Obama planuoja išplėsti studentų paskolos atmokėjimo planą

Vienas iš daiktų, kuriuos Obama administracija padarė, kad nuleistų studento paskolos skolą yra, kuria populiarų Mokestį, Kadangi Jūs Uždirbate (PAYE) atmokėjimo programą. Ši programa leidžia žmonėms su vyriausybinėmis studentų paskolomis užbaigti užmokesčius iš 10 % jų pajamų be atleidimo likusios skolos visiškai po 20 metų.

Tuo metu, kai ši programa buvo ekstremali populiarus tarp mažų momentinis kreditas pajamų paskolos gavėjų, ji nepadarė nieko tiems su stambiomis paskolomis, kurios uždirba didesnes pajamas – tai gali viskas pasikeisti labai netrukus. Dabar Obama administracija spėja, kad tas pats pajamų atmokėjimo planas tęstųsi į šešis milijonus kitų amerikiečių, kurie turi dideles vyriausybines studentų paskolas, bet uždirba aukštesnį darbo užmokestį.

Pasiūlytas Planas

Naujas PAYE planas tęstųsi į bet ką su vyriausybine studentų paskola nepriklausomai nuo pajamų
Nauji paskolos greitas kreditas atmokėjimo skaičiavimai būtų pagrįsti kiekiu pinigų, kuriuos asmuo daro, ir tai nuleistų mėnesinius įsiskolinusius atmokėjimo kiekius drastiškai. Ant antrosios pusės, naujas planas kainuotų vyriausybei $15,3 milijardų, prisidedančių prie programos, kuri yra jau labai brangi.

Ginant nusitęsusią programą, Obama administracija parodė, kad einamoji studento paskolos skola JAV viršijo 1,3$ trilijoną. Net nepaisant to, kad programos praplėtimas kainuos vyriausybei daugiau pinigų, tai blykšta palyginti su milijardais amerikiečių, kurie negali gauti darbo vietų, kurios moka pakankamai, kad apimtų mėnesinį studentų skolų išmokėjimą. Papildomai, daug amerikiečių atidėlioja pirkti namus ar turėti šeimą dėl masinių studentų paskolos skolų.

Besikreipiantis dėl PAYE

Laukiama, kad Išsimokslinimo Skyrius padarys naują pasiūlymą taisykle šių metų spalio pabaigoje. Iki to punkto, jūs galite vis dar kreiptis dėl PAYE programos, jei jūs darote pajamas, kurios yra žemos palyginti su jūsų skola, ir jūs išėmėte savo vyriausybines paskolas anksčiau ilgalaikes paskolos internetu 2007 metų. Jei tai yra panašus į jus, galima pasirašyti PAYE programą per vyriausybinį studento paskolos portalą. Jūs turėsite aprūpinti savo pajamų įrodymą, kad padarytumėte taip.

Tuo metu, kai daug amerikiečių jau pasinaudojo PAYE programa, daugelis neturi. Viena iš to priežasčių yra, kad kai kurie amerikiečiai su vyriausybinėmis studentų paskolomis gyvena už Jungtinių Valstijų ribų, ir įrodymas, kad pajamos yra linkusios būti sudėtingos, kai finansinės ataskaitos neatvyksta iš IRS.

Jei jūs tikrai turite vyriausybines studentų paskolas nuo JAV, bet jūs gyvenate kitoje šalyje, jūs galite vis dar pasirašyti PAYE programą. Tai šiek tiek sudėtinga, nors, taip geriau pasamdyti advokatą, kuris gali padėti jums registruoti teisingą kanceliarinį darbą.

Įvairus Pasirinkimas

Yra šiuo metu penki skirtingi tipai atmokėjimo planų, pasiekiamų Amerikos paskolos gavėjams. Kai kurie iš tų planų yra painūs, tokiu būdu tai užmokės, kad padarytų jūsų tyrinėjimą anksčiau kreipimas dėl bet kokio plano. Vienas būdas nustatyti, koks atmokėjimo planas dirbs geriausias jums aplanko studentloans.gov.

Mintis už įvairaus atmokėjimo pasirinkimo pasiūlymo neleidžia studentams neįvykdyti įsipareigojimų vyriausybinėse paskolose (beveik 20 % studentų daro). Įsipareigojimų nevykdymas gali reikšti blogą kredito reitingą, kuris užtruks jūsų įrašas labai ilgą laiką, ir tai, savo ruožtu, gali sutrukdyti gavimui paskolos automobiliui ar namo ar kažkas kita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *