Kur manyti, kad konsolidacijos programos padeda atsiskaityti su studentu, skolina

Žinojimas tiksliai, kur pradėti ieškoti konsolidacijos programų, kurios padeda jums gauti rankeną jūsų kolegijos studento paskolose yra pirmas žingsnis į gavimą skolos, laisvos nuo jūsų išsimokslinimo paskolų. Yra dvi pagrindinės programos, kurias federalinė vyriausybė daro prieinamu studentų paskolos paskolos gavėjams, kad sukombinuotų skolas ir nuleistų mėnesinį atmokėjimą. Ir, naujas nesenas pakėlimas į šitas federalines studentų paskolos konsolidacijos programas daro juos patraukliu pasirinkimu.

Konsolidacijos pašalpa yra svarbi. Tiktai vienas skolintojas ir vienas mėnesinis užmokestis. Užmokesčiai, padaryti elektroninių užmokesčių, laiko jūsų kredito reitingą senovinį, net neduodami jūsų opcija praleisti sąskaitą. Naujas asmeninis kalendorius Pajamų Kontingento Atmokėjimas (ICR), planai turi pasirinkimą, kuris galėjo padėti atleisti jūsų paskolą po apibrėžto periodo daryti savalaikius užmokesčius

Konsolidacijos programos, pasiekiamos nuo federalinės vyriausybės, apima:

TIESIOGINĖS PASKOLOS – Tiesioginė JAV Išsimokslinimo Skyriaus konsolidacija. Paskolos gavėjai daro užmokesčius tiesiogiai skyriui. Dauguma palankių terminų.

FFEL PASKOLOS – federalinė Šeimos Išsimokslinimo Paskola (FFEL) programa. Tuo metu, kai FFEL rezultatas yra subsidijuotas ir palaikytas JAV vyriausybės, jie yra iš tikrųjų padaryti privačių skolintojų, tokių kaip jūsų bankas ar jūsų kredito sąjunga. Todėl, jūsų FFEL konsolidacija paskolos yra grąžinta tiesiogiai privačiam skolintojui, kuris sukūrė jūsų kanceliarinį darbą, jei tas skolintojas neperpardavė pastabos. Tuo atveju, jūs darote savo užmokesčius naujam valstybės vientisumui.

Tiesioginės ar FFEL konsolidacijos paskolos gavimas priklauso, ant kurio pasirinkimo jūs iš pradžių išėmėte, kad lankytumėte kolegiją.

Kiekvienu atveju, atmokėjimas (lyginantis bendrąją sumą jūs pasiskolinote, palūkanų norma pagal pastabas, ir kitos ypatybės, neįrašytos į sąrašą čia, kad jūs jau susitarėte dėl), bus beveik tikrai suformuotas panašiame būde.

Bendri Reikalavimai: Kitos federalinės kolegijos paskolos turi teisę konsolidacijai:

Subsidijuotas ir nesubsidijuotas Tiesioginis ir federalinis Šeimos Išsimokslinimas (FFEL) Stafford Loans

Tiesioginis ir FFEL PLIUS Paskolos (aka "tėvas paskolina"),

Federalinės Perkins Paskolos zidiniu kapsules

Federalinės Žindomos Paskolos, ir

Sveikos gyvensenos mokymo Pagalbos Paskolos.

Tačiau, jūs turite turėti galvoje, kad privačios mokomosios paskolos neturi teisę šiuo laiku.

Studentų paskolos paskolos gavėjas gali gauti FFEL konsolidaciją per bet kurį iš šitų trijų skirtingų laiko tarpų:

1. Per jūsų grakštumo periodą po užbaigimo kolegijos 2. Tuo laiku jūs esate atmokėjimo fazėje, ar 3. Per bet kokius kvalifikavimo periodus, kai jums suteikė atidėliojimą ar pakantumą.

Todėl, kadangi jūs galite pamatyti, yra visada galimybės gauti palengvėjimą nuo pakylančių sąskaitų.

Pritaikyti jus turi susisiekti su konsolidacijos skyriumi dalyvavimo FFEL skolintojas paraiškai ar daugiau informacijos.

Studentams zidiniai krosneles vis dar mokykloje, kelias egzistuoja, kurį jie jūs vis dar vertinsite tiesioginėms konsolidacijos paskoloms.

Bet saugokitės to, jei jūs neįvykdėte įsipareigojimų savo studentų paskoloje, yra daug labai specifinių reikalavimų, kuriuos jūs turite atitikti anksčiau, negu jūs galėsite gauti juos konsoliduotas į labiau valdomą sumą. Tai yra, kodėl kritiškai svarbu, kad jūs vengiate finansinių įsipareigojimų nevykdymo.

Palūkanų norma jūs užbaigiate mokėjimą prie konsolidavimo gali lengvai būti surasta su šiuo internetiniu kalkuliatoriumi

Maksimalus konsolidacijos ilgis yra 30 metų. Jūs galite padaryti mėnesinius ar ketvirtinius užmokesčius. Ir nėra jokių mokesčių ar ankstyvo išankstinio apmokėjimo nubaudimo.

Kad prisitaikytumėte, paskambinkite 1-800-557-7392. (TTY vartotojai klausymuisi susilpnino telefono numerį: 1-800-557-7395)

Ar, jūs galite kreiptis ne lieknejimo tabletes mokamai internete:

Naujos taisyklės, paskelbtos federalinėms studentų paskolos konsolidacijos programoms dabar, siūlo jums kai kurias iš geriausių opcijų atsikratyti nuo studentų paskolos rūpesčių ir manyti, kad geresni terminai atsiskaito su studentų paskolomis.

Prieigos prie šitų kritiškų konsolidacijos programų įgijimas turi būti jūsų pirmu sustojimu, kadangi jūs bandote tapti laisvas nuo paskolų, jūs išėmėte, kad lankytumėte kolegiją. Kiti padarė tai ir jūs – taip pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *