Kaip išvengti jūsų asmeninės paskolos paraiškos atmetimo

Šis straipsnis ypač turi reikalo su tyrinėjimu įvairių svarstomų problemų, supančių asmeninės paskolos paraiškos atmetimą. Kai tik paraiška buvo registruota, yra keli foniniai procesai, kurie įvyksta pagrįsti, ant kurio paskolos paraiškai pritaria ar atmesta.

1) CIBIL Rezultatas

Jūsų kreditas cibil ar kredito rezultatas turi būti minimumu 750, kad būtų svarstyti pritarimui. Tai yra priežastis, kodėl kiekvienas asmuo turi nupirkti informacijos kredito pranešimą anksčiau jų paraiškos, todėl, kad, jei jūsų paskola yra atmesta vieną kartą, tai galėtų paimti kurį laiką anksčiau, negu jūs sugebėsite kreiptis dėl paskolos vėl (t.y. po 6 mėnesių minimumo)
2) Dokumentai nesiderina / dokumento gaminimas

Kai žmonės yra beviltiškame pinigų reikalavime, jie yra linkę apakti to, kas yra grėsmės akivaizdoje, kai jie gamina dokumentus tokius kaip mokesčio klaidos, kad turėtų teisę aukštesniam paskolos kiekiui. Matyt, bankai nėra kad lengvi kvailioti su. Momentas dokumentų neatitikimas greitas kreditas yra pastebėtas banko, kur jūs kreipėtės, informacija bus perduotas į kiekvieną kitą banką, ten baigia jūsų galimybę net kreipimas dėl paskolų kitur, likusiai daliai jūsų gyvenimo.

3) Viršykite pilną grąžinimo Ribą

Tai vyksta, kai asmuo kreipiasi dėl paskolos, tačiau jo gebėjimas užmokėti emi yra didelis klausimas. Kiekvienam asmeniui, tiktai tam tikra jo pajamų dalis gali būti išleista į mokėjimą emis tuo metu, kai išlikimas yra reikalingas pragyvenimo išlaidoms. Jei klientas jau moka ar už kreditinę kortelę greiti kreditai ar už paskolą emi, tai bankai yra linkę apžiūrėti tokius atvejus apdairiai.

4) Kliento Profilio Rezultatas kiekvienam pristatytam paskolos portfeliui, palūkanų normos profilis ant įvairių aspektų tokių kaip pajamos, gyvenamasis stabilumas taip pat kaip ankstesni finansiniai įrašai. Kiekvienas bankas siūlo įpjovimą nuo rezultato, kuris turi būti įvykdytas asmens.

5) Net mažiausi detalių klausimo, pavyzdžiui, jei yra trūkumo bendradarbiavimo per patikrinimo procesą (įstaigos patikrinimas, gyvenamosios vietos padėties patikrinimas taip ant), ar kartais detalės, pateiktos klientų nėra 100 % teisingi.

6) Turėjimas jokių paskolų ar kreditinių kortelių taip pat daro skolintojus apdairius, šiuo atveju cibil rezultatas yra paprastai-1 ar 0. Kur-1 rodo, kad jokia kredito istorija apskritai ir 0 nerodo sandorių dar, kad būtų atnaujinta jūsų pranešime.

Dabar, kai jūs pažvelgėte į pirmines priežastis už asmeninio taikomojo paskolos atmetimo, pažiūrėkime į sprendimus ar greičiau geriausius praktikų patarimus, kad padėtumėte pagerinti jūsų pritarimo galimybes:

1) Palaikykite teigiamą kredito įrašą, ar tai yra jūsų paskola ar kreditinės kortelės, garantuokite, kad jūs atsilyginate greitai, kad turėtumėte priimtiną kredito rezultatą. Išvenkite vėlyvų užmokesčių ar kreditinės kortelės sprendimų, kadangi jie yra kai kurios iš bendriausių jūsų paskolos paraiškos priežasčių, kuri bus atmesta.

2) Derama dokumentacija

Teisinga, kad minimalus kanceliarinis darbas yra apimtas kai prieita prie asmeninių paskolų, bet net minimumas turi būti visiškai puikus. Matyt, bankai nėra kad lengvi kvailioti su. Momentas dokumento neatitikimas yra pastebėtas banko, kur jūs kreipėtės, informacija bus perduotas į kiekvieną kitą banką, ten baigia jūsų galimybę net kreipimas dėl paskolų kitur, likusiai daliai jūsų gyvenimo.

3) Niekada neviršykite grąžinimo gebėjimo

Tai yra visada gera mintis nebūti keliu giliai įsiskolinusiame baseine, niekada susižadėti per dideliu skaičiumi paskolų ir paskui baigti tuo, kad negrąžinti jiems. Nors bankai garantuoja, kad jūs liekate FOIR ribos viduje, būdamas proaktyvus ir išmintingas jūsų išlaidų įpročiuose neabejotinai duos jums pranašumą.

4) Garantuokite, kad jūs bendradarbiaujate visiškai visur visame taikomajame paskolos procese, todėl, kad tai esate jūs, kas ketina įgyti ar pralaimėti visa to pabaigoje.

5) Tai yra visada gera mintis palaikyti kreditines korteles, kad turėti kredito istoriją, kad parodytų, besikreipiant dėl paskolų ateityje.

Kreipimas dėl asmeninių paskolų niekada nebuvo lengvesnis, tuo tarpu pritarimo gavimas visada buvo truputį nuobodus. Iki tol, kol jūs darote tai, kas reikalinga jūsų, jūsų paskolą mokės anksčiau, negu jūs žinosite tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *