Asmeninės paskolos su blogu kreditu: svarbios svarstomos problemos, kad svarstytų prieš prašymą

Skolintojai nėra taip įprasti atmetime paskolos paraiškų dėl blogų kredito reitingų, kuriais taip daugelis tiki. Tiesa yra, kad yra svarbesnių svarstomų problemų žaidime, kai jie vertina, ar tikrai pritarti asmeninei paskolai su blogu kreditu – svarstomos problemos kaip pajamos.

Tačiau, bloga kredito daugybė tikrai turi apribotą padarinį, tokiu bū gerindama šitą daugybę greiti kreditai internetu pakankamai, greta susitikimo pagrindinių kriterijų ir realistinio paskolos dydžio ieškojimo, daro paskolos pritarimo su blogu kreditu gavimą daug galimesnį.

Visada atsiminkite, kad pritarimai yra duoti skolintojų, kurie nori paskolinti. Taip, jei jie gali būti įtikinti, kad asmeninis paskolos atmokėjimas bus padarytas be kliuvinių, tada pasisekimo galimybės yra aukštos.
Kaip Pagerinti Jūsų Galimybes

Pagrindinė strategija sėkmingos paraiškos formavime yra puikiame paraiškos sąlygos suderinime savarankiškai, kad būtų, patenkina paskolos terminus visiškai. Faktas yra, kad, kreipdamasis dėl skelbimo pažinčių skyrelyje paskolina su blogu kreditu, gali būti paprasta paklysti ir pražiūrėti aprūpinimą detalių, kurias skolintojai nori pamatyti. Štai kodėl svarbu būti realistinis, užpildant formas.

Galbūt 50.000$ paskola yra būtina, ir ji buvo atmesta todėl, kad pretendentas neturi pakankamų mėnesinių pajamų. Tačiau, jei skolos iki pajamų santykis nėra teisingas, tada net su dvigubu, kad pajamos, paraiška greiti kreditai internetu galėtų būti atmesta. Tai yra todėl, kad pritarimas su blogu kreditu priklauso nuo pakankamai papildomų pajamų turėjimo, kad apimtų atmokėjimą.

Šis santykis išdėsto, kad mažiau kaip 40 % pajamų gali būti panaudotas, kad užmokėtų skolas, garantuodamas, kad pakankamai daug yra atidėtas, kad apimtų kasdienes sąskaitas ir nelauktas išlaidas taip pat. Kol skaičiai lieka 40 % diapazono viduje, asmeninei paskolai tikėtina pritars.

Blogas Kreditas nėra Svarbus

Blogi kredito reitingai nėra įtakinga valdžia, kuria jie, kaip apskritai greitieji kreditai manoma, yra. Iš tikrųjų, žemi reitingai tiktai turi apribotą paraiškos padarinį. Rezultatas yra toks, kad asmeninė paskola su blogu kreditu paprastai atvyksta su didesne palūkanų norma, kurią įkraunama ir, dažniau negu ne, žemiau paskolinkite ribas.

Visaapimantis rezultatas yra toks, kad paskolos atmokėjimas yra didesnis negu su paskolomis, suteiktomis tiems su puikiu kredito reitingu. Tai paveikia affordability paskolos, ir galų gale ar tikrai paraiškai pritaria. Taip, gebėjimas gauti pritarimą su blogu kreditu yra sumažintas.

Tai yra, kur skolos iki pajamų santykis atmeta kredito rezultatą, kadangi dideli procentų atlygiai gali būti įperkami, jei yra pakankamai papildomų pajamų; ir žemos palūkanų normos yra per brangios, jei yra mažų papildomų pajamų.

Ir kadangi skolintojai daugiau domisi šitais aspektais, praėjusios finansinės klaidos, detalizuotos kreditingumo ataskaitoje, neturi jokio tinkamumo ant paraiškų asmeninėms paskoloms.

Kriterijai, kad Susitiktų

Yra kriterijų galutinis sąrašas, kad susitiktų prieš asmeninės paskolos su blogu kreditu prašymą. Pirma, pretendentai turi būti per amžių 18, ir dėl šios priežasties, skolintojams reikia gimimo datos patvirtinimo. Antra, reikia turėti patikimas pajamas, ir tokį, kuris yra pakankamas, kad apimtų mėnesinį atmokėjimą pilnai paskolos trukmei.

Pagaliau, pretendentai turi būti gyventojais Amerikos gyventojų ar turėti ilgalaikę rezidencijos vizą, prieš kvalifikavimą bet kokioms paskoloms. Tiktai tada gali ten būti bet kokia galimybe gauti pritarimą su blogu kreditu.

Tačiau, visi šitie faktoriai gali būti įrodyti skubiai, kai jūsų Socialinės apsaugos Skaičius yra pateiktas. Iki tol, kol šitie pagrindiniai kriterijai yra patenkinti, tada galimybės gauti asmeninę paskolą, kuriai pritariama, yra labai geros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *