Nepadarykite šios klaidos, jei jūs naudojate pajamomis vairuotą studentų paskolos atmokėjimo programą

Pajamomis vairuotas atmokėjimo planais yra nepaprastai naudingi, jei jūs kovojate padaryti užmokesčius savo federalinėse studentų paskolose. Šitie planai įkuria mėnesinius užmokesčius jūsų savarankiškų pajamų ir šeimos dydžio procentiniu dydžiu. Tačiau, Išsimokslinimo ir jūsų servicer Skyrius reikalingas, kad jūs siųstumėte greiti kreditai jūsų pajamas ir šeimos dydžio informaciją kasmet, tokiu būdu jie gali iš naujo apskaičiuoti jūsų mėnesinius užmokesčius (jei reikia).

Nesėkmė iš naujo patvirtinti jūsų pajamomis vairuotą atmokėjimo planą iki galutinio termino gali privesti prie pražūtingų pasekmių. Priklausomai nuo studentų skolos kiekio jūs nešate, jūsų mėnesiniai užmokesčiai galėjo šokinėti šimtais dolerių.
Kas Gali Įvykti, jei Jūs Užmirštate Patvirtinti Savo Pajamomis vairuotą Atmokėjimo Planą?

Hipotetinis pavyzdys gali greitieji kreditai internetu paaiškinti toliau:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasakykime, kad jūs nešate 95.000$ federalinėse Tiesioginėse paskolose ir pranešėte pritaikytas stambias 35.000$ pajamas 2016. 2017, jūs nusprendėte panaudoti klasikinį pajamomis pagrįstą atmokėjimą (IBR) programa. Prasidėdami balandį, jūsų mėnesiniai užmokesčiai išmetė 200$ per mėnesį nuo 1.100$ per mėnesį (kas jie buvo po jūsų 10 metų atmokėjimo planu). Kad padarytumėte atmokėjimą net lengvesnį, jūs įkuriate savo mėnesinius užmokesčius, kad užtrauktumėte tiesiogiai nuo jūsų einamosios sąskaitos iki mokėjimo termino.

Šokinėkime priekyje keli mėnesiai. 2017 m. gruodžio, jūsų paskola servicer siunčia jums elektroninio pašto įspėjimą, kad jūs turite iš naujo patvirtinti iki 2018 m. vasario 24-osios, greitasis kreditas ar jūsų paskolos užmokesčiai padidės į 1.100$ per mėnesį iki balandžio 3-iosios. Tačiau, jūs pakeitėte savo elektroninį paštą ir telefono numeris. Jūs niekada negaunate įspėjimo. Vasario 24-ąją ritiniai aplink ir jūs praleidžiate galutinį terminą. Vieną kartą balandžio 3-iąją atvyksta, jūs esate keltas siaubą, kad atrastumėte, kad jūsų einamoji sąskaita yra pereikvota daugiau kaip 500$, įtraukti kredito perviršio mokesčiai. Jūs negalite užmokėti savo nuompinigius, sistemos įrankius, ir kreditinės kortelės sąskaitą.

Nors tai yra blogiausias įvykių sekos variantas, daug žmonių iš naujo nepatvirtina savo pajamomis vairuotų atmokėjimo planų laiku kasmet. 2015, Vartotojas, Finansinis Apsaugos Biuras pranešė, kad 57 procentai paskolos gavėjų, naudojančių šituos planus, nepajėgė iš naujo patvirtinti iki galutinio termino. Tai yra ne visada paskolos gavėjo klaida. Paskola servicers galbūt neregistruoja pažymėjimo iš naujo kanceliarinio darbo laiku. Paskolos gavėjai, kurie nusiuntė jų atnaujintoje informacijoje laiku gali būti susinervinę aukštesnių užmokesčių, net kai jie nepadarė nieko neteisingai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geros žinios yra, kad Išsimokslinimo Skyrius "neišvaro jūsų" jūsų pajamomis vairuotos atmokėjimo programos. Jūs galite vis dar iš naujo patvirtinti, nors vėlai. Deja, jūs galite nebūti namie keli šimtai dolerių. Kas tikėtina įvyks yra, kad jūsų paskolos bus padėtos į administracinį pakantumą tuo metu, kai jūsų atnaujinta informacija yra apdirbta. Tai gali laikinai sustabdyti jūsų neįperkamus užmokesčius.

Svarbu atsiminti pažymėjimo iš naujo galutinį terminą. Paklauskite savo servicer, jei jie gali suteikti jums šį galutinį terminą. Visada įsitikinkite, kad jūsų servicer turi naujausią ir tikslią kontakto informaciją. Jei galimas, pabandykite iš naujo patvirtinti prieš mėnesius prieš galutinį terminą. Tai gali padėti vengti bet kokių apiplėšimų su jūsų pažymėjimu iš naujo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *