Paskola internetu

Nepaisant ilgų žiaurių prognozių apie Jungtinės Karalystės nekilnojamojo turto rinkos valstybę, svarbiausia gyvenamoji rinka Londone tęsia pasirodyti nepaprastai elastinga. Naujas stotas paskola internetu rodo, kad vidutinė vertė svarbiausių namų Londone pasiekė rekordinį lygį rugsėjį ir kad vertės yra dabar net aukštesnės negu girgždesio viršūnė prieš kreditą 2008.

Paskola internetuPagrindinis Londono paskolos brokeris taip pat praneša, kad reikalavimas didelį paskolos patarimą aukštam tinklui, vertam klientai, yra taip pat stiprus. Tęskite skaityti, kad pasimokytumėte daugiau apie puikią svarbiausios Londono nekilnojamojo turto rinkos perspektyvą.
Svarbiausias turto verčių pasiekiamumo rekordinis greiti kreditai lygis rugsėjį Pagal paskutinę informaciją nuo turto atstovo Knight Frank, svarbiausios turto vertės Londone pasiekė naują aukštai rugsėjį. Grupės Svarbiausias Centrinis Londono Indeksas surado, kad svarbiausios turto vertės vidutiniškai prilygo £3,5 milijonams 2012 m. rugsėjo, daugiau kaip 0.7 procentai nuo rugpjūčio skaičių. Tai yra palyginti su ankstesniu aukštai £3 milijonų, pamatytų dienas 2008 m. kovo prieš nuosmukį.

Svarbiausios turto vertės buvo pakeltos padidinto reikalavimo nuo užsienyje. Riterio vadovas paskola internetu Frank gyvenamojo tyrinėjimo Liam Bailey sako: "Londono nemokamas kreditas rinkos atlikimas tęsia būti padėtas užsienio paskola internetu pirkėjų, kurie paaiškina daugiau kaip 50 procentų pirkėjų £2 milijonuose plius rinka."

Pranešimas surado, kad stipriausios rinkos Londone buvo esančios aplink Haid parką. Rajonai apimdami Knightsbridge, Haid parką ir Marylebone pamatė metinį daugiau kaip 14 procentų vystymąsi.

Paskolos Strategija praneša, kad ‘kainos vystymasis buvo stipriausias sub £2 milijonų skliauste, kur vertės padidėjo 11.6 procentų metiniu pagrindu.’ Komercinės apimtys sub £2 milijonų svarbiausiame paskola internetu sektoriuje pakilo beveik ketvirčiu (23 procentai) po trijų mėnesių į rugsėjį palyginti su per tą patį periodą 2011.

Su padidintu reikalavimu svarbiausią turtą atvyksta aukštų vertės paskolos finansų reikalingumas. Tęskite skaityti, kad pasimokytumėte daugiau apie tai, kaip pagrindinis Londono paskolos patarėjas aprūpina užsakytą paslaugą klientams, ieškantiems milijono svarų paskolos.

Londono paskolos brokeris, besispecializuojantis didelėje paskoloje, turi reikalo, Jei jūs esate užsienio klientas, perkantis svarbiausią turtą Londone, ar jūs esate didelės paskolos Jungtinės Karalystės gyventojo ieškojimas, prie ko jūs priartėtumėte? Praeityje tai galbūt buvo jūsų bankas ar jūsų egzistuojantis skolintojas, bet su paskolos rinka, pakeista pernelyg po praėjusių penkerių metų, šitas pasirinkimas galbūt nėra atidarytas jums.

Dabar, pagrindinis Londono paskolos brokeris siūlo puikią paslaugą svarbiausiems Londono turto pirkėjams. Enness Privatūs Klientai specializuojasi paskolose daugiau kaip 500.000£ ir turi prieigą prie plataus netradicinių skolintojų diapazono.

Islay Robinson, Londono paskolos patarėjo vadovas, pasakė: "Daugiau kaip praėjusius penkerius metus mes vystėmės, santykiai su daugybe skolintojų pasiruošė sutarti aukštus grynus vertės finansus dėl klientų, perkančių svarbiausią Londono turtą.

" Ar jūs bazuojatės Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje, ar jūs norite savo paskolos sterlinge ar kitoje valiutoje ir bet koks nuosavybės struktūros, kurios jums reikia, mes turime prieigą prie skolintojų, kurie gali padėti.

"Svarbiausi Londono turto pirkėjai yra mūsų pagrindinis verslas ir nauda iš mūsų ekspertizės ir patirties dideliame paskolos sektoriuje. Ar klientas bazuojasi Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje, norėkite paskolos sterlinge ar kitoje valiutoje ir bet koks nuosavybės struktūros, kurios jiems reikia, mes turime prieigą prie skolintojų, kurie gali padėti."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *