Jūsų finansinis sprendimas

greitieji kreditaiVisiems mums retkarčiais prireikia pagalbos. Neretai pritrūkstame ir pinigų. Tai nėra gėdinga ar baisu, kai yra greitieji kreditai. Kitaip dar vadinamas mažąja paskola, kreditas dažniausiai yra suprantamas kaip nedidelė pinigų suma, suteikiama neilgam grąžinimo laikotarpiui.

 

Kreditas ir paskola – vienas ir tas pats?

Kredito esmė galėtų būti apibrėžiama kaip įsipareigojimas ar piniginė prievolė. Nevertėtų išsigąsti žodžio „prievolė“. Jis paprasčiausiai nurodo, kad kreditai yra tokios pinigų sumos, kurias ateityje neišvengiamai teks grąžinti, atsižvelgiant į sutarties sąlygas. Pats žodis „kreditas“ kilo iš lotyniškojo „tikėti“ arba „patikėta“. Tai ir nurodo, kad kredito bendrovė, paskolindama pinigus individualiam vartotojui ar organizacijai, išreiškia pasitikėjimą klientu. Šis, atsakydamas į parodytą pasitikėjimą, sutartimi įsipareigoja grąžinti kreditą. Paskola iš esmės nesiskiria nuo kredito, kadangi tai irgi yra piniginis sandoris arba finansinis įsipareigojimas. Paskolos davėjas įsipareigoja suteikti konkrečią pinigų sumą, o gavėjas sutinka grąžinti tai, ką gavo, ir mokėti palūkanas, jeigu sutartyje nenumatyta kitaip. Kai paskolos paprastai yra didelės pinigų sumos, suteikiamos bent kelerių metų laikotarpiui, greitieji kreditai dažniausiai neviršija dešimties tūkstančių litų, o ir grąžinti juos gavėjas įsipareigoja per vienerių – dvejų metų laikotarpį. Atsižvelgiant į sutarčių sąlygas, šios „kredito“ ir „paskolos“ sąvokos gali maišytis tarpusavyje. Vis dėlto, nereikėtų pasimesti – greitieji kreditai lietuvoje yra suteikiami daugelio skirtingų kredito bendrovių, kai didžiosios paskolos paprastai išduodamos tik bankuose.

 

Sąlygos ir reikalavimai

Kredito bendrovės, prieš teigiamai atsakydamos į prašymą gauti mažąją paskolą, privalo patikrinti, ar potencialus kredito gavėjas atitinka tam tikrus reikalavimus. Jeigu jūs esate nuolatines pajamas gaunantis Lietuvos Respublikos pilietis, turintis galiojantį asmens dokumentą, turite teisę kreiptis dėl greitojo kredito. Pateikus informaciją apie darbovietę ir įrodžius, kad jūsų gaunamos mėnesinės pajamos yra pakankamos norimo dydžio kreditui, galite tikėtis pasiskolinti tiek, kiek pageidaujate. Tačiau tai dar ne viskas. Kitas svarbus kriterijus, kurio neatitikimas užkirs kelią gauti mažąją paskolą, yra nepriekaištinga ankstesnių skolų ar kitų finansinių įsipareigojimų istorija. Greitieji kreditai yra suteikiami tiems asmenims, kurie turi skaidrią mokėjimų reputaciją. Jeigu anksčiau esate skolinęsis iš banko ar kredito bendrovės ir laiku negrąžinote reikiamos sumos, vėlavote ar kitaip neįvykdėte oficialios sutarties sąlygų, naujo kredito gauti greičiausiai nepavyks.

 

Ypatingi pasiūlymai – kas gali jais pasinaudoti?

Kredito bendrovės, siekdamos patenkinti esamų ir būsimų klientų poreikius, dažnai siūlo itin palankias kredito gavimo sąlygas. Pavyzdžiui, kai kuriose bendrovėse kreditai yra teikiami be registracijos mokesčio. Tai palengvina prašymo teikimą, kadangi ne tik kad nekainuoja, bet ir taupo jūsų laiką. Nenustebkite bendrovės šūkyje išvydę žodžius pigus greitas kreditas. Tai, žinoma, nereiškia, kad grąžinti galėsite mažiau nei pasiskolinote. Pigus kreditas, tai kreditas su mažesnėmis nei įprasta palūkanomis. Jeigu pastebėsite žodį „nemokamas“, galite tikėtis gauti mažąją paskolą ir be jokių papildomų mokesčių. Tiesa, ši lengvata dažniausiai taikoma pirmam kreditui. Tad, jeigu skolinsitės antrą ar trečią kartą, greičiausiai, palūkanų neišvengsite. Tiesa, lojalumas taip pat gali atsipirkti. Dažnai kredito bendrovės nuolatiniams klientams taiko nuolaidas ilgalaikiams ar trumpalaikiams kreditams, kurių sumą taip pat apibrėžia skirtingai. Nuolaida reiškia mažesnes palūkanas. Tiesa, tam, kad galėtumėte pasinaudoti vienu ar kitu naudingu pasiūlymu, turite turėti nepriekaištingą mokėjimų istoriją. Nuolaidos ir lengvatos taikomos tik laiku grąžinamiems kreditams. Jeigu nesate tikri dėl savo pajamų ateityje, nevertėtų rizikuoti. Greitieji kreditai, net ir pigūs ar ir visai palūkanų, yra jūsų finansinis įsipareigojimas, kurio nevykdomas nėra toleruojamas.

Greitas kreditas

Greitas kreditas – daugelio žmonių išsigelbėjimas sunkmečio laikotarpiu. Tikrai, sumažėjus atlyginimams ir pakilus daugumos paslaugų kainoms tenka gyventi kaip tik išeina, o esant nelaimei, imti ir greitąjį kreditą. Dauguma asmenų greitosios paskolos labai baiminasi, tad kokios gali būti jo pasekmės, ir kaip elgtis, kad išvengti nemalonių situacijų?

Imant greitą kreditą viską būtina ypatingai gerai suplanuoti – juk jį grąžinti būtinai reikia per nustatytą laikotarpį, o to nepadarius Jūsų gali laukti nemaži delspinigiai – jie priklauso nuo pačios bendrovės, tačiau dažniausiai yra taikomas 1% per dieną tarifas.

Dėl šios priežasties siūlome niekados nesislėpti nuo greitos paskolos bendrovės, net jei manote, kad greitos paskolos grąžinti nespėsite. Jūs bet kokiu atvėju būsite anksčiau ar vėliau pagauti ir tada Jums reikės mokėti visą paskolos sumą, delspinigius ir netgi antstolių išlaidas. Kur kas pigesnė galimybė – tai kredito mokėjimo laikotarpio prailginimas, už tai Jums teks mokėti arba papildomą kelių litų sumą per dieną, arba Jums tebus skaičiuojamos palūkanos – jos paprastai yra kelis kartus mažesnės už delspinigius.

Continue reading “Greitas kreditas”

Pirmas kreditas – paprasčiau gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą

Nemaža pasaulio dalis yra priklausomi nuo kreditų. Tai yra priimtina esant neįtartoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio pasiimti greitą kreditą nėr ypatingai sunku, o nevykdant įsipareigojimų gali nukentėti jūsų kreditingumo įvertinimas. Tada jums belieka tik greiti kreditai turintiems negerą kredingumo reitingą.

Taip yra dėl to, kad gauti paskolą su blogu kreditu yra kur kas sunkiau nei turint gerą kredito istoriją. Ir netgi jei jums bus suteiktas privatus kreditas, greičiausiai jums nepasiseks gauti siekiamos kiekio pinigų.

Continue reading “Pirmas kreditas – paprasčiau gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą”

Lengvi būdai taupyti pinigus ant jūsų kolegijos išsimokslinimo.

ikas. Praleiskite 5 minutes, skaitydamas tai, ir tai išgelbės jus tūkstančiai ant mokyklos ir sutaupys begalinius galvos skausmus.

Pirma finansinė pagalba yra plati trukmė, duota, "kaip jūs finansuojate kolegiją", ir tai krinta į 3 kategorijas Laisvi pinigai, Dėdė Sam, ir Privatūs pinigai. Tikslas maksimizuoja pirmus du, tuo pačiu metu darydamas svarbiausią visų daiktą… Enkite savo kainas! Yra daug praktinių būdų padaryti tai, kuris turės didžiulę reikšmę kiekyje, kurį jūs mokate greiti kreditai už savo laipsnį!. leidžia pradžią su, engdamas kainas todėl, kad, Jei jūs nuimate vieną daiktą iš to aš noriu būti tuo. Lengviausias būdas sumažinti kolegijos kainą sumažina mokymą. Kaip jūs darote tai labai paprasta; gaukite taip daug kreditų būduose be mokėjimo mokymo 4 metų universitete, ir yra keli būdai padaryti tai

Bendruomenės Kolegija – Mokymas yra frakcija to universiteto ir kai kuriose valstybėse tokiose kaip Laisva Kalifornija, ir jūs galite sugebėti gyventi namie
Continue reading “Lengvi būdai taupyti pinigus ant jūsų kolegijos išsimokslinimo.”