Kolegija: padidėjančios kainos, studentų skola, ir išmintingi biudžetu pasirinkimai

Ne tiktai daro studentų paskolos ir jų lydinti skola tęsia daryti žinias, toks skolinimas tapo stambiuoju kapitalu federalinei vyriausybei. Iš tikrųjų, federalinės studentų paskolos beveik padvigubėjo nuo 2007, taigi galų gale JAV Išsimokslinimo Skyrius suprato naudą daugiau kaip $42,5 milijardų per praėjusius fiskalinius metus. Plius, turėjo Obama ir Kongresą ne laikinai nuleistos studentų paskolos palūkanų normos šią vasarą, tas skaičius apytiksliai $8 milijardais aukščiau, tokiu būdu išstums 2011 didžiulį $47,9 milijardų laimikį.

Kitas rezultatas: Studentų ilgalaikiai kreditai internetu paskolos skola dabar stovi apytiksliai 1,2$ trilijone. "Tai", sako Federalinės Rezervų Sistemos pirmininkas Ben Bernanke, "yra našta, kuri paveikia, pavyzdžiui, jaunimo gebėjimą nupirkti pirmus namus, paveikdama kitus pirkimo sprendimus, kuriuos jie galėtų priimti, paveikdami aišku jų visaapimančią finansinę sąlygą
quot;

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo tarpu, Belvju universiteto studijavimas, "Paieška Įperkamų Alternatyvų: Augančios Kainos ir Masinė Studentų Paskolos Skola Padėta Kolegija Neprieinamas Daugeliui," surado kad:

68 % amerikiečių mano, kad laipsnio programos šiuo metu kainuoja daugiau, negu jie yra verta.

36 % pasakė, kad laipsnio kainos pakilo neproporcingai į jo vertę po praėjusių 5 metų.

76 % pasakė, kad affordability bus svarbus jiems, jei jie turėtų persekioti laipsnį.

37 % pasakė, kad affordability labiausiai tikėtina privers juos uždirbti laipsnį po kitų paskola bedarbiams penkerių metų.

Tik 40 % pasakė, kad daugiau išsimokslinimo gavimas yra vertas imti ant daugiau skolos.

55 % pasakė, kad jie tiktai persekios laipsnį, jei tai nepadėtų jų į skolą.

Apie tokius rezultatus, Belvju prezidentą, Daktarą. Mary Hawkins, sako, "visų amžių Studentai supranta vertę uždirbti laipsnį, bet daug studentų negali užmokėti daugiau negu būtinas, kad uždirbtų šituos laipsnius. Jei kolegijos ir universitetai padarys savo programas finansiškiau prieinamas, tai duos daugiau suaugusių galimybę studijuoti įgūdžius, būtinus, kad užpildytų aukštą technologiją, ateities vidurinės mokyklos darbo vietas."

Taip tik, kiek kolegija kainuoja dabar? Pagal Kolegijos Valdybos "Tendencijas Kolegijos Įkainojime," vidutiniškai:

Viešose kolegijose, mokymas valstybėje ir mokesčiai pakilo 2.9 % į 8.893$.

Viešose greiti kreditai kolegijose, mokymas iš valstybės ir mokesčiai pakilo 3/1 % į 22.203$.

Privačiose kolegijose, mokymas ir mokesčiai pakilo 3.8 % į 30.094$.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tada yra kambarys ir valdyba, kad užmokėtų už, taip pat kaip knygos ir mokyklinis aprūpinimas. Įvertinama, kad pastarieji vieniši prisideda iki apytiksliai 1.200$ viešose kolegijose ir 1.244$ privačiose mokyklose.

Kitaip tariant, mes kalbame dideli doleriai čia, ir kainos tęsia kilti. Vis dėlto, kolegija ir skola turi ne būtinai nueiti ranka rankos. Rinktiniai reikalai ir sandėriai yra ten, ypač kai prieita prie mokymo valstybėje. Paviešinimas, ne privatus turi daug prasmės, taip pat.

Pažiūrėkite, pavyzdžiui, šituose trijuose Pensilvanijos universitetuose ir jų 2013-14 mokymo kainų:

Bloomsburg universitetas: 6.622$ (valstybėje); 16.556$ (iš valstybės)

Penn valstybės universitetas: 16.992$ (valstybėje); 29.556$ (iš valstybės)

Pensilvanijos universitetas: 40.594$

Jūs gaunate paveikslą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *