Gavimas sallie mae, kad nuleistų jūsų privačią paskolos palūkanų normą

Jei jūs panėšėjate į mane, jūs turėjote kai kuriuos apviliančius pokalbius telefonu su savo privačiu paskolos skolintoju, kai jūs pabandėte gauti tam tikrą pagalbą, darančią jūsų užmokestį. Laimei, jei jūs žinote tiksliai, kas kalbėti su ir tiksliai kas paklausti, jūs galite gauti Sallie Mae (ir kiti privatūs skolintojai) nuleisti jūsų mėnesinius užmokesčius ir jūsų palūkanų normą.

Aš suklupau ant šio metodo, padėdamas kitam paskolos gavėjui, kurio privati paskola buvo nusikaltusioje studento paskola padėtyje. Sallie Mae skambino kasdien ir šis paskolos gavėjas, leidžia, vadina jį Fred, negalėjo leisti sau jo užmokesčių. Kai aš kviečiau Sallie Mae Fred vardu, aš buvau perleistas nedelsiant jų kolekcijų skyriui. Aš skubiai sužinojau, kad jie yra žmonės, su kuriais jūs norite kalbėti, kad gautumėte tikrą pagalbą
Jie turi tolimas daugiau valdžios padėti negu tipiškas klientų aptarnavimo asmuo.

Fred praleido mėnesių vertę užmokesčių ir turėjo nugarą skolingas tūkstančių balansas. Aš paaiškinau, kad nebuvo jokio būdo Fred padaryti šį užmokestį bet kuriuo metu netrukus. Sallie Mae kolekcijų asmuo sugebėjo padaryti du daiktus Fred. Pirma, jie nuleido jo palūkanų normą nuo beveik 15 % į 3 %. Antra, kad atkreiptume į didelę nepadarytą balanso svarstomą problemą dėmesį, mes sutikome, kad, jei Fred padarė 6 mėnesinius kaip gauti paskola užmokesčius naujame žemame kurse, jo nugara skolingas kiekis būtų nustatytas prie nulio, ir jie informuos visus pagrindinius kredito biurus, kad Fred buvo einamasis.

Suprasdamas, kad šis naujas susitarimas tik išgelbėdavo Fred šimtai dolerių šiais metais vienišų, aš tęsiau užduoti visus klausimus, aš galėjau, kad sužinočiau, kad viskas ten greita paskola internetu turėjo žinoti apie šią programą. Ji informavo mane, kad tai pavadino "normos sumažėjimo planu." Registracija bazavosi ant pajamų lygmens, jūs turite atnaujinti kasmet, kad liktumėte programoje ir kad tiktai kolekcijų žmonės galėjo užsirašyti į jus. Ji taip pat pasakė man, kad ji tiktai turėjo valdžią nueiti taip žemai kaip 3 %, bet kad jos tiesioginis prižiūrėtojas galėjo nueiti žemiau jeigu būtina.

Ant visos šios informacijos studijavimo aš kviečiau Sallie Mae, kad pamatyčiau, jei aš galėčiau nuleisti palūkanų normą mano paskoloje, kuri nebuvo nusikaltusi. Aš kalbėjau su klientų aptarnavimo atstovu, kas pasakė man, kad viskas, į kurį ji galėjo buvo žemiau mano palūkanų norma prie 25 %, jei aš pasirašiau automatinį banko atitraukimą. Ji taip pat pasakė, kad ji priims užmokesčius palūkanų tiktai mano einamuosiuose 13 %. Tai buvo tuo, ką man pasakė anksčiau, ir tai iš tikrųjų nėra naudinga reikšmingo įlenkimo studentų paskolos skoloje sukūrime.

Tada aš paklausiau jos apie "normos sumažėjimo planą." Ji pasakė, kad ji negalėjo padaryti to ir kad aš turėsiu kalbėti su kolekcijų žmonėmis. Aš paaiškinau kolekcijoms, kad, nors mano užmokestis buvo einamasis, pagal jo einamąją normą aš bijojau, kad aš tapsiu nusikaltęs. Aš pasakiau, kad aš norėjau įsirašyti "normos sumažėjimo programoje" ir būti proaktyvus, kad išvengčiau nusikalstamumo. Jie priėmė šį logišką išaiškinimą ir tęsė pradėti mano registraciją programoje. Galų gale, aš buvau nesėkmingas todėl, kad aš turėjau pasirašantįjį kartu su kitais toje paskoloje, kuris viršijo pajamų lygmenį dalyvauti. Tačiau, po šiuo patarimu su kitais pasidalinimo, aš galiu patvirtinti, kad, net jei jūs esate einamasis savo paskoloje, naudodamas šį metodą, kadangi aš padariau, jūs galite gauti savo užmokestį, ir palūkanų norma nusileido.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *