Geriausios studentų banko sąskaitos pasirinkimas

Kai jūs nusprendžiate paimti šuolį į studentų pragyvenimą, yra didžiulis skaičius namų ūkio užduočių, kurios turi būti rūpintos tuo, anksčiau, negu malonumas galės prasidėti. Neišvengiamai jūs būsite bombarduotas žargonu nuo visos įvairovės skirtingų šaltinių, vieno iš svarbiausių kurio yra, kur jūs planuojate jūsų brangios studentų paskolos laikymas.

Anksčiau, negu mes įeisime į nitty smėlėtus specifinių studentų pranešimų, išleiskite mane aiškinti jums kelias iš pagrindinių frazių, kreditas internetu kad jūs turėsite gauti savo galvą aplink, kad surastumėte geriausią jūsų banką.
Pagrindai

Kredito perviršis Jūs norėsite žinoti apie šį. Kredito perviršis yra komplekto kiekis (pasakykite 1000£ pavyzdžiams sake), kad jūs galite pasiskolinti nuo savo banko, kai tik greitasis kreditas visi jūsų savi pinigai išėjo. Studentų kredito perviršiai yra nepalūkaniniai, tačiau jūs galite vis dar užsitraukti sandorio mokesčius ir palūkanų sąnaudas, jei jūs peržiūrite savo kredito perviršio ribą.

Pranešimo su didžiule kredito perviršio riba parinkimas gali atrodyti patraukimu, bet jūs turite svarstyti, ar tikrai tai yra tuo, ko jums reikia. Jei jūs žinote, kad jūs tikėtina nugriausite visa tai ant naktų serijos lauke, tai jūs turite turbūt parinkti pranešimą su žemesne riba.

Palūkanų normų Palūkanų normos prisitaiko prie gelbėjimo ir į skolinimosi. Palyginti su normalia banko sąskaita, jūsų studentų pranešimas yra palyginti saugus nuo palūkanų normų skolinimosi, kol jūs esate vis dar studentas. Šis laikotarpis (liūdnai) atvyks į galą tačiau, ir jūs turėsite svarstyti, kaip skubiai jūs turite sumokėti paskola jums savo kredito perviršį anksčiau, negu tai pradės užsitraukti palūkanas.

Palūkanų taupymo normos yra svarbios, taip pat. Pavyzdžiui, jei jūs sugebėsite pasilikti kredite 500£ per kiaurus metus, ir jūsų palūkanų norma yra 2 %, tada jūs uždirbsite 10£. Tačiau, daug bankų nesiūlo jokios rūšies palūkanų normos kredite jų studentų klientams, ir jūs galėtumėte norėti svarstyti taupomąją sąskaitą visam kad papildomi grynieji pinigai.

Nemokami malonumai žodis, kuris be abejo padarys jūsų širdies šuolį daugiau kaip kitus 3 metus. Bankai siūlo visas nemokamų malonumų rūšis, kad sugundytų studentus, keli naudingesni negu kiti. Nuo pinigų nuo jūsų mobilaus ryšio telefono, į laisvą nuolaidų kelionės kortelę… spręskite patys, kur jūsų prioritetai guli.

Bankai & Jų Pranešimo Ypatybės

NatWest Didėjimas nepalūkaninio kredito perviršio o Prasidedantis 1000£ jūsų pirmais metais, šis kredito perviršis didėja 250£ kasmet ir yra pasiekiamas 5 metus. Studentų Kreditinė kortelė o 500£ maksimali kredito riba o 56 dienų nepalūkaninis periodas ant jūsų pirkimo, jei jūs mokate laiku o Atstovaujantį 18.9 % BALANDĮ (kintamasis) Nemokami malonumai o Laisvi 16-25 railcard. Duoda jums 1/3 nuo turėklų kelionės. o Studentų nuolaidų kortelė (Naujas Žvilgsnis, Obuolys, Metro & kiti) Sąlygos o Turi padėti bent jau 750£ kas 6 mėnesius o, Daro bent jau 3 debetinius sandorius kas mėnesį

Nemokami malonumai yra tikrai viliojantys čia, ir NatWest kredito perviršio sistema yra žymi. Jūsų pirmais metais, jie net sudaužo jūsų 1000£ į terminus, tokiu būdu jūs neleidžiate per daug tuojau pat. Tačiau, saugokitės kreditinės kortelės. Įėjimas į perteklinę skolą yra ne būtinai minčių geriausias.

HSBC Didelis nepalūkaninis kredito perviršis o Greiti 500£ ant atidarymo jūsų pranešimo o iki 3000£ (priklausantis padėčiai & pranešimo elgesiui) Palūkanos Kredite o Per jūsų pirmus metus, pirmi 1000£ jūsų pranešime uždirbs palūkanas 1.5 % AER/gross virš tarifinio atlygio Nemokamų malonumų o, Prisitaiko, kai tik jūs turite savo uni vietos įrodymą, jūs gaunate pilną pašalpą studentų pranešimo & 25 % nuo Vienišų Planetos Kelionės Vadovų o Studentų Stipendijos Lenktyniavimas – pateikimas 8 studentams galimybė laimėti 15.000£

Pasiūlymas palūkanų kredite jūsų pirmais studijavimo metais yra gana neįprastas, ir galėjo būti vertas, jei jūs esate geras gelbėjime. HSBC taip pat siūlo studentų kreditinę kortelę su 500£ riba, tačiau jų kortelė yra priklausanti jūsų pranešimo elgesiui. Atrodo, HSBC tikrai apdovanoja žymias išlaidas, kurios yra teigiamas.

Santanderas Nepalūkaninis kredito perviršis o Maksimalūs 2000£ Kredite domina o Uždirba 1.00 % AER tarp kurio (kintamos) palūkanos dėl balansų iki 500£ Nemokamų malonumų o Atidaro pranešimą balandžio 16-ąją ir birželio 30-ąją ir moka 50£ į jūsų pranešimą liepą

Geras palūkanų pasiūlymas kredite, ir 50£ yra gražus stimulas, jei jūs atidarote pranešimą 2012. Tačiau tai yra gana paprastas pranešimas, kuris galbūt nepasiūlo jums visko, kurio jums reikia.

Pagrindų supratimas yra gyvybinis, kai jūs ieškote savo studentų pranešimo. Bendri prioritetai yra skirtingi, tokiu būdu ‘puikus’ pranešimas neegzistuoja, bet žinantis, kur jūs stovite kai prieita prie kredito perviršių, ir palūkanų normos yra nepaprastai svarbus. Būkite įsitikinęs, kad apsipirksite aplink kažkam, kas tinka jūsų poreikiui, ir nebūti kvailinamas, pardavinėdamas triukus.

Laiminga bankininkystė!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *