Pardavimas

Įsivaizduokime, kad esu jūsų nuolatinis gyvenimo ir išvaizdos  konsultantas? Užduodate , man paprasčiausią klausymą , kaip  galėčiau praturtinti savo gyvenimą ir suteikti naujų spalvų?

Obey T shirtsAtsakau , kad nežinau, bet pasistengsiu surasti atsakymų , jeigu man atsakytumėte į teiginį pačių teiginių.

Užduodu klausymą , tai esate pasiruošia gyvenimo naujovėms ir neatrastoms spalvoms? Jus atsakote teigiamai. Taigi, išties malonu žinoti, kad esate norintis naujų spalvų , kurios suteiks jūsų gyvenimui džiaugsmo neatrastos kokybės . Leiskite paklausti , tai ar dar nepersigalvojote ? Jūs atsakote teigiamai .

Hmm., Turiu klausymą , tai kada jaučiatės ypatingai , kai kažką naujo išmėginate ir stengiatės visai būdais paliesti naujovę, kuri suteikia jūsų išvaizdai garantijos ? Jus tylite, bet po kiek laiko atsakote gudraudami klausymų į klausymą , kad jaučiatės laimingi, kai patiriate naujoves , kurios suteikia išvaizda.

Taigi, tuomet aš turiu ypatinga pasiūlymą , kaip galėtumėte nebrangiai savo gyvenime paliesti naujas spalvas suteikiančias  ypatingą išvaizdą ir garantiją. Vasarai artėjant , daugelis pagalvojame apie marškinėlius. Turiu unikalų pasiūlymą.Tai marškinėliai, kurie nemoka susiglamžyti ,kurie apsaugo nuo bakterijų, alergenų, mikrobų,  o jie pagaminti Vokietijoje , kur ne daugelis su abejojo vokiečių gamybą , juolab jie gavo tufo Rolando atstovybėje sertifikatą įrodanti , kad gaminsi yra aukštos klasės . Ir pagaliau mes galime didelėms kainoms padėti tašką . Nes dabar nusipirkdami jus išlošite , net trigubai daugiau. Pirmiausia sutaupysite ateičiai pinigus , nes kokybiškas gaminukas taupančiam žmogui atpirks su kaupų investicijas . 90 procentų jie nereikalauja skalbimo , tiesiog lietuje lyjant atgauna medžiagos tekstūrą , net organiški krituliai atgaivina audinį, pakalę jo plaukelį, bei atnaujiną spalvą ,net 50 procentų yra lengvesni už kitų marškinėlių audinio tekstūrą. Taigi, pačioje pradžioje minėjote, kad norite naujovių ir neatrastų spalvų , kurios leistų gyvenimą jūsų padaryti turtingą ir kokybišką. T

Tikiu, kad norite pirkti , bet aš neparduodu , o tiesiog padedu jums išspręsti gyvenimo būsimus verpetus suteikdamas jums komfortą ir naujas spalvas sukelčiau net geresnę nuotaiką . Taigi, prašome rinktis , bet atleiskite , daug laiko neturiu , todėl tikiu , kad norint savo gyvenime turėti kažką naujo , prašom, tai jau jūsų tik įsivaizduokite koks lengvumas, kiek laiko sutaupysite, kiek pinigų neišleisite nekokybiškiems marškinėliams . Aš tikrai neparduodu , bet padėti laimingą gyvenimo tašką, o čia tik prašau pasirašyti , štai Obey T shirts , štai ir čia The xx T shirts .

P.s.,Dažniausia perkame dėl kitų sukurtos teigiamos emocijos ir argumentų , bet neįsitikinimų , todėl šie marškiniai , tai tik puiki dovana jums ir kitiems , o labiausia vaikams norintiems paveiksliukų primenančių teigiamas emocijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *