Geriausi studentų pranešimai

Yra daug studentų pranešimų, pasiekiamų ant rinkos. Sužinokite, kaip pasirinkti geriausią ir ką jie gali pasiūlyti jums.

Saugokitės, gali atrodyti, kai kurie iš studentų pranešimų pasiūlo palankias sąlygas, tačiau jei jūs pažiūrėsite į juos artimiau, jūs suprasite, kad jie nėra taip palankūs daugiau ne. Dažnai tai yra klausimas tų mažų žodžių toks kaip "iki" ar "garantuotas".

Auksinės taisyklės jūs turite sekti

Kad pirmas kreditas nemokamai padarytumėte didžiąją dalį jūsų studentų pranešimo, jūs turite visada atminti kitas taisykles. Tai padės jums išvengti įmokėti įmokas ir kaltinimai.
Pasirodykite didžiausias 0 % galimas kredito perviršio reikalas. Tai atvyks patogu per jūsų studijavimą. Tik įsitikinkite, kad bankas nekaltins jūsų kredito perviršiui ir kad jūs neinate už ribos. Jei jūs nueisite už ribos, paprašysite, kad bankas padidintų jūsų kredito perviršio ribą kitaip, jūs baigsite tuo, kad mokėsite didžiulius kaltinimus.

Neikite už savo kredito perviršio ribos. Išvenkite eiti už ribos visomis kainomis, tarytum jūs darote, jūs susidursite su didžiuliais kaltinimais, kurie gali gauti jus į kaip gauti paskola žiaurų ciklą.

Kredito laimėjimas. Jūs turite turėti galvoje, kad, jei jūs kreipiatės dėl studentų pranešimo su kredito perviršiu, jūs būsite laimėtas kreditas. Studentui, labai galima, kad bus nepakankamai duomenys kredito laimėjimo agentūrai. Todėl, jūsų paraiška negali būti atmesta dėl jokių akivaizdžių priežasčių.

Jungiklis, kad pralenktų absolvento pranešimą. Net po diplomo gavimo, jūs vis dar turėsite teisę lengvatiniams terminams, apimdamas 0 % palūkanų kredito perviršius. Atvejų daugumoje, tai yra bent kreditai jau vienerius metus po to, kai jūs baigiate savo studijavimą.

Geriausi Studentų Pranešimai

Kiti studentų pranešimai buvo įvertinti kaip palankiausias studentams. Jie siūlo garantuotas kredito perviršio ribas ir taip pat kitą pašalpą.

Bendradarbiaujantis Bankas

Palūkanos kredite: 0.1 % AER Sutvarkytas kredito perviršis kainavo: 9.9 % AUSIS Nesutvarkyti kredito perviršio mokesčiai: 15.9 % AUSIS plius 30£ neapmokėtas dalyko mokestis (max 150£ už ketvirtį) 0 % kredito perviršis: Year1: £1 400 metų 2: £1 700 metų 3: 2.000£

Bendradarbiaujantis bankas siūlo aukščiausią 0 % kredito perviršį ant rinkos. Jūsų pirmais metais jūs galite gauti iki 1.400£ ir jūsų trečiais metais net 2.000£. Tačiau, jūs turite padėti 300£ svarus iš pradžių, kad gautumėte jūsų kredito perviršį. Be to, įsitikinkite, kad jūs skolinatės ribų viduje. Jei jums reikia daugiau pinigų, tai padarykite sutartį iš pradžių – kuriam jus apkaltins protingas 9.9 % BALANDIS. Tačiau, jei tai nebus sutariama, jus apkaltins 15.9 % plius didžiulės priemokos ant viršūnės!

Natwest/RBS

Palūkanos kredite: 0 % AER Sutvarkytas kredito perviršis kainuoja: 19.89 % AUSIS Nesutvarkyti kredito perviršio mokesčiai: 6£ grąžino dalyką plius 6£ kasdieninis mokestis 0 % overdraft:Year1: Tiered iki £ 1 000 metų 2£ 1 250 metų 3: 1.500£

Natwest ir RBS studentų pranešimas siūlo ne tiktai garantuotas 0 % palūkanų kredito perviršį bet taip pat ir kitus didelius pranašumus. Jei jūs esate egzistuojantis Natwest klientas, negu jūs turėsite teisę penkerių metų 16-25 Railcard, kuris siūlo trečdalį nuo jūsų traukinio kelionės išlaidos. Jei jūs būsite egzistuojantis RBS klientas Škotijoje tada, jūs būsite vadintas laisvam kelionės paketui, kuris apima trejų metų 16-25 Railcard ir keturių savaičių autobusų leidimą (galiojantis ant Lotiano, Pirmo Glazgo ir Pirmų Aberdyno autobusų).

Tačiau, kad sulaikytumėte kredito perviršį jūs turėsite padaryti bent jau tris sandorius mėnesį, padėti 750£ kas šešis mėnesius ir turėti UCAS patvirtinimo laišką apie besąlygišką pasiūlymą.

Jūs turite asmeninę patirtį su studentų pranešimais ir kredito perviršio ribomis? Turėkite savo patirtį komentaruose apačioje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *