Žmonės, kurie neturi asmens paskola

Kada nors svajonė ką daryti jei jūs laimingos, kad ne turiu greita paskola internetu nerimauti dėl pinigų? Augo padarė manote kad jums bus turtingas ir žinomų? Kaip mūsų ekonomika ir toliau kenčia yra sunkiau žmonėms, ieškokite šviesos pabaigoje tunelį ir toliau svajonė. Tačiau vis dar yra žmonių mūsų pasaulis, kad pasiekti svajonę, kad kiekvienas siekia. Ar jie dirbo savo turtus, ar ji buvo paveldėtas, tai yra viršų išvardytų žmonių, kurie turėtų niekada turi turėti asmeninės paskolos. Dabar mes visi toliau būti zazdrosnym.

Antrasis seniausių Miljardieris į viršų penki ateiti ne numeris vienas. Carlos Slim Helu ir jo šeima yra turtingiausių šeimos pasaulyje su jų grynosios vertės yra maždaug 74 milijardų JAV dolerių. Aš tikiu, mes galėtų visi gyventi patogiai jei ne gausiai likusį savo gyvenimą su tokio pobūdžio pinigų
Carlos gyvena Meksika ir yra Telmex pirmininkas. Tai tiesiog kelia tai, kad jis valdo daugiau nei 200 bendrovių. Kai kurie iš nedaugelio, kurie jis kontroliuoja yra Saks ir New York Times.

Kitos vaikinas yra savarankiškai paskelbė milijonierių. Bill Gates yra pasitrauktų iš Harvardo universiteto ir vis dar gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis uždirbo savo turtus plėtojant Microsoft. karjera Varžovų kartais su Steve Jobs, šis verslininkas yra šiuo metu startuoja laiko ir tarnauti CO – pirmininkas Bill ir Melinda Gates fondas. Šis fondas siekia plėtoti vakcinų, kad galėtų padėti įvairių ligų visame pasaulyje. Įdomus, ir apie šį Miljardieris tai kai jis vedęs jo žmona, jis išnuomojami visą Havajų sala, kad jie gali turėti savo privatumo. Kas laimikis!

Kitos Jungtinių Amerikos Valstijų pilietis turi numeris trijų vietoje į grynosios vertės. Šis Miljardieris taip pat seniausių mūsų sąraše 81 amžiaus. Warren Buffett yra kitoje savarankiškai atlikti Miljardieris. svetainiu kurimas Jis šiuo metu gyvena, CEO Berkshire Hathaway jis pagamintas, įmonės. Bufet vadinama politikoje už nušviečiant Amerikos apmokestinimo problemų. Jis buvo už Obama Buffet mokesčių muse. Šio mokesčio siūlo, kad Nr milijonierių turėtų mokėti mažiau nei vidutinės klasės šeimos.

Prancūzijos verslo žmogus užima mūsų kitas vietoje. Bernard Arnault tarnauja kaip pirmininkas Louis Vuitton Moet Hennessy. Nors yra atsakingas už prekių ženklais aukšto pabaigos tiek daug, vienas tikisi, šis vaikinas ir jo šeima turi didelę skonio, ypač su savo drabužių ir šampanas. Šiuo metu jis yra turtingiausias žmogus Europoje.

Mūsų galutinis lsmu sa varžovas žmonėms, kurie ne reikia asmeninės paskolos yra Larry Ellison. Jis taip pat gauna pasigirti yra savarankiškai atlikti Miljardieris, kad sumažėjo iš koledžo. Jis dalyvavo Ilinojaus universiteto ne Urbana ir Čikagos universitete. Jis nukrito iš abiejų universitetų. Įrodyti, kad švietimas yra ne viskas šis vaikinas priklauso pusė 453 snukio jachtų! neblogai! Jo rankų, Oracle, atrodo, būti išgyventi ekonominės suirutės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *