Pasiskolinkite pinigų ar iš naujo finansuokite tinkle nuo tikrų žmonių geresnėms palūkanų normoms

Neseniai aš buvau primintas NPR (Nacionalinis Viešas Radijas) tikrinti žiniatinklio svetainę, kuri jungia skolintojus su paskolos gavėjais įdomiame, labiau bendruomenės orientuotame būde. Man taip kreditas padarė įspūdį, kad aš tapau skolintoju ant dviejų skirtingų žiniatinklio svetainių todėl, kad aš galiu skaityti apie numatomus paskolos gavėjus ir įvertinti pavojus man pačiam savarankiškai. Kadangi aš rašau šį straipsnį, aš dalyvauju, kadangi skolintojas 9 paskolose ir dar 7 yra laukiantis apžvalga, tokiu būdu aš laukiu, kad artėjant laikui, kai jūs perskaitote tai aš paskolinsiu bent jau 16 žmonių. (Daugiau, jei jūs skaičiuojate poras!) Jūs galite pasiskolinti pinigų per bent jau poros žiniatinklio svetaines, ir aš kalbėsiu apie vieną, aš patyriau ir miniu du labiau prabėgomis

Daug žmonių nemėgsta įsiskolinti pinigus beveidėms korporacijoms paskola bedarbiams ir pasakytų, kad yra labai rimtų pagrindų tam nemėgimui. Aš žinau apie daugelį žmonių, kurie labai norėtų užmokėti palūkanas tikrais gyvais žmonėmis ir jei jie gauna žemesnę palūkanų normą ant savo skolos procese, jie yra dukart kaip laimingas. Per praėjusius poros dešimtmečius mes pamatėme teisėtas palūkanų normas kylant ir viršuje. Tai yra, įstatymai buvo susilpninti daugelyje Jungtinių Valstijų rajonų, kad skolintojai galėtų įkrauti palūkanų normas, kurias tikėjimo bendruomenės, savivaldybės ir kiti būtų svarstę keliais amoraliais metais prieš – iki tol, kol žmonės nori užmokėti tas normas. Greta to yra kontraktai, kurie nėra gerai suprasti, kad protingas asmuo pažiūrėtų į jūsų elgesį ir pasakytų, kad jūs nepadarėte nieko neteisingai, kiek jie gali pamatyti, ir dar jūs galite vis dar surasti savo palūkanų normą, pakeltą PO TO, KAI jūs jau pasiskolinote pinigų. Kai jūs svarstote mokesčių poveikį, kai kurie žmonės galėtų iš tikrųjų išmokėti 60 %, ar daugiau duotais metais ant pinigų jie pasiskolino.

Žmonėms, kurie pavargsta nuo ne elgimas būdas kreditas nuo 18 metu jie norėtų būti elgti skolintojų, svarstyti pasiskolinančius pinigus nuo žmonių grupės. Jūs galėjote organizuoti grupę žmonių savarankiškai, bet iki tol, kol yra žiniatinklio svetainių, kurios jungia skolintojus ir paskolos gavėjus, jūs turite neabejotinai tikrinti skolinimosi ar finansavimo iš naujo, ar net skolinimo galimybę. Aš net pastebėjau poros žmones ant vienos žiniatinklio svetainės, kurie turi labai gražius kredito reitingus, ir jie skolinasi nuo kitų skolintojų su žema palūkanų norma kaip 7 % su tikslu paskolinti pinigus kitiems pagal aukštesnę palūkanų normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai aš paminėjau, kad aš jau paskolinau pinigus keliems žmonėms, aš turiu paaiškinti, kad aš esu viena iš grupės žmonių, kurie paskolino specifiniam asmeniui (ar asmenims) pinigus. Pavyzdžiui, jei jums reikia 5000$, galima, kad jūs galėjote gauti apytiksliai 100 žmonių sujungti jų pinigus, ir jūs galėjote gauti tuos pinigus dėl 20 % palūkanų 3 metus su mėnesiniais 185,82$ užmokesčiais. Ar, jūs galėjote gauti 7500$ nuo grupės 183 žmonių dėl 16.16 % palūkanų 3 metus su mėnesiniais 264,27$ užmokesčiais. Kur aš gavau šituos pavyzdžius? Šitie ankstesni pavyzdžiai yra nuo mano einamojo paskolos portfelio Prosper.com.

Jei jūs turite labai gerą ar puikų kreditą, jūs galėtumėte norėti žinoti, "16.16 % yra geriausias, kurį jūs galite padaryti?" Šiuo pačiu momentu aš galiu pamatyti, kad viena paskola, kuri dar neuždarė kainos siūlymo yra 6000$ 9.5 % dėl atsiskaitymo su kreditinėmis kortelėmis. Daugiau kaip 200 žmonių sukombinavo savo pasiūlymus padaryti šią paskolą galimą ir yra vis dar daugiau kaip 5 dienos, kurias paliekama kainos siūlymo procese. Atrodo, jie neabejotinai yra ant pusės kažko, kas nori užmokėti palūkanas žmonėmis vietoj kreditinės kortelės kompanijų. Dėl laiko, kurį paliekama, aš laukiu šio paskolos gavėjo paskutinės palūkanų normos būti tarp 7 % & 8 %, bet tai yra tik mano išsilavinęs, spėlioja šį punktą.

Kaip kainos siūlymas dirba? Aš duosiu 2 pavyzdžius toliau paaiškėti. Paskolos gavėjas ankstesniame paragrafe, pradėtame, prašydamas 6000$ 12.48 % ir skolintojuose, pasiūlė 25$ už pasiūlymą minimumą. Taip pat turėtas savyje skolintojo pasiūlyme yra galutinis rezultatas ar minimali procentinio dydžio norma, kurią jie nori priimti. Taip, jei kažkas pasiūlė 50$ su 8 % galutinio rezultato norma, jie vis dar turi šansų laimėti todėl, kad šį momentą jie gaus 8.5 % palūkanas. Dar kas nors galbūt pasiūlė kainą su minimalia priimtina 11 % palūkanų norma. Šiuo momentu jie neneturi šansų todėl, kad skolintojų grupė perkėlė palūkanų normą 8.5 % žemiau jų minimalios priimtinos normos (11 %).

Galima, kad jūs sakote, "Laukite minutė. Jūs sakote 9.5 % ir paskui 8.5 %. Kas yra viršuje su tuo?" Aš esu patenkintas, kad jūs sugavote tai todėl, kad žiniatinklio svetainė/kompanija gauna 1 %. Taip, jei paskolos gavėjas moka 9.5 %, skolintojai gauna 8.5 %. Ir, jei jūs esate viršytas, jūs gaunate elektroninį paštą kaip šis, kuris sako, "Jūs buvote viršytas! #430639 sąrašas". Tas sąrašo skaičius tik atvyko man realu laiku, kadangi aš rašau tam, ir aš sekiau sąsają elektroniniame pašte ir pasiūlymas iš naujo su mažiau kaip 3 minutėmis, kurias paliekama aukcione. Aš galiu pasakyti jums šiuo momentu, kad aš pasiūliau kainą 26$ paskolos ir gavau ją 22 %. Aš pasakiau, kad aš norėjau priimti 21.1 % dėl visa ko, palūkanų norma nukrito greitai per paskutiniąsias minutes.

Atsiminkite 7500$ paskolą? Aš paskolinau šiam asmeniui 5,10$ 15.16 % (visada atsimena, kad kompanija gauna 1 %). Dabar jūs galėtumėte norėti žinoti, kaip aš paskolinau tiek nedaug. Gerai, kaip paskolos uždarymas reiškė laidą, aš buvau viršytas ant kitų 19,90$ mano pasiūlymo! Matyt aš buvau teisus ant skiriamosios linijos tarp tų, kurių pasiūlymai buvo priimti ir tie, kas nebuvo. Galbūt, jei aš pasakiau, kad aš norėjau priimti 15.12 %, aš turėsiu savo visą 25$ priimtą pasiūlymą, bet aš žiūriu į jį kaip į įdomią studijavimo patirtį!

Paskolos gavėjas pradėjo prašymą normos 16.50 % ir baigė tuo, kad buvo finansuotas 16.16 %. Jūs galite paklausti, kodėl jo norma tiktai nusileido nedaug laiko, 12.48 % pavyzdys virš numetė beveik 3 procentinius punktus ir turbūt nukris daugiau artėjant laikui, kai jūs perskaitote tai. Aš nesu tiksliai įsitikinęs, kodėl, bet aš galiu rizikuoti spėjimu ar du. ŽODŽIAI. Žodžiai yra svarbūs ir galbūt, tik galbūt vaikinas, kurio norma vis dar krinta, kadangi aš rašau, kad tai pasakė, ką jis turėjo pasakyti efektyvesniame būde pasiekti skolintojus ir perkelti juos imtis veiksmų. Taip pat, aš manau, kad kai kurie žmonės jau turi grupę žmonių, kurie galėtų paskolinti jiems be žmonių kaip aš, kurie randa juos net nepaisant to, kad aš nežinau jų asmeniškai.

Anksčiau aš paminėjau, kad jūs galėjote surinkti grupę žmonių ir turėti juos, bendrai skolina jums pinigus, bet net jei jūs turite tą grupę, žiniatinklio svetainė daro tai daugiau "gražu ir tvarkinga". Jūs iš tikrųjų turite kontraktą, kuris kai kurie žmonės nėra panaudoti darbui tarp draugų. Kadangi jūs turite kontraktą, gali iš tikrųjų būti lengviau gauti žmones, kuriuos jūs pažįstate, kad užsiregistruotumėte žiniatinklio svetainėje ir paskui paskolintumėte tik 25$. Plius, jie galėtų surasti kažką, kuris jie nori rizikuoti ant to, kas moka 28 % palūkanas ar daugiau. Žiniatinklio svetainės turėjimas "laiko paskolą", tokiu būdu, kad kalbėtų gali padaryti daug žmonių patogesnį. Jie gali pamatyti tai kaip daugiau galimybės negu reikalingume tiesiog draugui pagalba. Prosper.com yra svetainė, kurią aš naudoju. Yra taip pat Zopa.com, bet aš tik sutikau atsitiktinai jį dėl Google paieškos šiandien, tokiu būdu aš žinau beveik nieko apie tai išskyrus, aš manau, kad jis prasidėjo Europoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiva.org yra kita svetainė, kurią aš naudoju, bet tai panašiau į geraširdiškumą todėl, kad jūs skolinate pinigus dėl NULINIŲ procento palūkanų. Skolindamas 50$ Kiva.org ir 500$ Prosper.com, aš galiu vis dar gauti gerą visaapimančią palūkanų normą savo pinigams ir padėti kažkam, kas galėtų iš tikrųjų gyventi skurde. Prašom turėti galvoje, kad nėra jokios garantijos kaip skolintojo, bet Prosper.com leidžia jus žinoti pavojų, jungtą su panašiomis paskolomis per jų svetainę praeityje.

Yra mokesčių, jungtų su paskolos perdavimu, Klesti, bet kiek aš galiu pasakyti, jie tęsia sumažinti tuos mokesčius vietoj viršuje. Kadangi aš nebuvau paskolos gavėjas ant šitų svetainių, aš nežinau, jei Kiva.org turi mokestį už paskolos gavėją, bet jie tikrai klausia jūsų, jei jūs norėtumėte padaryti mažą aukojimą – aš manau, kad tai buvo mažiau kaip 5 doleriai – kai jūs sutinkate padaryti paskolą. Aš turiu paminėti, kad jūs turite apsispręsti, ir aš nesu advokatas ar finansinis patarėjas. Jūs turėsite perskaityti teisėtą kanceliarinį darbą, kad dalyvautumėte Prosper.com. Aš neimu jokios atsakomybės už pasirinkimus, kuriuos JŪS darote, gana mugė? Geriausiai laimės su tomis paskolomis, bet kodėl laimės viltis?

Ateityje aš mokysiu žmones, kaip padaryti galingus prašymus, kad jie galėtų gauti daugiau skolintojų pasiūlyti kainą su žemesnėmis palūkanų normomis, kad nuleistų jų paskutinę paskolos normą. Numatomi skolintojai ir paskolos gavėjai yra padrąsinti susisiekti su manimi prieš registraciją Prosper.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *