Visi apie viešą studentą paskolina atleidimą (pslf): atvykimas netrukus

Prasidėdamas 2017, iki $1 milijardo studentų paskolos paskolos jums skoloje turi teisę atleidimui per Amerikos vyriausybę. Naujas atleidimo planas, pavadintas ‘Viešas Studentų Paskolos Atleidimas’ (PSLF), prisitaiko prie tam tikrų paskolos gavėjų, kurie darė reguliarius vyriausybinius studentų paskolos užmokesčius ir yra įrašyti pajamų įkurtoje atmokėjimo sistemoje.

Jūs turite teisę šiam naujam planui? Yra artimesnis žvilgsnis į daugelį studentų, kurie gali surasti kažkokį įsiskolinusį palengvėjimą per PSLF planą artimoje ateityje.

Tinkamumo Reikalavimai

Kad pasinaudotų nauju paskolos atleidimo planu, paskolos gavėjai turi nukristi į vieną iš trijų kategorijų, apimdami:
Tie, kurie šiuo metu dirba vyriausybėje ar Amerikos kariuomenėje

Tie, kad darbas nekomerciniam verslui ir yra specifiniuose vaidmenyse to verslo viduje

Tie, kurie šiuo metu dirba 501 (C) 3 nekomercinė organizacija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai paskolos nėra atleistos tuoj pat, niekas, kuris tikrai susitinka, anksčiau minėtos kvalifikacijos gali įgyti studentų paskolos atleidimą po periodo laiku užmokesčių dešimt metų sukūrimo.

Paskolos gavėjai, greitas kreditas internetu kurie buvo nusikaltę per praėjusius dešimt metų negali kreiptis dėl šios programos, ir anksčiau minėti reikalavimai turi būti atitikti detaliai (kad prisitaikytų kaip tarnautojas nekomercinio verslo, pavyzdžiui, jūs turite sutikti vieną iš padėties specifikacijos, detalizuotos Amerikos vyriausybės).

Pradėkite Datas

Pirma tinkamų paskolos gavėjų banga sugebės kreiptis dėl PSLF plano, prasidedančio 2017 m. liepos. Manoma, kad maždaug 14 % paskolos gavėjų sugebės kreiptis dėl šios programos, kuri verčia į beveik 8000$ studentų paskolos skolos atleidime.

Tuo metu, kai ne didelis kiekis (ir neprisitaikydamas prie paskolos gavėjų daugumos), kreditas nuo 18 metu šis naujas vyriausybinis planas tikrai aprūpina tam tikrą atleidimą tiems tais tinkamais tinkamumo reikalavimais.

Pažymėkite, kad šis planas neprisitaiko prie privačių paskolų. Kad kreiptumėtės dėl naujo PSLF plano, jūs galite turėti einamąsias vyriausybines paskolas, kurios yra greitai grąžinamos, ir jūs turbūt kreipėtės dėl jautraus pajamoms atmokėjimo plano. Kadangi tinkamumo reikalavimai nėra sumažinti ir džiūsta, geriau kalbėti su kompetentingu teisininku, jei jūs manote, kad jūs galite nukristi į vieną iš ankščiau paminėtų kategorijų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gavimas Jūsų Atvejo, Įvertinto

Galima įgyti tam tikrą studentų paskolos atleidimą kai prieita prie federalinių studentų paskolų, bet detalės tam, kad padarytų taip gali būti sudėtingos. Kad įsitikinti, kad jūs gaunate tai, ką jūs užsitarnaujate kai prieita prie studentų paskolos atleidimo, būti įsitikinęs, kad susisieksite su advokatu, kuris yra gerai nusimanantis šiame rajone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *