Greitas kreditas

Greitas kreditas – daugelio žmonių išsigelbėjimas sunkmečio laikotarpiu. Tikrai, sumažėjus atlyginimams ir pakilus daugumos paslaugų kainoms tenka gyventi kaip tik išeina, o esant nelaimei, imti ir greitąjį kreditą. Dauguma asmenų greitosios paskolos labai baiminasi, tad kokios gali būti jo pasekmės, ir kaip elgtis, kad išvengti nemalonių situacijų?

Imant greitą kreditą viską būtina ypatingai gerai suplanuoti – juk jį grąžinti būtinai reikia per nustatytą laikotarpį, o to nepadarius Jūsų gali laukti nemaži delspinigiai – jie priklauso nuo pačios bendrovės, tačiau dažniausiai yra taikomas 1% per dieną tarifas.

Dėl šios priežasties siūlome niekados nesislėpti nuo greitos paskolos bendrovės, net jei manote, kad greitos paskolos grąžinti nespėsite. Jūs bet kokiu atvėju būsite anksčiau ar vėliau pagauti ir tada Jums reikės mokėti visą paskolos sumą, delspinigius ir netgi antstolių išlaidas. Kur kas pigesnė galimybė – tai kredito mokėjimo laikotarpio prailginimas, už tai Jums teks mokėti arba papildomą kelių litų sumą per dieną, arba Jums tebus skaičiuojamos palūkanos – jos paprastai yra kelis kartus mažesnės už delspinigius.

Kelis kart didesnė atiduota suma taip pat nėra vienintelė blogybė, kuri Jūsų laukia jei greitojo kredito negrąžinate tinkamu laiku. Kur kas didesnė blogybė – tai įrašas su Jūsų vardu “CreditInfo” skolininkų registre. Čia Jūs būsite 10 metų, ir per tą laiko tarpą Jūsų tikimybė pasiimti kitą greitąjį kreditą, ar net būsto paskolą, visiškai sumažės. Taigi, trumpai tariant, visi Jūsų gyvenimo planai gali visiškai pasikeisti dėl menkos klaidelės.

Tačiau kaip išvengti tokių blogų momentų? Apie tai reikia pagalvoti dar prieš pasiimant greitą kreditą. Gerai pagalvokite, ar spėsite jį grąžinti laiku. Galbūt kur kas paprasčiau būtų pasiskolinti pinigų iš draugų ar giminių. Juk jiems nereikės net mokėti delspinigių ar palūkanų, o ir į teismą artimasis tikrai nepaduos.

Visgi, jei dėl nenumatytos priežasties greitasis kreditas negali būti grąžintas laiku, tuomet vėlgi patogiausia yra kreiptis į artimuosius. Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite to atlikti – kita išeitis yra ieškoti papildomo uždarbio. Dažnai tokie trumpalaikiai darbo pasiūlymai gali padėti išbristi iš didelės bėdos. O galbūt, netgi padėti lengviau verstis ateityje.

Tad dabar jau žinote, kaip reikia elgtis paėmus greitą kreditą. Kaip jau sakėme, būtina yra žinoti, kad Jūs turite galimybes jį sumokėti laiku, ir tik tuomet ryžtis tokiam žingsiui. Daugelis asmenų jau bandė lengvai pasipelynti iš tokių bendrovių, tačiau dar nei vienam toks lengvo uždarbio planas nesibaigė gerai”džiaugsmingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *