Keliantys nerimą faktai apie tabako gaminius

Įvairūs tabako gaminiaiKiekvieną dieną atrodo, kad yra naujas patikrinimas ar kitas naujas tyrinėjimas, atliktas, kad įspėtų žmones dėl baisių detalių apie rūkymą. Kiekvienas einamasis dalykas analizės ar studijavimo, ten atrodo yra viena bendra tiesa – rūkymo pasekmės yra gąsdinančios!

Įsivaizduokite tabako gaminiai, kad kasmet, užmuštas truputį mažiau kaip 50 procentų kiekvieno, kuris gyvena pagal Rod Ailandą. Cigaretės rūkymas sunaikina beveik 500 000 vyrų ir moterų kasmet, ar minimaliai mažiau kaip Rod Ailando populus pusę! Ištirti daugiau gylio, kuris reiškia, kad viena penkta visų mirčių Jungtinėse Valstijose gali būti priskirta rūkymui. Nusiminusi tikrovė apie rūkymą yra tokia, kad tai yra ypatingas didžioji dalis išvengiamos priežasties ankstyvos mirties Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Daug moterų yra iš tikrųjų labai susirūpinusios krūties vėžiu ir atremia šią galimą problemą su metiniais testais, kurių rezultatai jie laikosi apdairiai. Nepaisant to nuo 1960 iki 1990 mirtys nuo plaučio vėžio tarp moterų užaugo prie daugiau kaip 400 procentų, nepaprastos 1980-ųjų vidurio mirtys, sukeltos krūties vėžio.

Siedamasi su jūsų respiracinės sistemos sveikata, cigaretės rūkymo realybė yra nėra tiesą sakant jokios dalies viso kūno, kuris yra saugūs Vyrai, kurie rūko, tabako gaminiai plečia savo tikimybę mirties nuo plaučio vėžio prie 22 sulenkimų ir nuo bronchito ir emfizemos iki beveik 10 kartų. Moterys, kurios rūko cigaretes plečia savo pavojų mirties nuo plaučio vėžio prie beveik 12 sulenkimų ir pavojų mirti nuo bronchito ir emfizemos prie daugiau negu 10 sulenkimų.

Daug papildomų gąsdinančių faktų apie cigaretės rūkymą yra, kad rūkymas trigubina pavojų mirties nuo širdies ligos, paveikiančios abu vyrus ir moteris vidutiniu amžiumi. Galvokite apie tai, pavojus yra patrigubintas! Papildomai, cigarečių rūkymas sudaužo kiekvieną dalį jūsų kūno, nuo burnos ir gerklės į kaulus, net jūsų kraują, ir jūsų maisto virškinimą.

Galbūt liūdniausia realybė apie cigarečių rūkymą yra ta, kurie paveikia pasyvius rūkalius, ar tuos, kas nerūko savęs, bet tai statoma jam nuo kitų žmonių. Kasmet, įkvėpdamas panaudotus dūmus ar aplinkos tabako gaminiai, parduodami prekybos miestelyje “URMAS”.

Jei jūs esate kažkas, kas rūko, yra pats laikas, kad jūs išeitumėte. Tikrai jūs galite suprasti, kad nėra jokių konstruktyvių žinių apie cigaretės rūkymą, nieką vertingo ar sanitarinio apie tai. Jūs galite galbūt būti familar su problemomis, kurias jis sukelia jums ir žmonėms, su kuriais jūs leidžiate laiką. Kai tik jūs gaunate informaciją apie tabako gaminius prekybos miestelyje “URMAS”.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/maisto-prekes/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *