Kaip užpildyti fafsa, kad gautų federalines studentų paskolas

FAFSA (Laisva Paraiška federalinei Studentų Pagalbai) yra reikalingas įėjimas kelias į milijardus federalinėje studentų pagalboje. Nors jūs galite būti užvaldytas kiekio reikalingos informacijos, jūs turite užpildyti vienas nepriklausomai nuo jūsų finansinės padėties. Pagrindinis ruošimasis ir žinantis, kas laukti gali palengvinti jūsų kelią studento paskola ir net padėti jums laimėti didesnį apdovanojimą.

FAFSA Pagrindai

Yra FAFSA kažkas, kuris jūs žinote, kad jūs turite padaryti, bet atidėliojote pradėjimą? Keli pagrindiniai faktai turi priversti jus pasimokyti daugiau ir pradėti:
Jūsų paraiškos pateikimas kaip galima anksčiau iš tikrųjų gali turėti reikšmę jūsų apdovanojimo kiekyje. Šiuo atveju laikas iš tikrųjų yra pinigai, prašom padaryti įsipareigojimą, kuris bus paruoštas, ir prašom paskolos padaryti tai dabar.

Yra 130 klausimų ant paraiškos, ir daugelis jų yra finansiniai. Geros žinios? Jie nėra paslaptis. Žinojimas, kas reikalinga padarys tai lengviau jums paruošti ir užbaigti šią formą.

Truputis paprastų klaidų gali priversti jūsų paraišką būti grąžintas, tuo būdu užlaikydamos apdirbimą ir galbūt poveikį, kiek pinigų jūs galėtumėte gauti Studentų Pagalboje. Įspėtas yra forearmed – žengia paprastuose žingsniuose, nubrėžtuose bendrais bruožais apačioje, kad pasimokytų pirmas kreditas nemokamai daugiau ir išvengtų brangių klaidų.

Būkite Paruoštas

Daug FAFSA klausimų bus lengvi atsakyti: vardas, adresas, Socialinės apsaugos Skaičius, šeimos informacija. Ypatingi nurodymai tikrai prisitaiko skyrybų atveju ir vedė antrą kartą tėvus, prašom nemanyti, kad jūs žinote atsakymus į visus foninius klausimus, kurie prieis. Supraskite klausimus ir rinkite būtinus duomenis anksčiau, negu jūs pradėsite.

Svarbiausias daiktas kurį jūs galite turėti po ranka, kai jūs sodinate, kad užbaigtumėte jūsų FAFSA yra jūsų pajamų deklaracija nuo tinkamų metų. Jums labiausiai tikėtina taip pat reikės jūsų tėvų sugrįžimų ir, jei jūs gyvensite su stepparent, jų be to. Finansinė informacija, reikalinga ant šios paraiškos, yra didelė, ir jūs įklimpsite skubiai, jei jūs turite persekioti po kiekvienos informacijos, kaip jūs einate. IRS formų turėjimas gali priversti viską eiti ganėtinai sklandžiai. Paraiška net aprūpina specifinius 1040 linijos skaičių, kurie prisitaiko prie informacijos, reikalingos, tokiu būdu jūs žinosite tiksliai, kur nueiti, kad surastumėte tai ant pajamų deklaracijos.

Paskui, paruoškite sąrašą mokyklų, į kurias jūs kreipiatės ir kurios turi gauti jūsų informaciją. Būkite paruoštas aprūpinti kodą kiekvieną mokyklą greta jūsų apgyvendinimo planų.

Tinkle ar Popieriuje?

Tuo metu, kai jūs galite užpildyti dokumentinę kopiją yra svarbių pranašumų formos užbaigimo tinkle. Yra taip pat kai kurie patarimai, kad žinotų garantuoti, kad jūsų paraiška nepasiekia, sugrįžo, užlaikydamas jūsų apdirbimą.

Duokite sau pakankamą laiką, studijuokite viską, kuris jūs galite anksčiau, negu jūs pradėsite, ir jūs būsite geras nueiti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *