Ne tokios didelės baimės akys – bankroto administravimas

Visi svajojame apie viskuo aprūpintą gyvenimą ir  kad tokį turėtume nė vienas iš mūsų nusprendžia kurti savo verslą. Tačiau kad ir kaip gražiai verslo planas atrodo ant popieriaus, tačiau realybė gali skirtis. Ne nuo mūsų priklauso pasaulinės ekonominės krizės, infliacija ir pan. Todėl neretai idiliški ateities planai gali subliūkšti kaip muilo burbulas.

conlexTačiau nereikia bijoti nesėkmės, o tuo labiau žodžio bankrotas. Ir nors žodyne jis apibrėžiamas kaip sužlugimas, tačiau daugelis bankroto administravimo specialistų pasakys, kad laiku paskelbtas bankrotas gali išgelbėti nė vieno verslininko kailį. Be to, kvalifikuoti specialistai įvertinę jūsų įmonės būklę gali pranešti, kad jai reikia skelbti ne bankrotą, o paprasčiausiai restruktūrizuoti. Tai reiškia, kad jums gali tekti keisti visą įmonės politiką arba netgi profilį iš pagrindų, tačiau likviduoti ją iš rinkos nėra išeitis.

Aišku, jei jūsų baimės pasitvirtins ir bankrotas yra neišvengimas tada bankroto administratoriai sutvarkys visus reikalingus teisinius dokumentus ir biurokratinius laiptelius padės įveikti kartu. Tiesa, bankroto administravimo ir skolų išieškojimo lyderiai Conlex teigia, kad bankroto administravimas taip pat yra verslas, todėl nesirinkite pirmo pasitaikiusio bankroto administratoriaus, o gerai įvertinkite ilgametę patirtį ir reputaciją ir tik tada priimkite sprendimą. Be to, nepamiškite, kad kažkieno pabaiga, gali būti visada nauja pradžia.