Patarimai ant, kaip pasiskolinti pinigų išmintingai

Pasiskolinimas pinigų nuo banko ar įstaigos skolinimas greitasis kreditas gali padėti kiekvienam pasiekti asmenines ir finansines galimybes, kurios galbūt kitaip nėra įmanomos. Tačiau, be deramų žinių ir disciplinos, skolinimasis gali gauti asmenį į bėdą. Kai prieita prie skolinimosi, būdamas išsilavinęs vartotojas gali sutaupyti daug galvos skausmų ir daug pinigų.

Kad garantuotumėte prieigą prie geriausių paskolos normų ir kredito galimybių, atminkite šituos patarimus:

1. Mokesčio sąskaitos laiku. Vėlyvi sąskaitos užmokesčiai kuria kreditoriaus problemas. Patogių prietaisų kaip internetinės sąskaitos mokesčio paslaugos verbavimas į kariuomenę padeda laikyti gyvenimą organizuotą ir daryti sąskaitą, mokančią lengvą.
2. Būkite atsakingas su atnaujinamuoju kreditu. Atnaujinamasis kreditas yra atidarytas užbaigtas kreditas, panašus į pagrindinę kreditinę kortelę. Šis kredito tipas duoda galimybę išleisti, kad ir kada daugiau pinigų yra būtini ar pageidauti, priešingai buvimui biudžeto viduje. Be to, paskolos gavėjai turi būti sudominti dėl kartais didelių procentų atlygių, pridėtų prie atnaujinamojo kredito.

(adsbygoogle pirma paskola nemokamai = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Būkite greitas atsakyme į kreditorių pokalbius telefonu. Atsakingi paskolos gavėjai lieka komunikacijoje su jų kreditoriais – ypač, jei jie susitinka bėdą, darančią užmokestį. Tai yra gera mintis paimti proaktyvų metodą kai prieita prie gero kredito priežiūros.

4. Apžvalgos kreditingumo ataskaitos. Kadangi JAV vyriausybė siūlo laisvą metinę kreditingumo ataskaitos programą, iš tikrųjų nėra jokio pasiteisinimo palikti kreditingumo ataskaitas nepatikrintas.

5. Būkite paskolos jums Protingas apie Įsiskolinusias Konsolidacijos Programas. Su daugeliu JAV vartotojų, nešančių reikšmingą kreditinės kortelės skolą, įsiskolinusios konsolidacijos programos yra aukštame reikalavime. Programos yra tipiškai didelė paskola, kuri atsiskaito su kitomis mažesnėmis paskolomis. Su konsolidacija, mėnesiniai tvirtinimai ir užmokesčiai yra tipiškai mažinami. Be to, jei surištas gryniesiems pinigams, įsiskolinusi konsolidacijos programa gali ištiesti užmokesčius per ilgesnį laikotarpį – mėnesinio skolų išmokėjimo mažėjimas.

Tačiau, tuo metu, kai šitos programos gali būti naudingos paskolos gavėjams, yra spąstų išvengti. Galų gale, tikrovė yra tokia, kad konsolidacijos programos keičia skolą – jie nešalina skolos. Paskolos gavėjai vis dar įsiskolina pinigus, ir jie turės būti sumokėti anksčiau ar vėliau. Potencialūs spąstai yra, kad paskolos gavėjai gali jausti, kad yra mažiau nesumokėta skola. Pavyzdžiui, asmuo gali pastebėti, kad kreditinės kortelės dar kartą turi dosnius pasiekiamo kredito kiekius. Jei šis kreditas yra panaudotas, galima ieškoti į net gilesnę įsiskolinusią duobę.

6. Panaudokite paskolos skolos išmokėjimo kalkuliatorius, kad suplanuotumėte pasisekimą. Paskolos skolos išmokėjimo kalkuliatorius yra numatytas, kad parodytų, kaip paskola dirbs mėnuo prie mėnesio. Kalkuliatorius padeda nustatyti, kiek palūkanų bus užmokėtos per tuos metus, ir su kiek iš balanso atsiskaito bet kuriuo laiku.

Internetinis paskolos skolos išmokėjimo kalkuliatorius apima skolos išmokėjimo stalą užuominai. Po užpildymo informacijoje, susietoje su paskola, kalkuliatorius išdėsto lentelių forma, yra textbox priežastis žemiau paskolos skolos išmokėjimo kalkuliatoriaus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Pažiūrėkite toliau negu BALANDIS, kad pasirinktumėte geriausią paskolą, Kai kurie vartotojai padaro klaidą lyginti paskolas, tiktai žiūrėdami į BALANDĮ. Skolinasi turi turėti galvoje, tačiau, kad ne visi skolintojai apskaičiuoja BALANDĮ tas pats kelias. Keli gali ar galbūt neapima visų paskolos kainų. Pavyzdžiui, kreditingumo ataskaitos mokestis, įvertinimų mokestis, ir apžiūros mokesčiai negali būti įtraukti į BALANDŽIO citatą. Be to, todėl, kad įvairūs skolintojai gali išieškoti skirtingus kreditingumo ataskaitos mokesčius, BALANDŽIO palyginimas tampa mažiau vertingas. Kliento sutelkti skolintojai gali iš tikrųjų apimti daugiau mokesčių, kurie tiksliai atspindi paskolos gavėjo aplinkybes, kurios gali priversti jų BALANDĮ atrodyti aukštesnės. Todėl, fokusavimas tiktai BALANDĮ nėra geriausias būdas apsipirkti paskolai.

Iš viso, kad pasirinktų geriausią paskolą, naudinga pažiūrėti į kiekvieno skolintojo citatą artimai. Kiekvienas turi užimti laiką, kad apžvelgtų normą ir baigiamąsias kainas – ne tik BALANDIS – ir pastabą rūpestingai, kurios kainos yra pašalintos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *