Kreditas nuosavam verslui. Ar verta?

Daugelis mūsų svajoja apie nuosavą verslą, tačiau tik retas išdrįsta praktiškai įgyvendinti savo svajones. Labai dažnai bijoma, kad nepasisekus teks prarasti daug pinigų. Juolab, pirma investicija į verslą tikrai būna didelė, tad klausimas iš kur geriausia yra skolintis? Greitasis kreditas suteikiamas patraukliomis sąlygomis, kurias įvertina vis daugiau žmonių. Kuo plačiau susipažinsite su galimybėmis – tuo paprasčiau įvertinsite, koks tai puikus pasirinkimas. Svarbiausia, kad tokių įmonių pasiūla yra labai plati, tad tereikia šiek tiek skirti laiko lyginimui, kad pasirinkimas pranoktų lūkesčiu.

Iš ko pasiskolinti? Kreditus internetu Lietuvoje suteikia labai daug įmonių, tad kuomet galvosite, kurios paslaugomis pasinaudoti – siūlome palyginti kuo daugiau kriterijų, kad pasirinkimas nenuviltų. Kuo daugiau laiko smulkmenų derinimui skirsite, tuo tikresni galėsite būti, kad viskas yra taip, kaip Jums labiausiai tinka. Greitieji kreditai suteikiami tokiu atveju, jeigu asmuo atitinka nustatytas sąlygas.

Visada labiau verta skolintis iš kreditus teikiančių įmonių nei kad bankų arba draugų. Anksčiau ar vėliau gali kilti problemos, kurias išspręsti bus sunku. Kur kas geriau yra išlaikyti objektyvius, tačiau draugiškus santykius.

Kreditas versluiKodėl kreditas verslui – geras pasirinkimas? Kol vieni galvoja, kad kreditas – prastas pasirinkimas, tuo tarpu kiti tikina, kad pati geriausia alternatyva, kokia tik egzistuoja. Lyginant su kitais variantais, kurie jums gali būti gera investicija į verslą – siūlome atsižvelgti į šiuos pliusus kurie ir skatina pirkimą.

Kreditai suteikiami gana mažomis palūkanomis, taigi šiuo metu pasiskolinti yra patogu, kaip niekada. Bankai skolina brangiau, o artimi žmonės ne visada gali jums suteikti norimą pinigų sumą. Skolinantis yra apibrėžiamos konkrečios sąlygos, taigi tiksliai žinosite, kokią atsakomybę prisiėmėte nuspręsdamas pasiskolinti. Iš vienos kompanijos visada verta skolintis net kelis kartus. Dažniausiai ilgainiui suteikiamos labai didelės nuolaidos. Kreditus teikiančios įmonės verslininkams dažnai suteikia bendradarbiavimo galimybę, kuri atveria plačius kelius.

Kaip skolintis? Kreditai internetu suteikiami labai paprastai. Pirmiausia reikia pasirinkti įmonę, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti. Sekančio žingsnio metu Jums reikia užsiregistruoti internetiniame puslapyje ir pasirinkti paskolą, kuri jums atrodo labiausiai tinkama. Tuomet užpildote visus duomenis ir nusiunčiate paraišką, kurioje yra pažymėtą, kokią pinigų sumą norite gauti ir per kiek laiko ją planuojate grąžinti. Galiausiai, laukiate patvirtinimo.

Štai šie paprasti žingsniai jums padės gauti paskolą ir realizuoti savo verslo idėją. Jei to padaryti nepavyktų ir jūsų paraiška būtų atmesta, nenuliūskite. Verslo paskolą galima gauti iš valstybės. Stambiam verslui, jei neklystame, valstybė paskolų neteikia. Bet smulkiam ir vidutiniam verslui gauti kreditą iš vietinių savivaldybių ar valstybinių įstaigų neturėtų būti neįmanoma. Yra suinteresuotumas valdininkams kurti darbo vietas, kas paaiškina jų norą suteikti kreditus pigiau nei bankuose. Procesas tikrai nėra lengvas. Jums neužteks pateikti paraišką kreditui verslo startui gauti. Reikės savo planą apginti prieš atsakingą komisiją. Čia Jums ne greitieji kreditai; yra didžiulis skirtumas.

Dar vienas būdas gauti paskolą verslui pradėti – investuotojų paieška. Jei ieškote paskolos startuoliui, tai galite ieškoti ir verslo angelų. Jie neteikia įprastų paskolų, bet atlieka investiciją į jūsų verslą mainais į dalį verslo akcijų. Dažnai net nereikia įsipareigoti tą investiciją grąžinti ar atpirkti – viskas susiveda į pasidalinimą pačiu verslu.

Tokie du papildomų pinigų pritraukimo verslui šaltiniai gali pagelbėti jei nepavyks gauti greitojo kredito įprastiniais būdais. Šie būdai turi ydą, kad jie negali būti suteikti internetu. Esant prioritetui būtinai pasiskolinti šiuo kanalu, jie gali būti nepriimtini. Bet jei tokio prioriteto neturite, tai jų žinojimas gali tikrai būti naudingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *