų. Iš tikrųjų, tai turi būti pridedama prie to sąrašo neabejotinų dalykų gyvenime, greta mirties ir mokesčių. Jei jūs negyvenate savo viso gyvenimo kaip atsiskyrėlis Ozarks – ir šiandienėje signalizuojančioje ekonomikoje, tai pradeda atrodyti žaviau – kažkas jūsų gyvenime galų gale ketina paprašyti jūsų gryniesiems pinigams

Ir paskui yra žmonių, kurie mėgsta nueiti virš ir už tiesiog prašymo pasiskolinti porą dolerių ir judėjimo į prašymą jūsų į cosign paskola jiems. Jei kažkieno kada nors nueitas, kad papildoma mylia ir paklausė truputėlį daugiau jūsų, jūs žinote tai, ką paskolos ko pasirašymas gali reikšti ne tik jūs, bet jūsų kreditas be to.

(adsbygoogle paskolos be uzstato = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tie, kas nedaro – tikrina tam tikras priežastis, kodėl jūs galite norėti peržiūrėti cosigning paskola.

Kodėl laukia? Kreipkitės šiandien!

Kitaip tariant, kodėl laukia paskolos, kurią gali atrodyti, jūs negaunate savarankiškai, kai jūs galite tik gauti kažką į cosign tai jums? Su ta mintimi, nauja jų galvos, jūsų mėgstamas son/daughter/grandkid/best friend/twice-removed sūnėnas atvyksta jums pagalbai paskolos gavime. Bet anksčiau, negu jūs pasirašote popierius, galvojate apie tai, kuo tai yra, jūs iš tikrųjų perduodate.

Jūs turite elgtis su cosigned paskola kaip jūs, būtų bet koks kitas tipas asmeninės paskolos, t.y. kaip dovana, kurią jūs neturite įskaičiuoti grąžinimo. Priežastis šis asmuo atvyksta jums pagalbai su paskola pirmiausia yra skolintojas, neperduos to jiems vienas. Tai reiškia, kad skolintojas jau laiko asmenį, ieškantį paskolos kaip potencialus pavojus tam, kad, kad negrąžintų skolos. Tai galėjo būti bet kokiam priežasčių skaičiui; jie galėjo kreditai be uzstato turėti blogą kredito istoriją ar jokį kreditą apskritai.

Nepraeikite, Eina, nerinkite 200$

Pasakykite, kad jūsų labai geriausias draugas paklausė jūsų į cosign paskola jiems. Jie buvo atšaukti banko ir iš tikrųjų reikia šios paskolos, ir tai reiškia, kad jūs esate jų vienintelė viltis, Obi-išblyškusi. Dabar yra laikas pasverti jūsų pasirinkimą. Jei jūs tikrai nusprendžiate į cosign paskolą, jūs esate taip finansiškai atsakingas už jį kaip kitas asmuo pagal sutartį.

Taip, kas vyksta, kai jūsų draugas viršuje ir dingsta į naktį, ar randa, kad jie neturi jokio būdo užmokėti skolą žemyn savęs savarankiškai? Gerai, dabar tai yra jūsų problema. Ir tie skolintojai ketina atvykti, skambindami, tokiu būdu jūs nenorite būti vieninteliu, kurį paliekama be kėdės, kai muzika sustoja.

Ei, taip… y’know… apie tai… pinigai jūs įsiskolinate man.

Yra rimtas pagrindas, kurį jūs neturite niekada iš tikrųjų paskolinti reikšmingam gabalui pakeitimo draugui: Tai gali padėti rimtą įtampą ant draugystės. Niekas nenori turėti išaiškinti draugą, kad įsitikintų, kad jie neatsilieka nuo savo sąskaitų, ypač jei jie turi tikrą dalį tose sąskaitose. Manykite turėti turėti reikalo su tomis sąskaitomis, savarankiškai turi jūsų draugo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant jų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, jei jūs nežinote jūsų bičiulis yra iš tikrųjų geras gryniesiems pinigams, sustabdyti ir peržiūrėti bankininkystę daugiau, negu tikras bankas nori svarstyti ant jų. Galų gale, ta nenaudinga paskola yra dabar jūsų problema, ir jei jūs neturite pinigų, kad užmokėtumėte už tai, tada tai yra jūsų kredito istorija, tai ims didžiausią smūgį. Ir spėjimas, kas galėtų įvykti, kai jums reikia paskolos savarankiškai? Jei jūsų draugas neįvykdė įsipareigojimų, paskola dabar pasirodo kaip neigiamas dalykas ant jūsų kreditingumo ataskaitos, ji galėjo lengvai padėti jus į tą pačią valtį kaip jie.

Bet aš noriu padėti!

Tiems jūsų, kas tik negali atlaikyti minties, nepadėdamas jūsų artimajam, yra kai kurie būdai, kuriais jūs galite padėti, nepadėdamas savęs savarankiškai tiesiai ten duobėje taip pat. Galimybės yra asmuo paskolos reikalingume, gali būti padėtas finansiškai kitame, mažiau pavojinguose keliuose. Padėkite jiems su mažesne paskola ar kitomis paslaugomis, kurias jūs ne būtinai laukiate, kad būsite grąžintas.

Šis būdas, jūs vis dar padėsite jiems su jų finansinėmis bėdomis be per daug pavojaus ar į jūsų draugystę ar į jūsų savą kreditą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *