Blogos kredito paskolos – paskolos gavėjo vadovas asmeninėms paskoloms

Jei jūs esate grynųjų pinigų reikalingume, asmeninė paskola galėtų būti tik, ką jūs turite sugebėti užmokėti savo sąskaitoms. Daug žmonių, kuriems reikia pinigų greitai pražiūrėti asmeninių paskolų pasirinkimą todėl, kad jie nesupranta, kaip jie dirba. Ar, jie nemano, kad kreditai nedirbantiems jie sugebės ruoštis vienai iš šitų paskolų todėl, kad jie turi mažiau, negu įspūdingas kredito rezultatas.

Tiesa yra, tačiau, kad jūs galite surasti asmenines paskolas, net jei jūs turite labai žemą kredito rezultatą po 600 ar net 550. Yra keli asmeninių paskolų tipai, kad išsirinktų iš, apimant gautas paskolas, negarantuotas paskolas, ir automobilio pavadinimo paskolas.
Gautos paskolos yra, kur jūs pakeliate tam tikros rūšies įkeistą turtą – kažkas piniginės vertės, kurią skolintojas galėjo lengvai parduoti tuo atveju, jei jūs nepajėgiate sumokėti paskolos viršininką. Kadangi šis paskolos tipas yra gautas, tai reiškia, kad jūs galite laukti, kad užmokėsite truputį žemesnes palūkanų normas. Taip pat, jūsų kredito rezultatas nebus didžioji dalis faktoriaus su šitomis paskolomis, greiti kreditai nuo fakto jūs pakeliate įkeistą turtą, padeda sumažinti skolintojo pavojų reikale.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Negarantuotos paskolos, antra, nereikalingas, kad jūs pasiūlytumėte viršuje bet kokį įkeistą turtą skolintojui. Tai yra geras daiktas, jei jūs nenorite paskola jums pakelti kažko vertės galimam skolintojo pardavinėjimui vėliau. Tačiau, trūkumas yra toks, kad jūs turėsite užmokėti didesnę palūkanų normą ant savo skolintų pinigų.

Automobilio pavadinimo paskola, tuo tarpu, yra labai panaši į gautą paskolą. Iš tikrųjų, tai yra gautos paskolos forma. Su automobilio pavadinimo paskola, jūs naudojate savo automobilio vertę kaip paskolos įkeistą turtą. Šio paskolos tipo atveju, jūs rizikuojate prarasti savo automobilį. Ir, palūkanų normos gali būti gana aukštos.

Jei jūs galite, jūsų geriausias pasirinkimas tarp šito 3 pasirinkimo turi nueiti su negarantuota paskola. Stebėtinai, net jei jūs turite blogą kredito rezultatą, jūs turite sugebėti surasti blogą kredito skolintoją, kuris paskolins jums pinigus, kurių jums reikia.

Pokštas į darbą taip yra tai: jūs nenorite tik eiti per paradines duris bet kokio seno asmeninio paskolos skolintojo ir paprašyti paskolos. Greičiau, jūs iš pradžių norėsite padaryti savo namų darbą. Suraskite bloknotą ir rašiklį. Tada, pradėkite ieškoti skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos skolintojus, kurie daro tai punktu, kad turėtų reikalo tiesiogiai su žmonėmis, kurie turi žemą kreditą (FICO) rezultatas. Užsirašykite geras pastabas, tokiu būdu jūs žinote, ko paskambinti ir kas siūlo jums geriausius pasiūlymus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs matote, blogi kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos skolintojai nebus beveik taip pakabinti ant jūsų kredito rezultato, kaip būtų dauguma skolintojų. Tuo metu, kai dauguma skolintojų pabėgs, rėkdami pamačius FICO rezultatą apačioje 550, blogas kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos skolintojas bus automatically matyti kad kaip iššūkis pabandyti susitikti ar pulsuoti. Kreipdamasis su jais tiesiogiai, jūs paleisite jų ratus, su tikslu rasti būdą pritarti jums.

Paskutinis bonuso patarimas: įsitikinkite, kad jūs neribojate savęs į prašymą tik vienam iš šitų skolintojų. Vietoj to, kreipkitės į bent jau 3-4 jų. Tai padidins jūsų galimybes sodinti geriausią kursą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *