Kiti straipsniai

Naujas Baltųjų rūmų studentas paskolina varžybų dalyvio kortelę

parašė , 2017-08-06 10:30

Studentų paskolos skola JAV tęsia pakilti be bet kokio tikro galo arti. Paskutinio skaičiavimo, kiekis studentų paskolos skolos Jungtinėse Valstijose buvo kažkur artimas 1,2$ Trilijonas. Tai yra kažkas, kuriam Prezidentas Obama nori padaryti galą, ir tai yra taip pat tema, kurią Obama iškėlė prieš beveik dvejus metus.

Pažadas

Prieš dvejus metus, Prezidentas Obama pasakė paspaudimui, kad jis užims vietą, kolegijos, pagrįstos kiekiu federalinės pagalbos, duotos palygintas greitas kreditas išleidus akademinį pasisekimą, baigia tas kolegijas, turėjo. Reikėjo pilnų dvejų metų, kad surinktų sąrašą, bet Baltieji rūmai pagaliau išleido šitas padėtis rangų skalėje.
Skaityti toliau “Naujas Baltųjų rūmų studentas paskolina varžybų dalyvio kortelę” »

Studentų paskolos pagalba: nuo paskolų į įsiskolinusias paramos programas gavimo

parašė , 2016-10-20 07:29

Jūsų mokyklos finansinės pagalbos įstaiga sugebės aprūpinti daug atsakymų studentų paskolos pagalbos klausimus. Studento pirma patirtis su šia įstaiga registruotų paraišką finansinei pagalbai. Ši forma turi būti vartojamoji paskola užpildyta tėvų, kurie vis dar reikalauja jų vaiko kaip išlaikytinio ant jų pajamų deklaracijos. Net nepaisant to, kad tėvas nėra toks, besikreipiantis dėl paskolos, jie turi užpildyti FAFSA, Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbai.

Kaip išlaikytinis, jūsų tėvo informacija vertins jus subsidijuotoms ar nesubsidijuotoms paskoloms. Subsidijuotoms paskoloms padeda vyriausybė, kuri moka palūkanas už paskolas tuo metu, kai studentas yra mokykloje ir kai kurioms paskoloms, grakštumo periodo palūkanos yra apimtos be to.
Skaityti toliau “Studentų paskolos pagalba: nuo paskolų į įsiskolinusias paramos programas gavimo” »

Kolegija: padidėjančios kainos, studentų skola, ir išmintingi biudžetu pasirinkimai

parašė , 2016-09-18 22:35

Ne tiktai daro studentų paskolos ir jų lydinti skola tęsia daryti žinias, toks skolinimas tapo stambiuoju kapitalu federalinei vyriausybei. Iš tikrųjų, federalinės studentų paskolos beveik padvigubėjo nuo 2007, taigi galų gale JAV Išsimokslinimo Skyrius suprato naudą daugiau kaip $42,5 milijardų per praėjusius fiskalinius metus. Plius, turėjo Obama ir Kongresą ne laikinai nuleistos studentų paskolos palūkanų normos šią vasarą, tas skaičius apytiksliai $8 milijardais aukščiau, tokiu būdu išstums 2011 didžiulį $47,9 milijardų laimikį.

Kitas rezultatas: Studentų ilgalaikiai kreditai internetu paskolos skola dabar stovi apytiksliai 1,2$ trilijone. "Tai", sako Federalinės Rezervų Sistemos pirmininkas Ben Bernanke, "yra našta, kuri paveikia, pavyzdžiui, jaunimo gebėjimą nupirkti pirmus namus, paveikdama kitus pirkimo sprendimus, kuriuos jie galėtų priimti, paveikdami aišku jų visaapimančią finansinę sąlygą
Skaityti toliau “Kolegija: padidėjančios kainos, studentų skola, ir išmintingi biudžetu pasirinkimai” »

Blogas kreditas? – jokia problema ilgoms trukmės paskoloms

parašė , 2016-08-18 13:42

Daug kartų sunku gauti paskolą, kai jūsų kredito rezultatas nėra taip aukštas, kadangi jūs norėtumėte, kad tai būtų. Daugumai skolintojų bus nelengvai, sutikdami paskolinti jums bet kokius pinigus dėl akivaizdžių priežasčių. Jie negali garantuoti, kad jūs sugebėsite grąžinti paskolą, kai tik jie sutinka perduoti pinigus. Dėl to, skolintojai turėjo suvokti būdą išspręsti šią problemą, ir sprendimas nemokamas kreditas buvo formoje ilgalaikės paskolos su blogu kredito paskolos produktu. Ilgalaikė paskola blogam kreditui buvo suprojektuota tiems paskolos gavėjams, kurie turėjo sunkumų su jų kreditu praeityje, bet kas yra pasiruošęs tapti atsakingais paskolos gavėjais, kurie yra verti kredito.
Skaityti toliau “Blogas kreditas? – jokia problema ilgoms trukmės paskoloms” »