Priežastys pasirinkti sujungimo tiltu paskolas

Sujungimas tiltu paskolų, kurios yra taip pat žinomos kaip įspėjimo paskolos ar siūbavimo paskolos, yra trumpalaikės paskolos, pagrįstos 1 dieną į 3 metų laikiną finansų greitas kreditas paskolą, kuri yra paprastai duodama mažoms įmonėms, kad apimtų kainas, kol nuolatinis ar apibrėžtas finansavimas nėra pasiekiamas ir pasirašomas. Kai naujas finansavimas yra išimtas, sujungimo tiltu paskola yra paprastai sumokama visiškai. Šitie paskolų tipai tipiškai turi didesnę palūkanų normą negu normali paskola, kad apimtų aukštesnį pavojų, kuris yra iškeltas su tokia maža trukmės paskola.
Daugumos sujungimo tiltu paskolų yra panaudotos komercinėms nekilnojamojo turto svarstomoms problemoms, kai jūs turite skubiai paimti turtą nuo rinkos ir arti ant to, neturėdamas pilno kiekio. Jie gali būti panaudoti, kad atsiimtų greiti kreditai pašalintą turtą taip pat, ir paskola yra paprastai sumokama, kai tik turtas yra parduotas. Tai įgalins jus pakelti turtą be užbaigto finansavimo ir rodo bankui, kad jūs turėsite kažkokį vertingų dalykų tipą, kad sumokėtumėte paskolą su. Tuo metu, kai dauguma bankų neleidžia sujungti tiltu paskolas dėl spėliojimo, pavojaus, ir užbaigtos dokumentacijos trūkumo, yra kelių, kurie gali padėti jums bėdoje. Nors šitos paskolos paprastai atvyksta iš privataus šaltinio, kuris mėgsta paskolos didelės rizikos didelės išeigos aspektą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({}); ilgalaike paskola

Kai kurie supirkėjai įsigis sujungimo tiltu paskolas, kad neštų jų projektą tuo metu, kai jie vis dar bando įsigyti savo leidimus. Tai padeda supirkėjui užbaigti projektą surasti labiau tradicinį finansavimą todėl, kad dauguma bankų nelies projekto be tam tikros garantijos. Šitos paskolos leis supirkėjui pasislinkti, bet dideliame procente palūkanų dėl masinio kiekio pavojaus, kuris yra apimtas. Ši palūkanų norma yra paprastai 10 iki 12 % riboje su 2 iki 4 punktais ant paskolos sugrįžimo vertės. Gali būti pamatoma taip nepaprastai sunkiai, kad šitos paskolos sumoka, kadangi bendresnis tipas yra trumpalaikė 12 mėnesių paskola. turėkite lengvesnį finansavimą, tampa pasiekiami jiems.

Bet supirkėjams pavojus ir dideli procentų atlygiai paprastai yra ti kankynės verti, kad užbaigtų projektą, ir Kitas naudojimas sujungti tiltu paskolas būtų vartotojas, norintis nupirkti naują namą, bet jie neturi finansavimo tam, kad uždarytų kainas dėl jų namo, neužsidarančio iki galutinio termino pabaigos namui, kurį jie nori nupirkti. Paskola galėjo būti išimta su pridėta išimtimi, kad sujungimo tiltu paskola bus sumokėta, kai tik jų namas yra parduotas. Tai leidžia jiems nupirkti naują namą ir laukti, kol jų namas nėra parduotas prieš būtinumą atsiskaityti su aukšta palūkanų paskola. Tai padarys, kiekvienas apėmė laimingas, ir niekas neturi mesti gavimas, ko jie nori jiems ir jų šeimoms.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs ieškote tam tikros trumpalaikės paskolos, kad padėtumėte jums bėdoje, ir jūs neprieštaraujate aukštesnei pavojaus palūkanų normai tada, viena iš šitų sujungimo tiltu paskolų galėtų tik būti tuo, ko jūs ieškote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *