Kaip turėti jūsų studentą skolina atleistas

Keliuose pavyzdžiuose, jūs sugebate atsikratyti nuo kelių ar hostingas visos jūsų mokyklinės paskolos skolos per paskolos atleidimo programą. Priklausomai nuo jūsų laipsnio su jūsų einamąja okupacija, jūs galėjote sugebėti gauti vieną iš kelių programų. Tuo atveju, jei jūs galvojate, ar galima turėti jūsų skolą per jūsų darbą, paklauskite kažko savo žmogaus išteklių skyriuje. Sekantis yra technika tam, kad surastų jūsų studentų atleistas paskolas.

Savanoris

Kai kurios savanorio kompanijos pasiūlo paskolos atleidimą vietoj specifinio kiekio jūsų energijos ir laikas. Jei vyksta, jūs pasisiūlote AmeriCorps, Taikos Korpusui, ar Savanoriams Paslaugoje į Ameriką (PERSPEKTYVA), jūs galite gauti beveik 70 % savo atleistų paskolų. Aplankykite jų žiniatinklio svetaines, kad studijuotumėte daugiau informacijos dėl pasiekiamų programų

AmeriCorps

PeaceCorps

PERSPEKTYVA

Tapkite Dirbančiu visą darbo laiką Mokytoju

Jei jūs turite Perkins paskolą, jūs galėtumėte turėti dalį to atleistas dirbančio viso darbo laiko pagrindiniame, vidurinis, ar nepilna vidurinė mokykla, kuri padeda jaunimui nuo dalys internetu mažų pajamų namų ūkio. Kuo daugiau metų, kuriuos jūs mokote, tuo daugiau jūs galėjote atleisti. Vietinė mokyklinė valdyba turi turėti papildomą informaciją, apie kurią mokyklos jūsų rajono viduje pasiūlo paskolos atleidimą po Valstybės gynybos Švietimo įstatymu.

Kitos valstybės turi papildomas programas, kur jūs galite kreiptis taip pat kaip papildomi scenarijai. Jūs galėjote kviesti savo paskolos valdybą išsimokslinimo dėl informacijos apie jūsų situaciją

Prisijunkite prie Kariuomenės

Viena iš pašalpos prisijungti prie ginkluotųjų pajėgų yra paskolos atmokėjimas. Dabar, Kariuomenė, Kariuomenės Nacionalinė konfiskuotu automobiliu aukcionas gvardija, Karinės oro pajėgos, Karinių oro pajėgų Nacionalinė gvardija, ir Jūrinis pasiūlymo atmokėjimo programų iki 20.000$ išlaikytinis ant šakos. Deja, Jūrinis Korpusas, Pakrantės apsauga, ir Karinių oro pajėgų Atsargos nesiūlo tokių galimybių.

Tapkite Gydytoju ar Advokatu

Sveikata ir teisėti profesionalai gali gauti šešių skaičių paskolos skolos palengvėjimą. Laimei šitiems Ph. D savininkai, yra įvairių paskolos atleidimo programų, kurios gali sumažinti jų finansinę įtampą.

Nacionaliniai Sveikatos Institutai atleidžia tam tikrą finansinę skolą už sveikatos priežiūros studentus, kurie užbaigia kai kuriuos medicinos tyrinėjimo tipus, apimdami klinikinius, medicinos skirtumus, ir gimimų kontrolės tyrinėjimą.

Tam tikri gydytojai gali gauti iki 50.000$ studentų paskolų, atleistų per Šalies sveikatos apsaugos tarnybos Korpuso Paskolos Atmokėjimo Programą vietoj dvejų metų savanorio paslaugos klinikoje, kuri turi medicinos ekspertų trūkumą. Jūs galite sugebėti gauti pridėtą atleidimą už papildomą paslaugą.

Didelis Medicinos fakulteto studento paskolos atleidimo programų sąrašas gali būti gautas Amerikos Medicinos Kolegijų žiniatinklio svetainės Asociacijoje. medziagos padangu remontui

Teisės mokyklos absolventai galėjo turėti kai kurias iš savo paskolų, atleistų, darydami kažkokį nekomercinį darbą. Lygūs Teisingumo Darbai turi sąrašą teisės mokyklų, kurios turi paskolos atmokėjimo pagalbos programą. Jei jūsų mokykla yra įrašyta į sąrašą, užvaldyti jūsų finansavimo skyrių, kad sužinotų, kaip jūs galite atleisti savo studentų paskolas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *