Patarimai tam, kad panaudotų asmeninę paskolą, kad atsiskaitytų su kreditinės kortelės skola

Dažnai, kai jums reikia kai kurių grynųjų pinigų paskubomis, turi skubią ir nelauktą sąskaitą, kad užmokėtų jos patogų, kad turėtų kortelę. Sunkumai kyla, kai jūs turite maxed lauke visos jūsų kortelės ir kovojate užmokėti mėnesinį minimalų užmokestį. Jei jūs turėjote kredito problemas toje praeityje, jūsų geriausias pasirinkimas gali būti, kad svarstytų vieną iš blogų kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų, kurias jūs matote reklamuotas kaip numesti svorio visur.

Paskolos gavimas, kad konsoliduotų jūsų skolą yra paprastai ne sudėtingas iki tol, kol jūs atitinkate skolintojų reikalavimus. Jie paprastai nustato, kad jūs esate daugiau kaip 18 amžiaus metų, esate gyventojas JAV ir atitinkate darbo reikalavimus. Jūs surasite, kad palūkanų normos gali būti aukštesnės negu lauktas ar kad kiekis, kurį jie paskolins yra užbaigtas, kad atremtų pavojų jūsų neįvykdantis įsipareigojimų dėl jūsų užmokesčių

Jei jūs valdote elektriniai zidiniai turtą, jūs galite sugebėti gauti paskolą ant savo turto, bet tai galėjo pamatyti jus prarandant jūsų namus, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų paskoloje. Ko jums reikia yra negarantuoti konsolidacijos pinigai. Jūs turite įsitikinti, kad tai pakankama, kad išvalytų visas jūsų kortelės skolas, paliekant jus su tiktai pasiskolintu užmokesčiu kas mėnesį.

Paskolos palyginimo žiniatinklio svetainės yra greitas ir lengvas būdas gauti kelias citatas tuojau pat. Yra daug žiniatinklio svetainių, kurios sako, kad jie specializuojasi blogų kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų radime. Jūs prisipildote vienoje stojančiojo anketoje, ir jie daro visą sunkų darbą jums.

Geriau turėti galvoje, kad citata iš skolinančios kompanijos negarantuoja jums paskolos. Kai tik jūs renkate savo privilegijuotą skolintoją, jūs turėsite užbaigti jų paraišką ir laukti jų pritarimo. Skolintojas turi teisinę pareigą paskolinti protingai ir neturi leisti, kad jūs į pavedate. Jie gali taip pat pasiūlyti jums laisvą profesinę skolos patarimo paslaugą, kurią jūs būtumėte išmintingas priimti.

Per daug lengva nukristi į spąstus maxing lauke jūsų kortelės. Jei jūs turite daug kortelių visi jų servai riboje, kuo greitesnis jūs galite atsiskaityti su jais, tuo daugiau jūs sutaupysite procentinėse išmokose. Minimalaus kiekio mokėjimas kas mėnesį mato didžiąją dalį to einantis į procentų sumokėjimą ir labai mažą sumažėjimą visos sumos, kurią jūs įsiskolinate.

Kai tik jūs išvalėte korteles, su blogomis kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolomis, svarbu nenaudoti kortelių vėl. Jūs galite sumažinti juos viršuje, ar padėti juos saugiai neprieinamas. Pranešimo uždarymas visiškai gali paveikti jūsų kredito padėtį neigiamai, tokiu būdu geriau palikti pranešimą, sėdintį neveikiantis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *