Kaip iššluostyti jūsų studentų paskolą ir būti skola, laisva

Atšiauri ekonominė aplinka, kurią šalis šiuo metu patiria daro ją sudėtingesnę naujiems absolventams atsikratyti nuo studentų paskolos skolos. Dabar daugiau negu kada nors, mokomoji paskolos pagalba tampa būtina naujiems ir būsimiems absolventams į išmoką mokomoji greitesnė paskolos skola.

Yra kai kurie patarimai, kad svarstytų jūsų misijoje atsikratyti nuo studentų paskolos skolos:

Biudžetas, biudžetas, biudžetas. Pasodinkite ir padarykite visapusį savo mėnesinių finansų inventorių. Atidalykite 20-30 % į išmokos studento paskolos skolą ar iki 40 %, jei jūs galite leisti sau ją. Jūs turėsite aukoti pagrindines aukas, kad laikytumėtės jūsų biudžeto, bet kai tik jūs automobiliu supirkimas esate laisva skola, tai bus viskas verta to.
Pradėkite mokėti kuo greičiau. Išvenkite atidėti užmokesčius, net jei pasirinkimas yra pasiekiamas. Kuo ilgiau tai ima jums, kad atsikratytų nuo studentų paskolos skolos, tuo daugiau palūkanų jūs turėsite konfiskuotu automobiliu pardavimas užmokėti už ilgame prabėgime.

Pasirinkite geriausią užmokesčio planą. Geriausias ne būtinai turi galvoje teisingą jūsų užmokesčio planą. Atsiminkite, kad, kuo daugiau pinigų jūs mokate dabar, tuo greičiau jūs sugebėsite pašalinti studentą skolina skolą. Pasirinkite užmokesčio planą su maksimaliu kiekiu, už kurį jūs galite leisti sau užmokėti po mėnesio. Yra daug užmokesčio planų išsirinkti iš, užimti daug laiko sprendime ir paprašyti patarimo nuo kompetentingų profesionalų.

Svarstykite paskolos atleidimą. Jei jūs turite paskolas per federalines programas, didelė pagalba, kad atsikratytų nuo skolos turi pasisiūlyti socialinėse programose, kurios yra federacijos principu remtos kaip Taikos Korporacija ar AmeriCorps. Aktyvus dalyvavimas šitose programose gali ištrinti jūsų skolą iš jūsų skolintojo, autoratlankiai ar visiškai ar iš dalies. Kitas pasirinkimas tarnauja kariuomenėje ar pasisiūlyti socialiniame ar bendruomenės darbas ir kitos programos, kurios yra remtos jūsų skolintojo ar jo filialų. Tai ypač naudinga naujiems absolventams, kurie neuždirba didelio kiekio dar.

Studentų skola nėra niekada lengva atsikratyti nuo, bet jei jūs žinosite geriausią pasirinkimą, pasiekiamą jums, jūs sugebėsite pasinaudoti skirtingais būdais padaryti atsiskaitymą su jūsų skola truputį lengviau. Tik nepamirškite turėti daug disciplinos ir savisusivaldymo. Skolos pašalinimas reikalingas daug aukų, bet tai nėra neįmanoma. Yra milijonai kitų žmonių ten, kurie yra toje pačioje padėtyje, kurioje jūs esate. Tik nepamirškite sekti informaciją virš, ir būti atkaklus ir būti drausmingas kai prieita prie jūsų finansų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *