Dantų implantai

Dantys – nors ir maži, bet nepaprastai svarbūs žmogaus padėjėjai. Dėl jų kiekvieną dieną galima valgyti, bendrauti, šypsotis. Visgi kartais atsitinka arba būna taip, jog dantys yra ne žmogaus pasididžiavimo objektas, o drovumo priežastis. Kartais šie burnos organai turi įgimtų ar įgytų trūkumų, pasitaiko ir išmušimo atvejų. Taigi, ką belieka daryti asmeniui, kuris negali džiaugtis kerinčia šypsena, nedrįsta nors kiek išsižioti, jog neįbaugintų aplinkinių ir turi atidžiai žiūrėti, ką valgo, kad nepakenktų likusiems sveikiems dantims?

Tegul toks žmogus džiaugiasi dėl to, jog gyvena neįtikėtino įvairių sričių tobulėjimo amžiuje, kuriame vis didesnę svarbą įgauna dantų implantai – dantų atstatymo priemonė ir rimtas konkurentas dantų protezavimui.

Dantų implantavimas – itin pažangus gydymo būdas. Beveik 100 procentų implantų prigyja ir suteikia žmonėms džiaugsmą bei pasitikėjimą. Tai įvyksta, jei chirurginė operacija atlikta kokybiškai, o vėliau implantais kruopščiai rūpinasi.
Kaip prižiūrėti dantų implantus? Visą laiką privalu valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius (jokio skirtumo, ar yra dantų implantai, ar ne). Jei yra naudojami dantų implantai, dantų gydytojas gali sudaryti konkrečiam pacientui skirtą dantų implantų priežiūros programą.

Pacientui bus pasakyta, kokį dantų šepetėlį naudoti, jeigu yra dantų implantai. Galima rinktis iš poros – elektrinio ir paprasto. Be to, bus pasakyta ir naudingiausia valymo technika.

Dantų implantai yra apsaugomi nuo akmenų kaupimosi aplink juos ir natūralius dantis, jei paciento burna skalaujama. Patį tinkamiausią skalavimo skystį taip pat rekomenduos specialistas. Tarpdančiams naudojamas dantų siūlas. Jų būna kelių tipų, tad ir čia pacientui padeda specialistas. Kai naudojami dantų implantai, svarbu nenaudoti pastų, kurių sudėtyje yra abrazyvinių dalelių.

Continue reading “Dantų implantai”