Kas padaryti, jei jūs vėluojate su asmeniniais paskolos užmokesčiais

Asmeninė paskola gali būti labai vertinga jums, bet tai gali būti didžiausia problema, jei jūs atsiliekate ant hostingas tų užmokesčių. Ėmimas veiksmų, kai tik jūs pažįstate jus yra už, yra labai svarbus. Pirmas daiktas, kuris padarytų, turi iš tikrųjų įvertinti jūsų biudžetą. Galima, kad jūs galite gauti pinigus iš savo kito atlyginimo apimti tai ir būti pagaunami? Tai yra opcija dirbti papildomos valandos, kad turėtų daugiau pinigų tam atlyginimui, jei jūsų biudžetas yra jau aptemptas?

Įvertinkite tai, kas jūs galite padaryti, bet neįeinate į skolinimosi procesą daugiau, kad užmokėtumėte tai, ką jūs jau įsiskolinate. Šis apiplėšimas Peter, kad užmokėtų Paul bus einanti žemyn spiralė ir tai sukels jus daug įtampos. Jūs nenorite prarasti miego per negalėjimą užmokėti jūsų asmeninius paskolos užmokesčius

Susisiekite su savo skolintoju, kai tik jūs galite, kad praneštumėte žinią jiems, kokia situacija yra. Nesislėpkite iš jų ar priverskite juos kviesti jus. Vietoj to, būkite atsakingas ir praneškite žinią jiems, kai tik jūs galite, kas tęsia. Tada žr., kokį pasirinkimą jie turi jums. Jei jūs galite padaryti užmokestį savo kita mokesčio data, išleiskite juos žinoti tai. Jie gali išplėsti jūsų mokėjimo terminą daugelyje pavyzdžių, kad jis nepasirodytų kaip vėlai.

Galima, kad jūs galite padaryti pusę užmokesčio retsykiais kita puse su jūsų kitu užmokesčiu? Tai galėjo būti lengvesniu baidares ula būdu jums grįžti greitomis su jūsų asmeniniais paskolos užmokesčiais. Jei tai nėra kažkas, kuris jūs galite padaryti, paklausti skolintojo apie sukūrimą palūkanų tiktai užmokestis. Viskas kurį jūs turite užmokėti yra tuo, ką jūs įsiskolinate su palūkanomis už tą užmokestį ir jokį principą. Jie prismeigs tą papildomą užmokestį ant jūsų paskolos trukmės pabaigoje.

Jei jūs nesugebate užmokėti dėl sumažėjimo per valandas ar jūsų darbo praradimą, yra dori su skolintoju apie tai. Jie gali sugebėti iš naujo finansuoti jūsų asmeninę paskolą, kad jūs turėtumėte žemesnius užmokesčius. Pavyzdžiui, jei jūsų paskola šiuo momentu yra 218$, ir jūs įsiskolinate dar baidares ula 12 mėnesių ant jos, jie gali sugebėti pasiūlyti jums 125$ per mėnesį užmokestį, ir jūs mokate ją 24 mėnesius vietoj to.

Jūs užmokėsite daugiau šio kelio, bet jis gali duoti jums kažkokį palengvėjimą, kol jūsų valandos nepakelia, ar jūs gaunate kitą darbą. Darbas, ką jūs galite, kad sulaikytumėte užmokesčius geroje padėtyje yra labai svarbus. Jūs nenorite rizikuoti savo kreditu būdamas sužalotas punktui, kur tai ketina būti nepaprastai sudėtinga jums gauti asmeninę paskolą ateityje.

Jūs galite sugebėti derėtis taip pat, kai tik jūs įdedate kažkokį papildomą pinigų atvykimą. Pavyzdžiui, jei jūs gaunate mokesčio grąžinimą, jūs galite paprašyti, kad skolintojas išspręstų pranešimą. Jie gali padaryti taip mažiau negu, jūs esate skolingas, jei jūs mokate jiems bendrąją sumą. Pavyzdžiui, jūs galite įsiskolinti 2.850$ su principu ir palūkanomis. Dar jie norės paimti 2.000$ užmokestį, jei jūs užmokėsite visa tai tuojau pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *