Studento kontrolė paskolina užmokesčius

Studentų paskolos skola tapo rūšių epidemija. Šitos paskolos gali būti stambios ir galų gale įtemptos. Daug jaunimo Amerikoje bijo, kad net padarytų mėnesinį užmokestį jų studentų paskolose. Galėjo atrodyti neįmanoma turėti reikalo su dėl didžiulio balanso atrodo, kuris nenueina kur nors.

Kai jūs esate jaunas, jūs esate jautrus. Šiandieniai millennials nėra jokia išimtis. Studento paskolos skolos sukaupimas yra pamatytas kaip būtina našta, būtina jų karjerų pasiekimui. Daugelis greiti kreditai pasirodo naudotas po kolegijos. Tačiau, pagal CareerBuilder.com apytiksliai absolventų pusė 2014 buvo samdyta darbo vietose, kurios nereikalingas kolegijos laipsnio.
Kas dar blogiau studentų paskolos skolintojai pradeda persekioti savo "klientus" nedelsiant po diplomo gavimo. Jei jūs esate vienas iš šitų klientų, jūs turbūt žinote iki šiol, kad niekas šiame pasaulyje neatvyksta lengviau negu skola. Galimybės jūsų turėti pinigus, kad užmokėtų jūsų studentų paskolos skolas taip netrukus yra ganėtinai plonos.

Prieš vidurinės mokyklos išvykimą šitie jauni, jautrūs žmonės yra vadovavimas, kad manytų, kad kolegijos išsimokslinimas prives prie garantuotos karjeros. Pasirodo, ne tai kad paprastas. Washington greiti kreditai internetu Post atsiskaitė 2013, pagal duomenis nuo Jaison Abel ir Niujorko Federalinio rezervinio banko Richard Dietz, tiktai 27 % absolventų susiejo darbo vietas su jų majoru. Jei tai atvyksta kaip šiurkštus pabudimas jums, aš atsiprašau. Nėra nieko paprastas būdas priversti jūsų svajonės darbą įvykti, ir jūsų studentų paskolos skolos dingsta. Tačiau, tai imasi veiksmų, įsipareigojimas, ir tai galima.

(adsbygoogle kreditai internetu = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų paskolos. Jei tų dviejų žodžių skaitymas siutina jus, nesijaudina. Tai turi. Atsiskaitymas su studentų paskolomis gali atrodyti neįmanomas, bet yra būdų, kuriais jūs galite padėti sau bėdoje. Pirmas daiktas kurį jūs turite padaryti yra, supranta, kokią paskolą jūs turite. Kai kurios paskolos turi teisę tam tikrai pašalpai, kuri gali padėti jūsų situacijai.

Tikrinkite Nacionalinę Studentų Paskolos Duomenų Sistemą (NSLD). Ši žiniatinklio svetainė yra JAV Skyriaus tėvynė Išsimokslinimo duomenų bazės studentų pagalbai. Tiktai federalinės studentų paskolos turi teisę šiai pagalbai. Mano patirtyje aš kalbėjau su daugiau asmenų su federalinėmis paskolomis negu tie su privačiais vieno dolerio banknotais.

Gera mintis tiems, kas yra bedarbis ar "tarp darbo vietų" yra atidėliojimas ar pakantumas. Atidėliojimas ar pakantumas leidžia jums laikinai liautis daryti jūsų federalinius studentų paskolos užmokesčius ar laikinai sumažinti kiekį, kurį jūs mokate. Tai galėjo būti naudinga, jei jūs rizikuojate neįvykdyti įsipareigojimų jūsų paskoloje. Finansinių įsipareigojimų nevykdymas įvyksta, kai jūs nepadarėte savo mėnesinių užmokesčių už nusitęsusį laikotarpį. Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju, skolintojas daro, atlieka teismo ieškinį, kad sugrąžintų jų pinigus.

Jei jūs turite teisę atidėliojimui, federalinė vyriausybė gali užmokėti palūkanas jūsų paskolose per atidėliojimo periodą. Priešingybė eina pakantumui. Pakantume jūs galite sugebėti nuleisti savo užmokesčius ar sustojimo užmokesčius visiškai iki 12 mėnesių.

Šitas pasirinkimas gali duoti jums kambarį, kad įkvėptų ir persekiotų karjerą, kurią jūs studijavote taip ilgai pasiekti.

Yra kitas pasirinkimas, pasiekiamas, kad padėtų sumažinti jūsų mėnesinius užmokesčius į valdomą lygmenį. Yra pajamomis pagrįstų atmokėjimo planų žmonių su tiesioginėmis paskolomis ar federaline Šeimos Išsimokslinimo Paskola (FFEL) Programos paskolos. Pajamomis pagrįstoje atmokėjimo programoje jūsų mėnesiniai užmokesčiai gali būti sumažinti lig 10 % jūsų mėnesinių pajamų. Labiausiai apgaubia paskolą, yra atleistas po 25 metų šitose programose.

Priklausomai nuo jūsų situacijos, gali būti atmokėjimo planas ten, kuris geriausiai tinka jums. Vadovaukite į federalinę Studentų Pagalbos žiniatinklio svetainę ir peržiūrėkite jų užmokesčio planų tvarkaraštį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų paskolos konsolidacija yra gyvybingas pasirinkimas žmonėms su daugiau kaip viena studentų paskola. Jei jūsų studentų paskolos turi įvairias palūkanų normas ir minimalius mėnesinius užmokesčius, jūs turite ištyrinėti Tiesioginę Konsolidacijos Paskolą. Taip pat kaip tradicinė konsolidacija, tiesioginė konsolidacijos paskola kombinuoja daugialypes federalines studentų paskolas į vieną paskolą su vienu užmokesčiu ir palūkanų norma. Šitos paskolos gali ištempti laiką, kurį jūs turite užmokėti paskolai, tokiu būdu nuleisdamas jūsų mėnesinį užmokestį. Jūs taip pat gausite pastovią palūkanų normą ant savo palūkanų, užuot turėjęs reikalo su kintamomis normomis.

Konsolidacija tikrai turi žemyn pusės. Jūs galite būti labiau atsipalaidavęs su mėnesiniais užmokesčiais, bet, jūs baigsite tuo, kad mokėsite daugiau ilgame prabėgime dėl palūkanų normos. Jei jūsų atskiros paskolos pridėjo pašalpą, jūs prarasite tuos be to.

Jūs galbūt nesuplanavote prekybinis ryšys su studentų skola, kai jūs palikote vidurinę mokyklą. Su dauguma žmonių atrodo, tai sėlina viršuje ant jų kai tik atostogų kolegija. Nesvarbu, kuo jūsų studentų įsiskolinusi situacija yra yra programų, pasiekiamų, kad padėtų jums valdyti ją. Jūs turite teisę susitelkti ties ateitimi ir darbu į jūsų karjeros tikslus, užuot besijaudinęs dėl mėnesinių užmokesčių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *