Federalinė studentų paskolos ryklio sistema: kaip milijardai mokesčių mokėtojo dolerių yra teisiškai

Kadangi aš sėdžiu, valdydamas mano paštą mano dirbančiame visą darbo laiką saugumo darbe, aš klausiau patenkintai 2012 m. gegužės 2-ąją "Pakrantė Judėti iš inercijos." Ant renginio buvo vyras, pavadintas Alan Collinge, StudentLoanJustice.org įkūrėju. Alan yra atsidavęs politinis aktyvistas, dirbantis stropiai, kad skleistų supratimą ir įtikintų kongresą taisyti nutrauktą federalinę studentų paskolos sistemą. Tuo greita paskola metu, kai ant oro jis atskleidė metodą apgaulingų praktikų, kurias skolintojai aktyviai persekioja, kad pamuštų jų pinigines piktinančia nauda tuo metu, kai paskolos gavėjai pasirodo apkrautas nepadarytais balansais totalling trys kartai ar daugiau originalaus įsiskolinto kiekio. Skirtingai nuo tradicinio vartotojo skolos bankai nori, kad paskolos gavėjai neįvykdytų įsipareigojimų
Silpni apribojimai ir neatsakingas trūkumas vartotojo apsaugos, visi vaidina neatskiriamą vaidmenį sukūrime to galimo ir jis turi sustoti.

Kadangi aš klausiau, aš išgirdau apie 900$ per mėnesį paskolos užmokestį, įeinantį į finansinių įsipareigojimų nevykdymą dėl lašo pajamose ir vedybinėje bėdoje. Ant kreipimas dėl pajamų įkūrė atmokėjimo planą, paskolos gavėjas pamatė savo užmokesčio šuolį į 1600$ per mėnesį. Kaip yra, kad galimas aš galvojau į mane patį savarankiškai. Dabar laukiama, kad kažkas negalėti padaryti einamąjį užmokestį užmokės ilgalaikes paskolos internetu beveik dvigubas tai? Nustebimas pakankamai, kuris nebuvo šios visos suktybės šokiruojantis daiktas. Federalinės studentų paskolos yra garantuotos vyriausybės. Taip, kai paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje skolintojas turi teisę rinkti 100 % nepadaryto balanso nuo vyriausybės. Tačiau dėka beveik restrictionless rinka dėl kongreso kilpos prakiurdo banką, vietoj to parduoda paskolą 100 % kolekcijos agentūrai dažnai laikai, valdyti originalaus skolintojo. Agentūra tada keičia kursą ant piktinančio nubaudimo ir mokesčių nepadarytam balansui. Visi teisiškai ir dabar taip pat garantuotas, kad bus užmokėtas Jungtinių Valstijų vyriausybės.

Kadangi jūs galite pamatyti, pastumdamas neįvykdytą įsipareigojimų paskolą į kitą skyrių, skolintojas dabar gamino garantuotą naudą su valdytais mokesčiais ir kolekcijų kainomis. paskolos internetu Užtraukite šį manevrą kelis metus tada grynieji pinigai, kurie skolina, ir skolintojas gali patrigubinti jų investiciją ar labiau visą laiką žinojimą, kad paskolos gavėjas niekada nesugebės užmokėti tą paskolą. Iš tikrųjų, būtent tai šitie skolintojai įskaičiuoja tai, todėl, kad jokie užmokesčiai iš paskolos gavėjo neištaria garantuoto užmokesčio paraidžiui iš Dėdės Sam.

Galutinis rezultatas čia yra, kad studentų paskolos programa nėra niekas legalizuotos apgaulės drovaus. Doras kietas dirbantis amerikietis, kas atsiskaitė su jų studentų skola ar yra einamasis ant užmokesčių gali manyti, kad atleidimas skolos tų, kurie negali leisti sau to yra nesąžiningas ir mokesčių mokėtojų drenažas, bet šalta tiesa neatleidžia to, kainuoja tolimas daugiau, ir stambūs bankai bus tie pasinaudojimas. Jei paskolos gavėjas negalės leisti sau užmokėti jų skolos originaliame įsiskolintame kiekyje, mokesčių mokėtojai gali laukti, kad užmokės dvigubas, trigubas, ar daugiau originalios etiketės. Kuris visas yra suma gamintų mokesčių, leistų pagal įstatymą.

Alan ir jo organizacija aktyviai gina tai pačiai vartotojo apsaugai, kurią turi visa kita vartotojo skola. Tos pačios teisės kažkas, kuriuo maxes lauke jo kreditinės kortelės, pirkdamas beprasmius norus jau yra apdovanotas. Vienintelis skirtumas čia yra, kad šių pinigų paskolos gavėjai buvo vesti, kad manytų, kad jie darė vienintelį daiktą, kuris garantuos jiems klestinčią ateitį. Vietoj to jie buvo mesti į legalizuotų paskolos ryklių baseiną.

Su apytiksliai 1$ trilijonu nepadarytoje studentų paskolos skoloje ir vangioje darbo vietų rinkoje, mokesčių mokėtojai negali leisti sau finansiškai palaikyti šios Minios ekonomikos daugiau ne. Tai yra laikas, mūsų išrinktieji atstovai pradeda palaikyti gyventojus, kurie patikėjo juos ir laikyti bankus, atsakingus už tai, kad kompensavo ant jų investicijų. Padėkite Alan, ir jo organizacija ima naštą nuo kietų dirbančių amerikiečių ir jų mokesčio dolerių. Patikrinkite juos StudentLoanJustice.org ir tapkite kovos nariu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *