Kokybiški plaukų aksesuarai ir rinkos tendencijos

Plaukų lankai

Plauku aksesuaraiŠviežias lankelis – puikus būdas suteikti plaukams tekstūros, nesvarbu, ar ketinate šukuoseną sušukuoti atgal, ar susirišti į kuodą. Lankelių dydžiai labai įvairūs, todėl galite pasirinkti tokį lankelį, kuris geriausiai tiks jūsų šukuosenai, nors visada galite didesnį lankelį derinti su mažesniu plaukų segtuku arba atvirkščiai. Tai puikus būdas įprastai šukuosenai suteikti savo asmeninį akcentą. Jei dėvite kostiumą, būtinai naudokite mažesnį lankelį, nes dideli lankai gali būti šiek tiek per ryškūs. Kita vertus, jei dėvite šiek tiek kasdieniškesnę aprangą, didesnis lankas yra puikus būdas suteikti šukuosenai puošnumo. Tik nepamirškite, kad pabrėžti plaukus yra puikus būdas parodyti savo asmeninį stilių, net jei dėvite kostiumą. Plauku aksesuarai ir specialistės patarimai.

Juostos ir gumelės

Juostos ir gumytės – puikūs aksesuarai vyrui, kuris nori pabrėžti savo šukuoseną, bet nežino, ką daryti. Jos paprastai gaminamos iš audinio, todėl yra ne tik nešiojamos, bet ir stilingos. Jomis galite pinti plaukus, susukti juos arba tiesiog naudoti kaip galvos apdangalą. Vienas iš puikių juostų ir gumyčių privalumų yra tas, kad yra begalė būdų, kaip jas naudoti šukuosenai formuoti! Galite naudoti vieną iš jų kaip galvos juostą, pinti su ja plaukus arba net susukti plaukus ir naudoti ją kaip uodegos laikiklį.

Plaukų priauginimas

Plaukų priauginimas skirtas ne tik moterims, juos gali nešioti ir vyrai! Kai norite plaukams suteikti ilgio ar apimties, bet neturite laiko juos natūraliai užsiauginti, priauginti plaukai yra puiki išeitis. Jų būna įvairių spalvų, tekstūrų ir ilgių, todėl galite rasti tokių priauginamų plaukų, kurie puikiai derės su jūsų plaukais. Priauginimus galite užsidėti patys namuose arba užsisakyti juos salone – priklausomai nuo to, kas jums labiausiai tinka. Priaugindami plaukus įsitikinkite, kad pasirenkate spalvą, kuri puikiai derėtų su jūsų natūralia plaukų spalva. Jei pasirinksite per daug skirtingą spalvą nuo natūralių plaukų, bus akivaizdu, kad turite priaugintus plaukus, ir atrodysite negražiai.

Uodegos laikikliai

Uodegos laikikliai yra elegantiškas ir paprastas būdas laikyti plaukus atokiau nuo veido. Jų būna įvairiausių formų ir pavidalų, paprastai jie gaminami iš šilko arba lino. Jei dėvite kaklaraištį ar peteliškę, uodegos laikiklis gali būti puikus akcentas. Tačiau jei kaklaraiščio nedėvite, yra daugybė kitų būdų, kaip įtraukti uodegos laikiklį į savo stilių. Jį galite susirišti aplink riešą, pritvirtinti prie diržo kilpos arba net naudoti kaip šali, jei dėvite marškinius ilgomis rankovėmis. Tiesiog atminkite, kad visada geriau būti šiek tiek per daug apsirengusiam nei nepakankamai apsirengusiam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *