Kai ir kodėl aš turiu konsoliduoti privačias studentų paskolas?

Įsivaizduokite diplomų įteikimo iškilmes su šeima ir draugais. Laimingas studentas žengia keliuose brangiuose žingsniuose per stadiją, paskui priima diplomą, šypsodamasis telekamerai. Studentas tampa kaulo-fie absolventu; paskutinis daiktas ant jo proto yra, kaip jis ketina grąžinti savo studentų paskolas, kai jie atvyksta skolingi po šešių mėnesių. Tačiau, kaip tai ar ne, tos sąskaitos atvyksta skolingos skubiai ir yra dažnai sunkesnės užmokėti negu, apie ką iš pradžių manė.

Deja, konfiskuotu automobiliu pardavimas tai yra per daug bendras scenarijus, kuris kartoja save kiekvieno semestro pabaigoje. Nepaisant paskolos patarimo ir studentų paskolos cechų, studentai yra dažnai blogai ruošiami pasielgti su kiekiu skolos, kuri atvyks skolinga, kai tik jie nėra daugiau įrašyti kolegijoje. Kas gali apkaltinti juos? Tuo metu, kai kolegijoje, studentai yra sutelkti ties projektais ir egzaminais, ne kažkokia hipotetine, nutolusia ateitimi
Niekas neįsivaizduoja savęs dirbančia nepilna darbo diena už šešių mėnesių po baigimo todėl, kad darbo ekonomika yra taip konkurencinga, jie negali gauti padėties savo pasirinkto lauko viduje – nekalbant apie kurį jie negalės grąžinti savo paskolas. Visoje tikrovėje, tai vyksta ganėtinai dažnai. Nors yra nedaug, kad būtų padaroma apie darbo rinką, kiekvienas gali konsoliduoti privačias studentų paskolas, kad palengvintų finansinį drenažą, kurį atmokėjimo procesas sukels.

Kai Konsoliduoti Privačias Studentų Paskolas

Skirtingai nuo federalinių studentų paskolų, privačios paskolos neša kintamas palūkanų normas, kurios gali pagaminti kai kurias gana stambias išvykas užmokesčio kiekiuose, jei normos pradeda svyruoti. Dauguma studentų turi kelias skirtingas paskolas; asmuo, kuris konsoliduos baidariu trasos privačias studentų paskolas nedelsiant pradės taupyti pinigus, bet laiko parinkimas nėra tas pats visiems.

Jei paskolos gavėjas turėjo apribotą kredito istoriją, pigus draudimas kai paskolos buvo sukurtos, turbūt geriausia padaryti reguliarius užmokesčius pirmus kelis metus, kad pagerintų jo kredito rezultatą. Kaip kiekvienas žino, kuo aukščiau kredito rezultatas, kurį asmuo gali gauti, tuo geresnės palūkanų normos ir stimulai jis tikėtina gaus iš skolintojų – tai ne skirtinga dėmesyje į privačių studentų paskolų konsolidavimą.

Taip pat, svarstykite konsolidaciją kaip būdą tapti vieninteliu paskolos gavėju ant pranešimo. Jei paskola reikalingas pasirašančiojo kartu su kitais, jis bus nuneštas ant konsolidacijos ir tokiu būdu daugiau ne yra atsakingas už bet kokią pranešimo dalį. Tai paprastai tiktai galima po dvejų iki ketverių metų reguliariai suplanuotų užmokesčių sukūrimo.

Pranašumai Konsolidavime

Konsoliduodamas jūsų paskolas, paskolos gavėjas gali:

1. Gaukite žemesnę palūkanų normą – dauguma skolintojų siūlo automatinį užmokestį ir santykio nuolaidas; šitos nuolaidos gali atrodyti minimalios pirmiausia, bet dažnai prisidėti iki didelių santaupų per paskolos gyvenimą.

2. Turėkite pasirinkimą normų – paskolos gavėjas gali pasirinkti pastovią ar kintamą normą, kad gautų konkurencingiausią BALANDĮ jų unikaliai situacijai.

3. Palaikykite dvasios ramybę – jei asmuo turės daugialypes studentų paskolas, besivienijantis į vieną mėnesinį užmokestį supaprastins jo finansus ir tik padarys gyvenimą lengvesnį. greitas svorio metimas

Dauguma skolintojų taip pat siūlo tokias paslaugas kaip paskolos specialistai, aukštos ribos konsolidacija, ir tinkle laiko prieigą. Tyrinėkite kiekvieną skolintoją, kad nustatytumėte jų specifinę pašalpą ir sąlygas.

Privačių studentų paskolų konsolidavimas gali trukti iki šešiasdešimt dienų ir yra ilgas, daug darbo reikalaujantis projektas. Tačiau, daugumai paskolos gavėjų, besivienijančių, yra puikus žingsnis į finansinę nepriklausomybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *