Dirbtinės Kalėdų eglės, pirkdamas vadovus

Jei jūs bandote taupyti laiką šiais metais per neramų eglutės įžiebimas sezoną, jūs galite pergalvoti keistą bet gremėzdišką tradiciją gauti tikrą Kalėdų eglę. Yra daug didelių priežasčių dabar, kad pasirinktų sintetinį medį, ne, mažiausiai kurio taupo dujas ir vengia audringos temperatūros lauke. Jei jūs tik pavargstate nuo durti jūsų pirštus ir pakelti benames pušines adatas nuo grindų, tai dirbtinio medžio gavimas gali išgelbėti jus daug laiko, pinigų, ir apsunkinimo nuo metų iki metų.

Dirbtinės eglutės įžiebimas eglės tapo labiau pažengusios per tuos metus. Keli yra priversti tiek daug būti panašūs į tikrą daiktą kaip į tuos, jūs randate Kalėdų eglės partijose. Jie apima, mėgdžioja Aliaskos Eglės, Norvegijos Eglės, Kalifornijos Kedro, ir net Montanos Pušies tarp daugelio kitų. Bet, be to, yra tų, kurie turi projektuotoją žiūrėti, kad tikras medis negali apsirūpinti. Galbūt jūs norite visa balto medžio ar medžio su daugeliu dažytų optinių pluoštų. Dydžiai gali keistis, kad pritaikytų bet kokį lubų aukštį, kuris daro tai patogu, jei jūs bandote padėti vienas į 9 pėdų fojė ar įrėminti tai jūsų erkeryje. Jūs galite gauti juos su ar be žibinto, su iš anksto uždegtais medžiais, kurie atvyksta į daugelį spalvų taip pat.

Reikmenims, jūs norėsite gauti eglutės įžiebimas, ir Kalėdų eglės sijoną. Saugumas yra svarstoma problema, į kurią gali atkreipti dėmesį su valdžios ruožu/apsauginiu įrenginiu nuo įtampos svyravimų lightig poreikiui. Jūs taip pat turėsite gauti kai kuriuos medžio laikymo krepšius ar dėžes padėti apsaugoti jūsų pirkimą, kai tai bus ne sezono metas. Pozicijos atvyksta su dauguma dirbtinių medžių.

Kaunas medis gali trukti tiek daug, kiek dešimtmetis, kartais daugiau. Medžiai dažnai atvyksta su garantijomis taip pat. Garantijos medžiui yra paprastai didesnės negu tie apšvietimui. Jei jūs turėjote sudėti, kiek tai kainuoja, kad gautų dirbtinį medį prieš tikrą, jūs surasite, kad jūs baigiate tuo taupote daug pinigų per tuos metus.