Kepurė, suknelė, ir skola: jums pagalba valdyti studentų paskolas

Pagal neseną pranešimą, išleistą Edvisors.com, studentai, kurie yra 2015 diplomo gavimo klasės dalis bus apkrauti vidurkiu 35.000$ studentų paskolos skoloje. Tuo metu, kai 2.000$ aukščiau negu vidutinė skola pernai, šitie skaičiai daugiau sukrečia naciją, panaudotą viso studento matymui paskolinti skolą JAV nepaprastame 1,3$ trilijone.

Ne tiktai yra šis kiekis įsiskolinusių blogų žinių absolventams, kurie tikėtina tiktai suras įėjimo lygmens darbo vietas, bet tai taip pat sukelia daug vidurinės mokyklos studentų į antrą spėjimą, jei kolegija iš tikrųjų yra ta finansinės kovos verta apskritai? Tiems, kurie jau baigė universitetą, skolos greitos paskolos našta yra tikra ir didžiulė įtampa.
Skola gali stoti skersai kelio pasislinkimo su daiktais gyvenime kad daug paskolos žmonių svajonės apie, kaip; namų pirkimas, taupydamas išėjimui į pensiją, siųsdamas jų savus vaikus į kolegiją ir daug daugiau. Skola gali net neleisti asmeniui tuoktis, ir net nuspręsti turėti vaikus – dažnai, šitie daiktai yra pastumti į "šalin" į vėlesnį laiką gyvenime, kai skola nėra taip aukšta…, bet kaip jūs dirbate, kad pašalintumėte kad skola "vėlesnį laiką?"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas neigiamas aspektas į studentų paskolos skolos didelį kiekį yra plonas emocionalus sielvartas, kuris atvyksta su daugiau pinigų mokėjimu, negu jūs galite uždirbti kas mėnesį, ar prekybinis ryšys su įsiskolinusiais rinkėjais, kurie mažiau negu supranta švelniai tariant. Ten koks nors galas yra į naštą, kad kolegija ir studentas skolina įsiskolinusias vietas ant naujų absolventų?

Tarp Uolos & Kieta Vieta… Kartu!

Jei jūs susiduriate su studento paskolos skola, jūs nesate vienišas. kreditai internetu JAV 40 milijonų amerikiečių turi tam tikrą studentų paskolos skolą. Šis skolos tipas yra aukštesnis, negu kreditinės kortelės skola ir automobilis skolina sujungtą skolą – sekundė tiktai, kad įkeistų skolą. Su gana naujais įstatymais, kurie daro studentų paskolas atleistas nuo bankroto, kuris tai gali atrodyti kaip nėra jokio kelio lauke. Ši skola gali, iš tikrųjų, dusti.

Geros žinios yra. . yra būdų turėti reikalo su studentų paskolos skola, nesvarbu kiek jūs esate skolingas, ar kaip ilgai jūs įsiskolinote tą kiekį. Geriausias būdas suvokti strategiją, kuri gaus jus iš studentų paskolos skolos kalba su kompetentingu advokatu, kuris dirba su studentais, kovojančiais atsiskaityti su skola. Gali būti neįmanoma derėtis su studentų paskolos kompanijomis (ir privatus ir federalinis) savarankiškai, kadangi šitos kompanijos dažnai turi viršutinę ranką. Bet pagalba yra pasiekiama ir pasprunkanti iš skolos, yra galimas!!

Susidūrimas su Kolekcijomis?

Lengva neįvykdyti įsipareigojimų studentų paskoloje. Jei jūs praleisite vieną užmokestį, ar tiesiog užmiršite užmokėti, jūsų paskola įeis į finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Kai tik tai vyksta, paskolą gali perduoti nuo kolekcijos agentūros kolekcijos agentūrai, esančiai nesibaigiančių pokalbių telefonu priežastis. Kai kurios agentūros net nueis, kiek susisiekti su šeimos nariais su pasiteisinimu, kad jie bando pasiekti jus – didžia dalimi psichologinis žaidimas. Jūs turite žinoti, nors, kad jūs vis dar turite teises, net kai tai atvyksta į neįvykdytą įsipareigojimų paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai kurie iš daiktų, kuriuos jūs turite žinoti apie kolekcijos agentūras, bandančias rinkti studentų paskolos skolą apima:

Tai neteisėta kompanijai, kad paliktų detales apie jūsų paskolą ant viešo atsakiklio.

Kompanija negali aptarti jūsų paskolų su bet kuo, kuris nėra pasirašantysis kartu su kitais.

Kompanijos negali puošti jūsų darbo užmokesčio be teismo sprendimo.

Daugumoje valstybių, yra paskolos gyvenimo apribojimo statutas.

Atsiminkite, kolekcijos agentūros turi vis dar sekti federalinį Teisingą Skolos išieškojimo Praktikų įstatymą (FDCPA). Kiekviena valstybė yra skirtinga, ir kiekviena paskola yra unikali, bet pagalba yra pasiekiama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *