Mėgstamas žaidimų mėgėjų Asus 55VW

Jeigu jūs esate tas gyventojas, kuriam kompiuteris daugiausiai reikalingas ne kelionėse o namuose, bei labai mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus Asus G55vw modelis vienas geriausių pasirinkimų. Kompiuteris Asus G55vw masyvus ir galingas nešiojamasis kompiuteris. Šio Asus G55VW monstro svoris siekia net 3,8 Kg, tad mėgstantiems keliauti vartotojams tai jau būtų ganėtinai sunkus kompiuterio variantas.

Tačiau ASUS G55VW didysis kompiuteris turi labai gerą aušinimo sistemą, kuri neleis net didžiausioje apkrovoje užkaisti kompiuterio sistemai. Šio Asus G55 modelio procesorius yra gero 3,3 GHz greičio, nes Asus G55vw kompiuteryje yra Turbo Boost įrenginys. Ir nepaisant to, kad galingasis Asus G55vw yra galingas, aušinimas didelis, triukšmo trukdžių jūs neturėsite, nes šis monstras gamintas taip, kad nekeltų didelio triukšmo atlikdamas savo uždavinius.

Asus G55 nešiojamam kompiuteryje yra išskirtinė garso įranga, ji gali palaikyti ir žemą ir aukštą muzikos garsą, taigi tiek filmų žiūrėjimas, tiek žaidimai su tokiu efektingu garsu bus fantastiškai geri. Pažangu yra tai, kad Asus G55vw vaizdo plokšte turi gerą HD raišką, bei palaiko ir 3D formatą, kuris yra mėgstamas ir populiarus šiuo metu pasaulio rinkoje.

Vartotojams mėgstantiems per naktis sėdeti prie kompiuterio patogu yra ir tai, jog šiame Asus G55 modelyje klaviatūroje yra įmontuotas apšvietimas, tad net tamsoje kompiuterio klaviatūrabus matoma, ir nejungdami šviestuvų toliau galėsite užsiimti savo veikla be jokių problemų.

Nepaisant to, jog Asus G55 tikrai galingi kompiuteriai jų baterija pilna energija gali dirbti nuo 3 iki 4 valandų, kaip tokiam monstrui tai tikrai ilgas veikimo tarpas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *