ASUS X55VD – skirtas kasdieniniam naudojimui

ASUS X55VD patraukia dėmesį savo paprastumu, bet sudomina oriminalumu ir inovatoriškomis funkcijomis. Tai kasdieniniam naudojimui skirtas nešiojamasis kompiuteris. Daugiausiai funkcijų išnaudos jį įsigijęs paprastas namų vartotojas, studentas ar moksleivis.

Kai kurie ASUS X55VD modeliai mėgiamiausi dėl gana plono, lengvo ir tuo pačiu įspūdingai tvirto korpuso. Dėl šių modelių pasirinkimo įvairovės, potencialus vartotojas gali susikomplektuoti jo poreikius labiausiai atitinkančius vidinius komponentus.

Dažniausiai ASUS X55VD nešiojamąjame kompiuteryje dirba nauji Intel procesoriai. Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti dviejų branduolių Intel Celeron procesorių, kuris puikiai susitvarkys su kasdieninėmis užduotimis. O norintys dar didesnių ASUS X55VD nešiojamojo kompiuterio pajėgumų gali rinktis ir dviejų branduolių Intel Pentium, kuris susidoros ir su aukštesnės kokybės, sudėtingesnėmis programomis. Su ASUS X55VD be vargo galima užsiimti kasdienine veikla, žiūrėti HD kokybės vaizdo įrašus, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, naršyti internete, bendrauti socialiniuose tinkluose ar pasitikrinti elektroninį paštą.

ASUS X55VD gali pasigirti Palm Proof technologija, kuri analizuoja pirštų darbą bei padėtį ir taip gali apsaugoti pelės žymeklį nuo netyčinių sujudėjimų. Ši išskirtinė technologija suteikia didesnį tikslumą rašant ar redaguojant dokumentus darbe, namie ar mokymo įstaigoje.

Continue reading “ASUS X55VD – skirtas kasdieniniam naudojimui”