Būkite informuotu vartotoju – supranta tuos studentų paskolos terminus prieš jus XXX ženklas. Protingas daiktas, kad padarytų anksčiau, negu jūs iš tikrųjų priimsite studentų paskolą turėtų perskaityti smulkų šriftą – studentų paskolos terminai ir sąlygos. Jūs tikrai turite pasirinkimą, kad apsipirktumėte kažkur kitur, jei jūsų paskolos terminai atrodo nesąžiningi.

Daiktas yra, žmonės leidžia geriausius metus savo gyvenimo, atsiskaitančio su jų studentų paskolomis. Jie nėra metai, kuriuos jūs norite išeikvoti pagal nesąžiningą kontraktą. Kuo atsargesnis jūs pasirašote kontraktą, tuo geriau tai bus per ilgą laiką.

Meskime greitą žvilgsnį į kai kuriuos iš studentų paskolos terminų, kuriuos jūs tikėtina susitiksite ant bet kokios rūšies studentų paskolos, ir matyti, kaip jūs turite įvertinti juos. Tai nėra iš tikrųjų labai užbaigtas sąrašas nors. Tai tik pamini svarbiausius punktus. Anksčiau, negu jūs iš verslo dovanos tikrųjų pasirašysite kontraktą, jūs turite turbūt kalbėti su jūsų mokyklos finansinės pagalbos administratoriumi iš tikrųjų suprasti savo kontraktą.
Pradėkime nuo palūkanų normos – kažkas, kurį dauguma žmonių sutaria, yra svarbiausia jūsų paskolos dalis. Tai yra procentinis dydis jūsų tikro paskolos kiekio, kurį jūs užmokėsite jiems kas mėnesį už privilegiją naudoti jų pinigus. Dabar norma gali ar būti pastoviu procentiniu dydžiu, ar tai gali būti kintama suma foto dovanos – kur jie rezervuoja teisę keisti palūkanų normą retkarčiais. Ir jie gali įkrauti palūkanas svarbiausioje paskoloje vienišoje ar paskoloje plius kiti pridėti mokesčiai.

Jums turi duoti pavojaus signalą, jei tai yra kintama trukmės palūkanų norma? Federalinis Stafford skolina paprastai naudojimo kintamojo normas. Bet tik todėl, kad tai kintama, neturite galvoje, kad jie gali įdėti bet kokį skaičių. Jie paprastai apibrėžia, kaip aukštai tai gali nueiti. Kai palūkanų norma numirs, kai kurios paskolos kaltins, kad jūs dominate tiktai, kai tik jūs baigiate universitetą. Kiti kaltins, kad jūs dominate nuo dienos vienas. Įsitikinkite, kad jūs klubo nuoma Vilniuje suprantate visus studentų paskolos terminus, kad padarytumėte su tuo.

Kiekviena paskola ant žemės atvyksta pridėta su keliais kaltinimais ir mokesčiais. Ir studentų paskolos yra ne skirtingos. Jūs surasite, kad punktas, kuriame jūs iš tikrųjų gaunate savo paskolą, jie kaltina jus kažkas pavadinta atsiradimo mokesčiais. Kartais jie kaltina jus tai, kai jūs iš tikrųjų pradedate grąžinti paskolą. Ir bus nubaudimo už tai, kai jūs nepataikysite, užmokestis atvyksta diena, kad jūs pradedate grąžinti savo paskolą. zuvu taukai nestumo metu

Jūs turite pažiūrėti į savo studentų paskolos terminus, kad sužinotumėte, jei jie išima šituos mokesčius iš paskolos, kurią jie duoda jums ir tiktai duoda jums likutį. Kiti skolintojai tik pridės kiekį mokesčių paskolai. Ir jūs turite užmokėti palūkanas dėl to taip pat. Tai nėra labai maloni perspektyva, bereikalinga, tai turi pasakyti.

Ir pagaliau, meskite artimą žvilgsnį į tai, kokio ilgio paskola yra. Kuo ilgiau jie duoda jums, kad grąžintų jūsų paskolą, tuo ilgiau jūs darysite tuos mėnesinius užmokesčius. Ir tai iš tikrųjų prisideda iki daugiau pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *