Federalinė studentų paskolos ryklio sistema: kaip milijardai mokesčių mokėtojo dolerių yra teisiškai

Kadangi aš sėdžiu, valdydamas mano paštą mano dirbančiame visą darbo laiką saugumo darbe, aš klausiau patenkintai 2012 m. gegužės 2-ąją "Pakrantė Judėti iš inercijos." Ant renginio buvo vyras, pavadintas Alan Collinge, StudentLoanJustice.org įkūrėju. Alan yra atsidavęs politinis aktyvistas, dirbantis stropiai, kad skleistų supratimą ir įtikintų kongresą taisyti nutrauktą federalinę studentų paskolos sistemą. Tuo greita paskola metu, kai ant oro jis atskleidė metodą apgaulingų praktikų, kurias skolintojai aktyviai persekioja, kad pamuštų jų pinigines piktinančia nauda tuo metu, kai paskolos gavėjai pasirodo apkrautas nepadarytais balansais totalling trys kartai ar daugiau originalaus įsiskolinto kiekio. Skirtingai nuo tradicinio vartotojo skolos bankai nori, kad paskolos gavėjai neįvykdytų įsipareigojimų
Continue reading “Federalinė studentų paskolos ryklio sistema: kaip milijardai mokesčių mokėtojo dolerių yra teisiškai”

Domenai

Šiandienai internete yra naudojama net 200’000 tinklalapių su lietuviškais ”pavadinimais” ir net beveik 1’000’000’000 sukurtų internetinių tinklalapių visoje žemėje. Tai reiškia, kad net kas 6 pilietis pasaulyje turi po puslapį. Tiesa, šį kartą nagrinėsime ne puslapius, o tuos jų vardus – aiškinsimės kas tai yra, ir kaip juos gauti. Ypatingai nagrinėsime vieną, labai keistą būdą ”išlošti ypatingai gerą puslapio pavadinimą.

domenaiTaigi svetainės pavadinimas yra tai domenas. Dėl domenų, tinklapius galime lankyti adresais “www.manopuslapis.lt”, o ne lankyti tam tikrą internetinę svetainę rašant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Nesunku suvokti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimą – net jei kasdien naršote tik 5-iuose saituose, įsiminti visų jų IP adresus tikrai būtų ypatingai sunku.

Continue reading “Domenai”

Taip jūs galite pasprukti iš studento paskolos skolos.

Buvimas neįsiskolinęs gali atrodyti kaip neįmanoma svajonė, bet su teisinga informacija ir veiksmo planu, jūs galite pašalinti studentą, skolina skolą ir gyvena gyvenimą būdas, jūs visada svajodavote.

Sukurkite Įsiskolinusį Vadybos Planą

Tai paims daug disciplinos ir budrumo Tavim dėtas, bet tai padės jums užtrukti viršūnė jūsų finansinės greiti kreditai padėties ir į išmokos studento paskolas laiku.

Jūs turėsite įrašyti visus savo įeinančius ir išvykstančius finansinius sandorius į sąrašą žemyn į paskutinį centą. Tai yra savipagalbos pasirinkimas, kuris dirbo daugelyje žmonių, kurie susiduria su pakylančia skola. Apžvelkite savo sandorius kasdieniniu, savaitiniu ir mėnesiniu pagrindu ir pamatykite, kur jūs galite sumažinti ant išlaidų ir pridėti kad kiekis prie išmokos jūsų studentų paskolos skola
Continue reading “Taip jūs galite pasprukti iš studento paskolos skolos.”

Kaip atsiskaityti su studentu paskolina skubiai.

Jei jūs norite žinoti, jei yra būdų atsiskaityti su studentų paskolomis skubiai, žinoti, kad jūs nesate vienišas. Kuriam jie siūlo tuo laiku, studentų paskolos gali būti didele pagalba mokėjime už jūsų išsimokslinimo kainą. Tačiau, daug asmenų tampa susinervinę, kai šitos paskolos tampa skolingos.

Jei pasirodė, jūsų paskola buvo per apsunkinanti jums, kad apsimokėtų skubiai, yra daugoka būdai, kuriais jūs galite pabandyti padaryti tai. Yra kai kurių iš kelių jūsų apsvarstymui, kurie yra pasiekiami jums.

Vienas iš geriausių būdų atsiskaityti su studentų paskolomis skubiai tiktai priima paskolas su trumpesniais atmokėjimo terminais. Aišku, jūs neturite niekada sutikti dėl mėnesinio užmokesčio, kreditai kad jūs negalite leisti sau. Tačiau, jei jūs galite sumažinti kai kuriuose rajonuose, ir daryti maksimalų užmokestį kas mėnesį, paskolos terminai bus patenkinti daug greičiau, negu turėjo jus, priėmė ilgalaikę paskolą
Continue reading “Kaip atsiskaityti su studentu paskolina skubiai.”