Lengvi būdai taupyti pinigus ant jūsų kolegijos išsimokslinimo.

ikas. Praleiskite 5 minutes, skaitydamas tai, ir tai išgelbės jus tūkstančiai ant mokyklos ir sutaupys begalinius galvos skausmus.

Pirma finansinė pagalba yra plati trukmė, duota, "kaip jūs finansuojate kolegiją", ir tai krinta į 3 kategorijas Laisvi pinigai, Dėdė Sam, ir Privatūs pinigai. Tikslas maksimizuoja pirmus du, tuo pačiu metu darydamas svarbiausią visų daiktą… Enkite savo kainas! Yra daug praktinių būdų padaryti tai, kuris turės didžiulę reikšmę kiekyje, kurį jūs mokate greiti kreditai už savo laipsnį!. leidžia pradžią su, engdamas kainas todėl, kad, Jei jūs nuimate vieną daiktą iš to aš noriu būti tuo. Lengviausias būdas sumažinti kolegijos kainą sumažina mokymą. Kaip jūs darote tai labai paprasta; gaukite taip daug kreditų būduose be mokėjimo mokymo 4 metų universitete, ir yra keli būdai padaryti tai

Bendruomenės Kolegija – Mokymas yra frakcija to universiteto ir kai kuriose valstybėse tokiose kaip Laisva Kalifornija, ir jūs galite sugebėti gyventi namie
Taip, jūs aukojate naujoko patirtį, bet jūs skubus kreditas būsite laimingas, kai jūs nupirksite namą prieš metus prieš jūsų draugus.

CLEP Klasės – Tai ima testą, kuris dengia turinį reikalingos klasės ir jei jūs praeinate, jūs gaunate kreditus. Dauguma universitetų turi ribą ant klasių skaičiaus, jūs galite CLEP, bet jūs turite padaryti maksimumą. CLEP’ing kurį klasė kainuoja apytiksliai 250$, tuo tarpu klasė universitete lengvai kainuoja 5 kartai tai.

AP Klasės – Jie yra vidurinės mokyklos klasės, kurios ruošia jus testui, kad, jei jūs praeinate jūs gaunate kolegijos kreditą klasei.

Kitas lengviausias būdas sutaupyti yra ant knygų. Jūs turite pabandyti tikrinti teksto knygą ateinančioms klasėms prieš semestro pradžias! Jei jūs negalite padaryti to, jūs galite išnomuoti knygas tinkle nuo mažmenininkų kaip ecampus.com. Jei jūs tikrai perkate, perkate tinkle ir parduodate atgal kokias nors knygas, jūs pažįstate jus įprotis, kada nors perskaitytas vėl, kuris bus dauguma jų.

Gerai, tokiu būdu jūs sumažinote kainą, ir dabar atėjo laikas pažiūrėti į mokėjimą, į ką jūs turite. Pirmas daiktas kurį jūs norite padaryti yra rinkmena FAFSA anksti, kaip šalia Jan 1 kiek galima. Jūs galite įvertinti savo mokesčius ir jei jie išeina iš esmės skirtingas atnaujinimas, jūsų FAFSA vėliau, bet sisteminimas anksti garantuoja, kad jūs darote save tinkamą taip daugeliui dotacijų ir stipendijų kiek galima. kitas daiktas kurį jūs norite padaryti yra max lauke jūsų subsidijuota Stafford paskola. Yra 0 palūkanų dėl to per mokyklą. Po to, kai jūs paėmėte max ant Stafford, jei jūs vis dar esate trumpas. Nueikite į savo finansinės pagalbos įstaigą, jie gali turėti programas, kurios yra tiktai pasiekiamos studentams kai jie max lauke Stafford. Pagaliau, jei tai atvyksta į privačios paskolos paėmimą, paimkite kiek galima mažiau ir atsiskaitykite su tuo greitieji kreditai internetu greitai.

Aš tikiuosi, kad šitie patarimai padeda jums taupyti ant jūsų išsimokslinimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *