Mirtis į skolą: kolegijos studento leidinys

Būtent jokia paslaptis vienas iš didžiausių svarstomų problemų susidūrimo kolegijos studentų šiandien yra pakilimo kaina mokymo, kuris dažnai verčia į aukštą studentų paskolos skolą. Kartu su sunkia darbo rinka, daug studentų kovoja išgyventi. Tai priveda prie aukšto lygio įtampos ir nepastovumo šitų jaunų žmonių gyvenimuose. Šis straipsnis turi savyje kelis patarimus, kuriuos kolegijos studentai gali panaudoti, kad pataisytų šią potencialiai nusiaubiančią smskreditas įvykių seriją.

1. Būkite doras su savimi savarankiškai. Jūs turite išimti 250.000$ studentų paskolos skoloje, kad baigtumėte universitetą su laipsniu, kur vidutinis įėjimo lygmens darbas moka 30.000$? Paprastas atsakymas yra: ne. Tačiau, daug studentų daro tik tai kasmet. Svarbu būti realistinis apie tai, kiek mokykla kainuoja prieš tai, kiek jūs galite laukti, kad padarysite, kai tik jūs baigiate universitetą

2. Mokykitės sunkiai. Jei jūs turite baigti universitetą su studentų pirma paskola nemokamai paskolos skola, didinti galimybes gauti darbą, darydamas didžiąją dalį jūsų išsimokslinimo. Be to, į gerų rūšių sukūrimą, padarykite internatūrą kada galima ir padarykite save visaapimančiu gerai apvalintas asmuo per dalyvavimą plačioje neauditorinio veiksmo įvairovėje.

3. Nueikite į žemesnę kainos įstaigą. Jūs iš tikrųjų turite nueiti į 45.000$ per metus mokyklą, kai vietinė valstybinė mokykla, kuri kainuoja 12.000$ pakaks? Tik galvokite apie visus pinigus, kuriuos jūs galėjote taupyti. Užuot bandęs taupyti pinigus, eidamas į tai brangu privatus ar iš valstybinės mokyklos, tiesiog pasirinkite mažiau brangią mokyklą ir paskui gyvenkite kaip karalius. Jūs vis dar išeisite priekyje!

4. Biudžetas. Taip, tai yra malonumas išeiti savaitgaliais su jūsų draugais, bet tai būtina? Būkite protingas su savo pinigais visur kolegijoje, ypač jei jūs gyvenate pagal pinigus nuo studentų paskolų. Tik galvokite, kiek tas gėrimas iš tikrųjų kainuos jums su įtrauktomis palūkanomis. Vis dar pasilinksminkite tuo metu, kai mokykloje, bet ieško laisvo bendruomenės veiksmo ir koncertų, kad dalyvautų, ar net mokykla rėmė įvykius.

5. Išnomuokite savo vadovėlius. Vienas iš brangiausių dalykų, reikalingų mokyklai, yra vadovėliai. Užuot pirkęs naują komplektą kiekvieną kreditai be uzstato semestrą, išnomuokite tuos, kad jūs nemanote, kad jūs panaudosite vėl. Nėra jokio reikalingumo nupirkti juos naujas ir paskui perparduoti juos po 3 mėnesių už pensus ant dolerio. Galima sutaupyti iki 80 % nuo kainos pirkti naujas, nomuojant.

6. Pelnykite! Tik todėl, kad jūs esate mokykloje, kuri nereiškia, kad jūs negalite įvesti pajamų. Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad padarytumėte nedaug papildomų pinigų šiuo metu jūsų gyvenimo, tokio kaip pardavimas nepageidaujamo apsirengimo ar elektroninių dalykų ant eBay. Taip pat, jūs galite dirbti darbas ne visu etatu ar rinka bet kokie ypatingi įgūdžiai, kuriuos jūs galėtumėte turėti, tokie kaip rinkodara ar žiniatinklio svetainės projektas. Galima žymiai atlyginti kainą jūsų išsimokslinimo per mažų pinigų sumų visur jūsų kolegijos patirtyje įvedimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *