Kodėl neturėti ir renginio gerumas?

Kai jūs esate palaimintas su gausa, ar net jei tai nėra atvejis, kodėl neturėti ir renginio gerumas kitiems? Neseniai, aš išgirdau apie vyrą, kuris nukrito ant sunkių laikų. Nors jis anksčiau turėjo daugiau negu reikia pinigų, jis turėjo finansines problemas, kurios padarė juos sudėtingus jam tęsti ant jo sąskaitų. Jis paprašė savo kelių tūkstančių dolerių paskolos pusbrolio, kad padėtų įveikti jį ir padėtų jam užmokėti kai kurias sąskaitas per grublėtą periodą. Pusbrolis, kuris buvo vertas milijonų, atsisakė su paaiškinimu, kad jis padarė tai praktika, kad niekada paskola bedarbiams paskolintų lauke pinigus. Jis pasakė, kad jis turėjo sulaikyti pinigus savo šeimai.
Keli tūkstančiai dolerių nepadarytų įlenkimo finansiniame gerai buvimu kažko, kas turi milijonus. Dar šis asmuo nenorėjo padėti giminaičiui bėdoje. Šeimos turi norėti padėti vienam kitam bėdoje per daug sunkių laikų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Warren Buffet, vienas iš turtingiausių žmonių pasaulyje, padrąsino jo remiančius milijardierius atiduoti pinigus. Turtingi žmonės dažnai pradeda fondus, kad padėtų žmonėms reikalingume. Jie yra verti gestai, bet kartais žmonės, greitoji paskola artimiausi jums, yra tie, jūs galėjote padėti bėdoje labiausiai. Šeimos turi būti sudomintos vienu kitu ir turi būti laimingos padėdamos, jei jų situacija garantuoja tai.

Per Antrąjį pasaulinį karą, japonų paveldo amerikiečiai buvo nepaprastai persekioti ir buvo net netekti jų laisvės ir įkalinti stovyklose, kurios buvo pastatytos šalies atokiose vietovėse. Jie buvo per prievartą nunešti nuo jų namų ant Vakarų pakrantės Jungtinių Valstijų su nedaug laiko pasiruošti. Kai kurie iš jų skubus kreditas turėjo kaimynus ar draugus, kurie pasakė, kad jie rūpinsis savo turtu ir manta tuo metu, kai jie buvo įkalinti. Kai kurie iš Japonijos amerikiečių patikėjo jų nuosavybę žmonėms, jie galvojo, buvo jų draugai. Labiausiai grąžintas, kad surastų nieką nepasiliko. Tačiau, kelios šeimos sugrįžo po to, kai karas pasibaigė, kad surastų, kad mieli kaimynai buvo ištikimi savo žodžiui. Jie rūpinosi savo turtu. Jie tada turėjo tuo, ką jie turėjo su pakeistais asmenimis, kurie sugrįžo po įkalinimo metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pinigų skolinimas yra ne visada geras daiktas. Jei asmuo nori padėti kažkam bėdoje, jie galėtų duoti jiems paskolą. Tačiau, asmuo, aprūpinantis pinigus, neturi turbūt suplanuoti pinigų sugrįžimas. Jei tai sumokama, kuris būtų bonusas. Tai galėjo svarstyti kaip gerumas ir geras poelgis.

Pasidalinimas, ką kiekvienas turi neturi būti toks kad sudėtingas. Nėra lengva paprašyti pagalbos ar jausti, kad jūs turite maldauti pagalbos per sunkius laikus. Jei kažkas prašo pagalbos ranką, kodėl neturėti tuo, kas jūs turite ir rodote gerumui. Tai padarytų pasaulį geresne vieta, jei daugiau žmonių padarys tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *