Pasirinkimas studentų paskolos atleidimui

Jei jūs sukaupėte didelę studentų paskolos skolą tuo metu, kai jūs persekiojote savo kolegiją ar absolvento laipsnį, jūs galite norėti laikyti paskolos atleidimo pasirinkimą pasiekiamu tam tikrose profesijose. Apskritai, paskolos atleidimo pasirinkimas yra greitosios paskolos pasiekiamas absolventams, kurie moko ar aprūpina medicinos ar teisėtas paslaugas mažų pajamų rajonuose. Tačiau, jūs galite taip pat surasti galimybes paskolos atleidimui, pasisiūlydamas programoms tokioms kaip Taikos Korporacija ar AmeriCorp.

Darbą mažų pajamų rajonuose dažnai laiko nepageidaujamu daug absolventų. Mokestis yra apskritai blogas, ir sąlygos yra dažnai įtemptos. Bet būtent šitie trūkumai įgalina vyriausybines organizacijas pasiūlyti paskolos atleidimą kaip naudą darbui šituose rajonuose

Žinoma, paskolos atleidimo programos turi savo savus trūkumus, apimdamos gana reikšmingą laiko įsipareigojimą. Svarstykite, pavyzdžiui, kad daugumos kolegijos paskolų yra sumokėtos ilgalaikiai kreditai internetu daugiau kaip dešimt metų. Kad ruoštumėtės atleidimui, jūs turėsite vis dar padaryti reguliarius užmokesčius penkerius iki dešimt metų. Po penkerių iki dešimt metų periodo, tai yra likutis jūsų paskolos, kuri yra atleista – ne balansas, su kuriuo jūs palikote kolegiją.

Jei jūsų paskola yra amoritized dešimt metų, jūs galite norėti žinoti, kaip būtų balanso išlikimas. Dirbdami žemesniuose pajamų laukuose ir rajonuose, jūsų užmokesčiai gali būti žemesniu income-based/income-contingent užmokesčio plano naudojimu. Jūs turėsite pasverti sau savarankiškai, ar pajamos ir pašalpos paketas plius paskolos atleidimo vertė, yra vertas kelių jūsų laiko metų. Ir didžiąją laiko dalį, greiti kreditai internetu tai gali tiesiog susitraukti iki jūsų savo darbo pasitenkinimo. Kai kurie daiktai yra neapčiuopiami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas pasirinkimas ištiria profesinę organizaciją, jungtą su jūsų karjeros lauku. Jūs galite būti nustebintas surasti, kad šitos organizacijos taip pat siūlo paskolos atleidimo pasirinkimą.

Asmeniškai, aš manau, kad mokymo maršrutas yra nepaprastai patrauklus, ypač jei jūsų pirminis tikslas yra įsiskolinusi išmoka. Pirma, mokymas mažų pajamų kaimynystėje turi trumpesnį laiko įsipareigojimą, tiktai reikalingas penkerių metų paslaugos prieš daugiau kaip 17.000$ į jūsų paskolas aprūpinimą. Penkeri metai, mano prote, atrodo kaip protingas įsipareigojimas padaryti, ypač kai jūs manote, kad mokyklinės valandos gali leisti jums dirbti antras darbas vakarais, savaitgaliai, ar per vasaros lūžį, kuris gali iš esmės prisidėti prie jūsų pajamų ir palengvinti įsiskolinusiame atmokėjime. Blog ar rašo apie jūsų patirtį, ir galėtų taip pat tik pasirodyti, jūs turėtumėte geriausią pardavimo knygą apie savo rankas…, mes galime tiktai tikėtis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *