Gaunant asmeninę paskolą duringg kredito girgždesys – tai yra iš tikrųjų išmintinga mintis ar

Sprendimo priėmimas, kad gautų paskolą yra didelis pasirinkimas bet koks laikas. Tai yra sunkus sprendimas ypač per ekonominę krizę, su kuria jungiama į kredito girgždesį, kurį mes dabar patiriame.

Pasiūlymai paskoloms nuo bankininkystės įstaigų ir kreditinės kortelės paslaugų paprastai paskolos nuo 18 metu užpildo jūsų paštą. Reklaminiai skelbimai televizijoje ir žurnale bando įtikinti jus, kad yra pinigų jūsų svajonės šventei ar įsiskolinusiai konsolidacijos paskolai. Negalėjimo pasekmės tęsti įmokas gali būti žiaurios, ir jūs turite galvoti rūpestingai anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl bet kokios paskolos formos.
Pažiūrėkite iš pradžių į savo atlyginimo lygmenis. Yra jūs, savipatikino, kad jie liks tą patį ar, tikrai, padidėjimas. Yra jūsų karjera, ar tas jūsų vyro ar žmonos, saugios ir apsaugotos lauktai ateičiai? Užimkite laiką, kad spręstumėte šeimos biudžetą, kad pamatytumėte, kur jūsų einamoji greitieji kreditai pinigų cirkuliacija eina į ant savaitinio ar mėnesinio periodo ir kiek išlikimo jūs turite padaryti paskolos įmokomis. Būkite įsitikinęs, kad jūs turite kažkokį buferį, jei kada nors jūsų pajamos mažėja truputėlį dėl, pavyzdžiui, bonuso užmokesčiai, nepadaryti, viršvalandinės sumažinimo ar darbo valandos, sumažinti.

(adsbygoogle nemokamas kreditas = window.adsbygoogle || []).push ({});

Konsoliduokite savo paskolą

Po detalizuotos jūsų biudžeto ir apsvarstymo peržiūros, jūs manote, kad tai jūs galėjote leisti sau užmokėti už paskolą tai ekskursijai, automobiliui ir naujai virtuvei, ar tik pašalinti kitą brangesnį ir trumpalaikį skolinimąsi toks kaip ant kredito kortelių. Kur prasidėti dabar?

Padarykite daug tyrinėjimo ant to, kas gali siūlyti paskolas ir kokiomis sąlygomis. Žemesnės sumos, mažiau kaip 5 000, turbūt bus negarantuotu pagrindu. Tai yra, finansų įstaiga neturės reikalingumo bet kokio papildomo saugumo tokio kaip 2-oji paskola ant jūsų buto. Paskolos virš šios pinigų sumos ir bendru tikslu tokios kaip šventės ar įsiskolinusi konsolidacija turbūt prašys tam tikros 2-osios paskolos kaip saugumo reikalavimai.

Būkite įsitikinęs, kad jūs turite atsarginį teisingumą savo name, taip turėkite neseną įvertinimą ir tvirtinimą jūsų dabartinės paskolos, nepadarytos, kad padėtumėte su jūsų paraiška. Jei jūs investuojate kapitalą į automašiną ar karavaną ar kitą didžiulį dalyką, dileris ar parduotuvė galėtų pasiūlyti kreditą pardavinėjimo punkte. Įsitikinkite, kad palygintumėte normas ir terminus ir sąlygas ir pažiūrėtumėte į bendrąją sumą, apmokėtiną visur paskoloje su paskola nuo jūsų bankininkystės įstaigos ar kitų tiekėjų. Net nepaisant to, kad tai gali būti patogiu būdu gauti paskolą, tai galbūt nėra pigiausia!

Galų gale, jūs tikrai turite gerą kreditą, užimantį vietą dėl to, palaikys jus žymiai su jūsų paraiška paskolai. Jei jūs praleidote užmokesčius ankstesnėse paskolose ar turite Apygardos teismo Nuosprendžius, kylančius prieš jus, imate tai lengvas, bet esate paruoštas užmokėti brangesnę normą ir padėti padidintą indėlį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagaliau, jūsų gali paprašyti pasirašyti paskolos kontraktą su jūsų sutuoktiniu/partneriu. Būkite įsitikinęs, kad jūs žinote tai, kuo jūsų įmokos yra kadangi jūs tikrai būsite kartu atsakingas už bet kokias skolas net tuo atveju, jei jūsų sutuoktinis yra toks, darantis atmokėjimą.

Paskolos per kredito krizę pirkimas nėra labai lengvas. Kreditinės kortelės kompanijos tikisi manyti, kad geri kredito pavojai ir su gera ir stabilia pinigų cirkuliacija ir, galbūt, kažkokia saugumo ar laiduotojo forma daro juos, jausmas patikino, kad jie sugrąžins savo pinigus, jei jūs negalėsite atsilyginti. Tuo atveju, jei jūs susitinkate, šitie kriterijai, paskui gaudamas paskolą per kredito girgždesį yra paprastas, jei ne, būti paruoštas daugiau pastangų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *