Studentų paskolos konsolidacijos kompanijos

Beveik bet kas, kuris kada nors lankė kolegiją ar universitetą užsitraukė kažkokį paskolos skolos tipą. Šiandienėje abejojančioje ekonomikoje, tai imperatyvas, kad palaikytų aukštą kreditą laimi ir taupo pinigus procese. Studentų paskolos konsolidacijos kompanijos gali padėti paskolos gavėjams valdyti jų finansinius kreditus teigiamame būde, kuris duoda naudos abiem apimtoms partijoms. Yra kelios kompanijos, kad svarstytų, jei paskolos gavėjas yra ieškant skolintojo, kad sujungtų jo paskolos pranešimus, ir kiekviena kompanija turi jų savą pašalpą ir trūkumus. sveika mityba

Federalinės Studentų Paskolos
Federalinės paskolos studentams drabuziai internetu negali būti konsoliduotos su privačiomis studentų paskolomis. Tai yra dėl šios priežasties, kad dauguma paskolos gavėjų konsoliduoja savo federalinius kreditus pagal Aukštojo išsilavinimo įstatymą; tai atsižvelgia į lankstesnius atmokėjimo sąrašus, žemesnes palūkanų normas, ir supaprastintus finansus. Skirtingai nuo privačių paskolų, kurios gali perjungti nuo vieno skolintojo kitam, kai tik šitos paskolos yra konsoliduotos, jie yra vis dar valdyti federalinės vyriausybės, kol atmokėjimas neįvyko.

Privačios Studentų Paskolos Konsolidacijos Kompanijos

Kadangi ekonomika buvo nuosmukyje, kredito krizė smogė finansiniams skolintojams gana sunkiai. zuvu taukai nestumo metu Daug skolintojų, kurie buvo vieną kartą ganėtinai aktyvus paskolos konsolidacijos versle turi, atsiėmė jų paslaugas ir pasirinko saugesnius komercinius sandorius. Tai palieka paskolos gavėjus su apribotu pasirinkimu, jei jie ieško konkurencingų normų ir stimulų nuo likusių paskolos konsolidacijos kompanijų.

Kai tik personalinės įmonės, tokios kaip Persekiojimas ir Kitas Studentas, buvo finansiniai milžinai ir valdė privačią studentų paskolos konsolidacijos pramonę; nuo nesenų ekonominių sunkumų, yra saujelė kompanijų, kurios vis dar dalyvauja privačioje studentų paskolos konsolidacijoje. Geriausi du apima:

1. Studentų Paskolų Tinklas – aprūpina pagrindines galimybes nuleisti mėnesines įmokas, aptakius paskolos finansus, ir pagerinti paskolos gavėjo kredito rezultatą, atsiskaitydamas su atskiromis privačiomis paskolomis. Ši kompanija taip pat aprūpina opciją gauti laisvą įsiskolinusią konsultaciją, jei paskolos gavėjas turi papildomą skolą už paskolų ribų. Daugialypių pranešimų su ta pačia kompanija turėjimas gali privesti prie pridėtų nuolaidų ir santaupų. verslo dovanos

2. Šulinys Fargas – siūlo paskolos gavėjui pasirinkimą pastovios ar kintamos normos greta pagrindinių konsolidacijos pranašumų. Ši kompanija leidžia paskolos gavėjams konsoliduoti didelius kiekius paskolos skolų ir duoda profesinį patarimą ir paslaugas, kad garantuotų, kad paskolos gavėjas turi efektyviausią programą, tinkamą jo situacijai. Šulinio Fargas taip pat siūlo kitas paslaugas (bankininkystė, investavimas, ir draudimas) už ribų paskolų, iš kurių paskolos gavėjai gali turėti naudos.

Palyginkite anksčiau minėtas kompanijas reklama ir protingą parduotuvę; būkite įsitikinęs, kad studijuosite terminus, sąlygas, ir mokesčius prieš bet kokios konsolidacijos kompanijos atidavimą.

Ko Studentų Paskolos Konsolidacijos Kompanijos Ieško?

Privačios paskolos konsolidacijos kompanijos naudoja paskolos gavėjų kredito rezultatą F.I.C.O, kad nustatytų jo tinkamumą apie jų programas. Šis rezultatas diktuoja, ar paskolos gavėjas ruošiasi programai ir tame, kokia pradinė palūkanų norma jis gaus savo konsolidaciją. Neužmirškite, kad daugumos konsolidacijos programų neturi pastovių palūkanų normų privačioms paskoloms, kadangi jie yra surišti standartiniu užuominos punktu; jei šis etaloninis testas kilimai, tokiu būdu daro normą paskoloje. Būkite įsitikinęs, kad sužinosite tiksliai, koks lemiamų veiksnių faktorius į jūsų konsolidacijos normą ir kaip šitie elementai paveikia svyravimą.

Nors studentų paskolos konsolidacijos kompanijos yra reta veislė, yra vis dar kelių, kurie nori padėti paskolos gavėjams valdyti jų paskolos skolas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *