Skirtingas studentas skolina pasirinkimą

Jei jūs esate planavimo stadijose užsirašymo kolegijoje, vienas iš reikšmingesnių sprendimų tikėtina, kad būtų padarytas yra susijęs su kreipimas dėl teisingos studentų paskolos. Yra diapazonas pasirinkimų kai prieita prie studentų paskolų tinkamumo. Jei jūs galite būti labiau rūpestingas skirtumų tarp įvairių paskolų tipų, tai bus tolimas regėjimas, lengvesnis pasirinkti teisingą, kad atitiktų jūsų specifines aplinkybes. ilgalaikis kreditas

Federalinės ir privačios paskolos

Procese tyrinėti studentų paskolų tinkamumą jūs tikėtina atrasite, kad jie yra skirstyti kategorijomis į dvi specifines grupes, kuris yra susijęs su privačiomis ir federalinėmis paskolomis.
Privačios Paskolos: Privačios paskolos yra pasiūlytos nepriklausomų finansinių institutų, tokių kaip bankai. Palūkanų normos tikėtina bus aukštesnės negu, ko jūs lauktumėte greiti kreditai su federalinėmis studentų paskolomis. Taikomasis procesas privačioms paskoloms yra labai griežtas, ir gebėjimas kreiptis dėl vienos iš šitų paskolų bus sunkiai įtakoje priimtino pajamų ir gero kredito reitingo lygmens turėjimo.

Federalinės Paskolos: Jei ir palaikytas federalinės vyriausybės, federalinės studentų paskolos, kaip labai dažnai manoma, pritraukia daug palankesnius mokesčius, palūkanų normas, ir maksimalų pagalbos kiekį, jūs sugebate gauti. Bankai yra apimti finansavimo tam tikrų federalinių paskolų, bet terminų ir sąlygų paskolos buvimo federalinės vyriausybės kontrolėje.

Svarbiausi federalinių paskolų tipai yra perskelti į kitas kategorijas:

Bendra federalinių palaikomų studentų paskolų, kuri yra pagrįsta finansiniu greitasis kreditas reikalingumu yra Stafford paskolos; jie yra nesubsidijuoti ar subsidijuoti.

Jei jūs esate studentas, kuris aiškiai iliustruoja išskirtinius finansinius reikalavimus, Perkins paskolos yra valdytos kolegijos ir siūlo labai žemas palūkanų normas.

PLIUS paskolos yra idealūs tiems, kurie nori pagalbos su uždengimu išlaidų, kurios nesugeba būti apimtos kitų federalinės pagalbos formų. Absolvento studentui ar priklausančio studento tėvams galima ar išimti šį paskolos tipą.

Taip pat, jūs turite nustatytų paskolų pasirinkimą, kuris yra paskolos pasirinkimas, pateiktas kolegijos jų studentams, ir yra nefederalinė pagalba.

Kad sėkmingai kreiptųsi dėl įvairių federalinių studentų paskolų, reikia iš pradžių gauti ir užbaigti federalinę Paraišką Studentų Pagalbos formai. Kai tik paskolos stojančiojo anketa buvo pateikta, tai yra tik laukimo atvejis, kad pamatytų, ar jums sekėsi kreipimas dėl tipo finansinės pagalbos, kurią jūs prašote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *